صالحی‌امیری: به مکانیزم انتخاب مجیدی اعتراض داشتیم، نه شخص او

صالحی‌امیری: به مکانیزم انتخاب مجیدی اعتراض داشتیم، نه شخص او

3394
15:41
22 خرداد 1398
رئیس کمیته ملی المپیک تأکید کرد که در فرایند انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان، شخصیت فرهاد مجیدی نباید تخریب شود.

به گزارش وب سایت نود، رضا صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص موضوع انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید از سوی فدراسیون فوتبال و مخالفت این کمیته گفت: فرهاد مجیدی از قهرمان‌های خوشنام کشور است و کسی با شخص او مشکل نداشته و ندارد. در خصوص روند انتخاب ما معتقد بودیم که باید اصلاح شود. خوشبختانه آقای تاج هم این باور را دارد که باید مکانیزم و مسیر اداری و قانونی طی شود.

وی افزود: در هفته آینده ستاد عالی بازی‌های المپیک را به ریاست وزیر محترم ورزش و جوانان تشکیل خواهد شد و آقای تاج هم با حضور در این جلسه، پیشنهاد خود را ارائه خواهد داد. هر چیزی در ستاد عالی مصوب شود، برای همه لازم الاجراست.

رئیس کمیته ملی المپیک در واکنش به این سؤال که به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید خواهد بود و جلسه ستاد عالی به صورت تشریفاتی برگزار خواهد شد، گفت: خیر، اینطور نیست و واقعاً هنوز تصویب نشده است. رئیس فدراسیون فوتبال باید پیشنهاد خود را بیاورد، بحث لازم انجام شود و مصوبه ستاد لازم الاجرا خواهد بود. هیچ قضاوتی راجع‌ به جلسه نداریم، اما باید مراقبت کنیم شخصیت فرهاد مجیدی تخریب نشود، چون ما به مکانیزم انتخاب اعتراض داشتیم، نه شخص.

صالحی‌امیری خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک در فرآیند انتخاب مربیان و سرمربیان هیچ فدراسیونی دخالت نمی‌کند، چون این موضوع یک مسئله تخصصی در فدراسیون‌هاست. مسیر را اشاره کردم که باید در ستاد عالی مصوب شود و وقتی این اتفاق رخ داد، تصمیم اتخاذ شده برای همه لازم الاجرا خواهد بود.

2051

نظرات کاربران
امیر رحیمی
اتفاقا مشکل سر استقلالی بودن مجیدیه وگرنه وزیر تایید میکرد
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۱۳
پاسخ
9
10
حامد
بزرگترین اشتباه باز تکرار شد ... کاری که با یحیی گل محمدی در پرسپولیس ؛ با علی دایی در تیم ملی و با منصوریان در استقلال شد حالا با بی تدبیری با فرهاد مجیدی شد ... علی برکت الله.
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷:۱۳
پاسخ
3
10
Ali
ما که چهل ساله نرفتیم المپیک ...شاید فرهاد مجیدی بتونه ببره اگرم نتونه مشکلی نیس خیلیا نتونسن ببرن
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۲۶
پاسخ
5
13
ملوان
یعنی در بازی با کلمات به صورت خود جوش و بدون مربی خارجی اسطوره شده ایم
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷:۴۰
پاسخ
2
9
عشقممم نیمار
اگ شا_فرهاد ..تیم‌امید المپیکی نکنه .. خودجوش بعضیا ب بهانه نرفتن ب المپیک ..شخصیت شا_فرهاد تخریب میکنن:-P ایکاش شا_فرهاد ..مربیگری تیم‌امیده قبول نمیکرد :-\
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۲۶
پاسخ
18
16
پسر آبی
مجیدی با اینکار خراب نمیشه مسئول گرامی. یه لحظه فکر کنید. عدم هماهنگی نهادهای بزرگی مثل المپیک و فدراسیون چرا باید مجیدی رو خراب کنه؟؟؟ فقط خودتون رو زیر سئوال میبرین. عینه فینال جام حذفی!!!!
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۰:۱۸
پاسخ
7
25