صادقیان: مثل‌ اینکه مسئولان باشگاه بازی‌های نفت را نمی‌بینند!

صادقیان: مثل‌ اینکه مسئولان باشگاه بازی‌های نفت را نمی‌بینند!

10662
13:09
09 دی 1394
هافبک تیم فوتبال نفت تهران تاکید کرد که این باشگاه به تعهدات مالی‌اش عمل نکرده و او نمی‌تواند با این وضعیت در این تیم بماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال نفت تهران تاکید کرد که این باشگاه به تعهدات مالی‌اش عمل نکرده و او نمی‌تواند با این وضعیت در این تیم بماند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، پیام صادقیان در خصوص تصمیمی که برای جدایی از تیم نفت تهران گرفته، گفت: باشگاه نفت به تعهدات مالی‌اش عمل نکرده و با این وضعیت نمی‌توانم در این تیم بمانم. طبق قول و قرارهای گذشته باید تاکنون 200 میلیون تومان پول می‌گرفتم ولی این پول به من داده نشده است. باید این را هم بگویم که مبلغ قرارداد من زیاد نیست و  با تمامی آپشن‌هایی که در نظر گرفته شد، 550 میلیون تومان است.

وی در مورد اینکه مسئولان باشگاه نفت او را در لیست فروش قرار داده‌اند خاطرنشان کرد: این مسئله واقعاً برایم عجیب است. طبق آمار برنامه نود در بین تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر در فصل جاری قرار دارم و جزو بهترین هافبک‌های تیم بودم. همه می‌دانند در این فصل فقط به فوتبال فکر کرده‌ام و هیچ وقت دنبال حاشیه نبوده‌ام. فکر می‌کنم مسئولان باشگاه بازی‌های نفت را نمی‌بینند که چنین موضعی گرفته‌اند.

صادقیان در مورد حرف‌های علیرضا منصوریان که با جدایی او مخالفت کرده است گفت: من قطعا با علی آقا صحبت خواهم کرد. مطمئن باشید او حق را به من می‌دهد. هیچ مشکلی در نفت ندارم ولی خود منصوریان می‌داند که شدیداً تحت فشار هستم. درآمد من از فوتبال است و نمی‌توانم مجانی برای نفت بازی کنم. اگر باشگاه مشکلات مالی‌ام را برطرف کند مشکلی برای ماندن در نفت ندارم.

این بازیکن گفت: من نمی‌دانم مسئولان نفت از چه چیزی ناراحت هستند و چگونه مرا در لیست فروش گذاشته‌اند. در مورد عملکردم بهتر است مردم، رسانه‌ها و همچنین کادر فنی نفت تهران نظر بدهند. من هیچ حرف بدی نزده‌ام و فکر نمی‌کنم صحبت کردن در مورد مشکلات مالی چیزی باشد که بخواهد مشکل یا حاشیه درست کند.

وی در مورد شایعه حضورش در چند تیم از جمله سپاهان، تراکتورسازی، صبا و پرسپولیس گفت: من هنوز از نفت تهران به صورت رسمی جدا نشده‌ام و صادقانه می‌گویم که تا الان با هیچ تیمی مذاکره نکرده‌ام.

 

2051

نظرات کاربران
سامان
حاشیه ها تورا نابود کردند تو میتوانستی جزو بهترین ها باشی ولی خودت بخودت بد کردی. بنشین وفکر کن.هنوز فرصت داری خودت را اصلاح کنی یک مشاور خوب میتواند کمکت بکند وخودت باید با خودت تمرین کنی که افتاده باشی.افتادگی بمعنی ذلیلی نیست افتادگی یعنی اصلا موردی برای ابراز منیت ندادن بخویش. اگر خودت را اصلاح کنی امکان بازگشتت به برسبولیس هم فراهم میشود اگر امسال در تیم برانکو میبودی اوج میگرفتی .بخودت کمک کن.بعد ماهم هستیم که حمایتت کنیم
۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۰:۴۴
پاسخ
1
7
kurosh6
ایشالا برمیگردی پرسپولیس،خود من به شخصه قبول دارم ک منصوریان مربیه با شخصیتیه و قبول میکنه ۶تقلالیا ساکتتتتتت
۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۵:۳۶
پاسخ
14
20
علیرضا
پیام قبولت داریم
۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۱:۰۲
پاسخ
11
27