صادقی: فاصله ما با تراکتور سه بازیکن با تجربه بود/  برنامه بلند مدت داریم

صادقی: فاصله ما با تراکتور سه بازیکن با تجربه بود/ برنامه بلند مدت داریم

910
18:37
03 مهر 1398
سرمربی تیم فوتبال سایپا تهران، گفت: تیم ما خیلی خوب بازی کرد و فاصله ما با تراکتور سه کاپیتان باتجربه شان بودند که کاپیتان های تیم ملی بودند.

به گزارش وبسایت نود، ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تراکتور، اظهار داشت: تیم ما خیلی خوب بازی کرد و فاصله ما با تراکتور سه کاپیتان باتجربه شان بودند که کاپیتان های تیم ملی بودند. آنها به خوبی می دانستند چگونه بازی را کنترل کنند. زمانی هم که 10 نفره بودیم گل خوردیم و روی پرتاب اوت دستی غافلگیر شدیم. اینکه با تمام وجود تلاش کنید و بدوید کافی نیست باید برنده شویم. سعی می کنیم نقاط ضعف مان را برطرف کنیم و در هفته بعد بهتر نتیجه بگیریم.

وی در مورد دلیل نیمکت نشینی برخی از بازیکنان تیمش بیان کرد: بازی های ما 4 روز به 4روز است و سعی کردیم به آرمان استراحت بدهیم و بازیکنانی هم که بازی کردند خوب بودند. 4 روز دیگر در جام حذفی با داماش داریم و بعد هم در لیگ با نفت آبادان بازی می کنیم. نمی شود که در هر بازی با یک ترکیب بازی کنید. اگر بازیکنی مصدوم شود ممکن است یک فصل او را از دست بدهید. باید در برخی بازی ها به بازیکنان استراحت دارد.

سرمربی تیم سایپا در مورد اینکه گفت:  اگر مصاحبه‌های ابتدای فصل من را دیده باشید، گفته‌ام باید تیمی بسازیم که در سه سال آینده تبدیل به تیمی قوی شود. اکنون تیمی داریم که تعداد زیادی از آنها به تیم امید و جوانان دعوت شده‌اند و می‌توانیم 10 تا 12 بازیکن در تیم امید داشته باشیم. بسیاری از بازیکنان ما در رده سنی امید هستند و می‌توانند برای امیدهای باشگاه نیز بازی کنند.

ابراهیم صادقی، اظهار داشت: الان جوانترین تیم لیگ هستیم و سعی می کنیم این بازیکنان جوان را تبدیل به بازیکنان با تجربه کنیم. به آنها فرصت می دهیم و بازی به بازی بهتر می شویم. برای آینده برنامه داریم در این فصل هم به نتیجه گرفتن فکر می کنیم. باید نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

20441

نظرات کاربران
فرشاد
یاشاسین تراختور
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۱۴
پاسخ
4
44
ساسا تراختوری
کارشناس برنامه چند بار گفت تفکرات آقای دنیزلی به جوانی صادقی چربیده. بهتره مربیان جوون ما بجای منم منم گفتن از مربیای با دانشی مثل دنیزلی یاد بگیرند. اتفاقا تفاوت امروز تراکتور با تیم جنگنده ی سایپا دنیزلی و شما بودی
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۸:۱۶
پاسخ
4
52