صادقی: با همین فرمان ادامه می‌دهیم/ دنبال جام نیستیم

صادقی: با همین فرمان ادامه می‌دهیم/ دنبال جام نیستیم

459
18:24
09 آبان 1398
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما دنبال جام نیستیم بلکه به دنبال تربیت بازیکن برای تیم‌های بزرگتر و تیم ملی هستیم.

به گزارش وب‌سایت نود، ابراهیم صادقی در نشست خبری بعد از بازی مقابل شهرخودرو اظهار داشت: به تیم‌مان افتخار می‌کنیم؛ اگرچه در این چند هفته نتایج خوبی نداشتیم. تیم روز به روز بهتر می‌شود و به خودباوری می‌رسد. جوان‌ها به خودشان باور داشته باشند چون مقابل شهرخودرو خوب بازی کردند.

وی افزود: امیدوارم این روند ما ادامه داشته باشد. ما امروز خوش‌شانس نبودیم و ضربه‌هایی که می‌زدیم در چارچوب نبود. وظیفه ماست در عین جوانی، آنها را تبدیل به بازیکن باتجربه کنیم چون آنها می‌توانند به فوتبال ایران کمک کنند.

صادقی درباره آماده نبودن زمین بازی، تصریح کرد: ما با فدراسیون همکاری کردیم. از 15 این ماه بازی جوانان شروع می‌شود به همین دلیل دستگردی را در اختیار تیم جوانان قرار دادیم و به اینجا آمدیم. این زمین کیفیت دارد اما چون روز گذشته بازی انجام شد 2 روز بازی تاثیر خود را می‌گذارد.

سرمربی سایپا درباره اینکه آیا بازیکنان جوان شما در تیم جا افتاده‌اند و نمی‌خواهید بازیکن اضافه کنید، عنوان کرد: با همین فرمان ادامه می‌دهیم. فلسفه ما در تیم سایپا تربیت بازیکن و دادن آنها به تیم ملی و ترانسفر شدن است. ما دنبال جام نیستیم بلکه به دنبال تربیت بازیکن برای تیم‌های بزرگتر و تیم ملی هستیم. این نیاز به زمان و صبر دارد.

4416

نظرات کاربران
سیروس
آفرین پسر پرسپولیس هم ببری شاهکار کردی
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰:۰۲
پاسخ
0
15