صادقیان: ناراحتم که نمی‌توانم به نفت کمک کنم

صادقیان: ناراحتم که نمی‌توانم به نفت کمک کنم

1776
15:33
21 آذر 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک مصدوم تیم فوتبال نفت تهران گفت: از اینکه در این وضعیت حساس نمی‌توانم به تیمم کمک کنم نارحتم و این در حالی است که دست منصوریان هم بسته است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک مصدوم تیم فوتبال نفت تهران گفت: از اینکه در این وضعیت حساس نمی‌توانم به تیمم کمک کنم نارحتم و این در حالی است که دست منصوریان هم بسته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، پیام صادقیان در خصوص مصدومیتش گفت: این مصدومیت از بازی با استقلال شروع شد که البته ما این موضوع را متوجه نشدیم. در بازی با پرسپولیس بود که به یکباره از ناحیه عضلات دوقلو احساس درد کردم و همین موضوع باعث شد تعویض شوم. متاسفانه در بدترین زمان مصدوم شدم ولی تا 3 هفته دیگر به میادین فوتبال برمی‌گردم تا به تیمم کمک کنم.

او خاطرنشان کرد: در حال حاضر خیلی ناراحتم که نمی‌توانم به تیمم کمک کنم چون دست منصوریان بسته است و چند مصدوم دیگر هم در تیم هستند. این وضعیت واقعاً ناراحت کننده است و حتی چند بازیکن هم با مصدومیت بازی می‌کنند چون می‌خواهند به تیم کمک کنند. امسال بدشانسی آوردیم و این موضوع کار کادر فنی را خیلی سخت کرده است. امیدوارم نفت تهران دیگر تا آخر لیگ محروم ندهد.

صادقیان در مورد تقابل نفت با الجیش قطر در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: الجیش جزو تیم‌های خوب قطر است که در رده دوم قرار دارد. بازی سختی داریم ولی خوشبختانه میزبان هستیم و هیچ هدفی جز شکست دادن الجیش نداریم. باید این تیم را ببریم تا به مرحله گروهی صعود کنیم. تیم ما شایسته حضور در مرحله گروهی است.

 

کد/2020

نظرات کاربران