صادقی: با تمام قوا به مصاف استقلال می‌رویم/ بعد از ۲ بازی آینده لیست می‌دهم

صادقی: با تمام قوا به مصاف استقلال می‌رویم/ بعد از ۲ بازی آینده لیست می‌دهم

4102
16:18
20 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در بازی با پدیده از بازیکنانم رضایت داشتم و فردا هم با تمام قوا به دیدار برابر استقلال خوزستان خواهیم رفت.

به گزارش وب‌سایت نود، ابراهیم صادقی سرمربی سایپا با بیان این که فردا بازی آسانی در برابر بازیکنان با انگیزه استقلال خوزستان نخواهیم داشت به روابط عمومی باشگاه سایپا گفت:  این درست است که سقوط استقلال خوزستان قطعی شده اما همانطور که دیدید آنها در ورزشگاه آزادی تا دقیقه ۸۵ برابر استقلال تهران مساوی بودند و این نشان از آن دارد که بازیکنان جوان این تیم برای دیده شدن از فرصت های بازی در لیگ برتر نهایت بهره را می برند.

صادقی گفت: در بازی با پدیده از بازیکنانم رضایت داشتم و فردا هم با تمام قوا به دیدار برابر استقلال خوزستان خواهیم رفت و خوشبختانه خبر دادند که این بازی در ورزشگاه فولاد برگزار خواهد شد که با توجه به چمن مناسب آن به هر ۲ تیم اجازه کارهای تکنیکی و تاکتیکی داده می شود.
سرمربی سایپا تهران در پاسخ به این پرسش که برنامه تان برای فصل آینده چگونه خواهد بود گفت؛ خوشبختانه بازی‌های آینده تاثیر چندانی برای جایگاه مان در جدول ندارد و در صحبت هایی که با مدیران باشگاه داشتم، تمام تمرکزم در  ۲ بازی آینده را به بررسی و شناخت بهتر نسبت به بازیکنانمان گذاشته ام و بعد از آن برنامه و لیست نفرات را در اختیار باشگاه قرار خواهم داد.
سرمربی سایپا ادامه داد: این روزها انگیزه و تلاش  بازیکنانم به من این امید را داد که بتوانیم به آینده این تیم امیدوار بود و در جلسه ای که با مدیران داشتم این نکته را اعلام کردم.

صادقی در انتها گفت: از تمام پیشکسوتان، مربیان، بازیکنان، کارشناسان و اصحاب رسانه که در این مدت با صحبت ها و‌ پیام هایشان مرا مورد لطف خود قرارداند، سپاسگزارم.

4416

نظرات کاربران
2 ستاره آبی درخشان افتخار لیگ برتر ایران
استقلال خوزستان فردا به سایپا درس بزرگی خواهد داد. باخت سایپا حتمی است.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۷:۴۳
پاسخ
1
3
عشقممم نیمار
تمام قواتونو مقابل پدیده دیدیم ..:-) اهه علی فقط دایی ..پشت سایپاست ک اونجور ناعادلانه اخراجش کردین :-P
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۱:۴۸
پاسخ
15
9
قشقایی کبیر محمدان فقید
یعنی پراید ارزش اینو داشت که دایی رو اخراج کنن؟ با قیمت فعلی پراید یه کارگر سه سال باید کار کنه هیچی هم نخوره تا پراید بخره اونوقت حرف حق علی دایی برای سازندگان پراید سنگین بود!!!
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۳:۲۲
0
6