صادقی: باید تراکتورسازی را ببریم

صادقی: باید تراکتورسازی را ببریم

943
11:48
03 آبان 1394
هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید در بازی با تراکتورسازی به دنبال حداکثر امتیاز هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید در بازی با تراکتورسازی به دنبال حداکثر امتیاز هستند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، اکبر صادقی درباره دیدار دو تیم همسایه ذوب‌آهن و تراکتورسازی در تبریز، اظهار کرد: با توجه به امتیازهایی که در خانه از دست دادیم، احتیاج مبرمی به کسب پیروزی در این دیدار داریم. تراکتورسازی با دو پیروزی اخیر در وضعیت خوبی قرار گرفته و همین موضوع کار را سخت می‌کند. امیدوارم بازی قشنگ از آب در بیاید و هواداران تبریزی از بازی لذت ببرند.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان این که صحبت درباره قهرمانی زود است، افزود: اختلاف امتیازها در جدول رده‌بندی بسیار نزدیک است. تراکتور با دو پیروزی خودش را به بالای جدول رساند. از طرفی تعطیلات لیگ هم مانع از مشخص شدن چهره واقعی تیم‌ها شده است. به ندرت پیش آمده که لیگ به صورت متداوم برگزار شود و معمولا بعد از چند بازی لیگ تعطیل می‌شود. اگر تعطیلات کمتر شود، تیم‌ها هم می‌توانند به وضعیت ایده‌آل‌شان برسند. به طوری کلی هنوز نمی‌توانیم درباره قهرمانی صحبت کنیم.

او درباره عملکردش در چند هفته گذشته از لیگ‌ برتر در ترکیب ذوب‌آهن گفت: فکر می‌کنم تا به اینجا توانسته‌ام انتظارات کادرفنی را برآورده کنم. با توجه به این که پست بازی من در ترکیب ذوب‌آهن نزدیک به خط دفاع است، کمتر می‌توانم گلزنی کنم اما به دنبال انجام بهترین بازی‌ها هستم.

 صادقی با تمجید از نوع بازی قاسم حدادی‌فر اظهار کرد: قاسم بازیکن بزرگی است و از حضور او در زمین استفاده می کنم. در کنار هم بازی بودن، دوستان خوبی برای محسوب می‌شویم. باید در کنار قاسم بازی کرده باشید تا بفهمید او چه بازیکن بزرگ و قابلی است. به شخصه او را قبول دارم.

 

 

2051

نظرات کاربران