صالحی: پرونده بهاروند و فتاحی در اولویت است چون لیگ در پیش داریم

صالحی: پرونده بهاروند و فتاحی در اولویت است چون لیگ در پیش داریم

1258
15:40
23 تیر 1398
رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در مورد رسیدگی به پرونده حیدر بهاروند، سعید فتاحی و کاظم طالقانی بابت اتفاقات جام حذفی ارائه کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علیرضا صالحی درخصوص آخرین وضعیت پرونده حیدر بهاروند،‌سعید فتاحی و کاظم طالقانی که رای آنها برای اتفاقات جام حذفی صادر شده بود گفت: ما هنوز هیچ تصمیمی در این مورد نگرفتیم اما صحبت‌های این عزیزان را شنیده‌ایم که البته نیاز به یکسری مدارک داریم و قرار شده که این مدارک به دست ما برسد و سپس جمع‌بندی لازم را انجام دهیم. 

وی درخصوص اینکه با این شرایط صدور رای نهایی زمانبر خواهد بود گفت: به هر حال ما پرونده‌های دیگری هم داریم که باید به آنها رسیدگی کنیم اما به خاطر اینکه لیگ نوزدهم را در پیش داریم و این افراد در آنجا سمت‌های مهمی دارند اولویت را روی رسیدگی به این پرونده‌ها قرار می‌دهیم. 

رئیس کمیته استیناف درخصوص پرونده علی کفاشیان و عباس ترابیان و اعتراض آنها گفت: به هر حال این دوستان هم خواهان رسیدگی به پرونده‌هایشان هستند و همه پرونده‌ها نسبت به موضوعات حساسیت دارند اما همانطور که اشاره کردم پرونده عزیزانی که روز گذشته به کمیته استیناف آمدند فعلا در اولویت است. 

وی تاکید کرد: به طور مثال اگر بخواهیم پرونده آقای کفاشیان را بررسی کنیم تاثیری در روند و زمان برگزاری لیگ ندارد ولی ما در حال حاضر رئیس سازمان لیگ نداریم و همچنین رئیس کمیته مسابقات هم برای شروع لیگ نداریم. اینکه این حکم تغییر می‌کند یا نه را من نمی‌دانم ولی این دوستان روز گذشته به کمیته استیناف آمدند و صحبت‌های خود را انجام دادند و ما هم سعی می‌کنیم پرونده را در اولویت گذاشته و پس از بررسی مدارک رای نهایی را صادر کنیم. 

صالحی در خصوص  اینکه آیا باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان اعتراضی را به آراء کمیته انضباطی برای مسابقه جام حذفی انجام داده‌اند یا خیر گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم اعتراضی به دست ما نرسیده اما اگر قرار به اعتراض در هر کمیته‌ای باشد به هر حال آن کمیته اعتراضات را می‌پذیرد  و سپس به کمیته انضباطی ارجاع می‌دهد. 

2051

فارس
نظرات کاربران
ساوالان
شما مگر رای صادر نکرده بودید چه زود عقب کشی؟؟؟ اقای تاج شما با این سیستم لیگ را برگزار نکنید بهتره؟ چشم یک تماشاگر نابود شد اب از اب تکان نخورد؟
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۷:۱۵
پاسخ
1
15