صالح: حتی وقتی ۳ گل به سپاهان زدیم هم ایراد فنی داشتیم

صالح: حتی وقتی ۳ گل به سپاهان زدیم هم ایراد فنی داشتیم

3019
09:25
28 بهمن 1394
مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم نیاز به ریکاوری روحی و فنی دارد تا بتواند در ادامه بازی‌های لیگ نتایج خوبی کسب کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم نیاز به ریکاوری روحی و فنی دارد تا بتواند در ادامه بازی‌های لیگ نتایج خوبی کسب کند.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، مجید صالح ابتدا در مورد امتیازهای حساسی که استقلال در چند بازی اخیر از دست داده است، گفت: ما همیشه باید در چنین مواقعی عوامل نتیجه نگرفتن را بررسی کنیم که این یک موضوع درون تیمی است و دلیلی ندارد که رسانه‌ای شود. ما در چهار بازی اخیر در حالی صاحب سه تساوی و یک شکست شدیم که بازی مقابل ذوب‌آهن در اصفهان را جدا می‌کنم، چون این حریف بود که دو امتیاز از دست داد. نباید فراموش کنید که مقابل یکی از بهترین تیم‌های ایران در زمین خودش بازی می‌کردیم.

او ادامه داد: دلایل دو مساوی و یک باخت مقابل نفت، اما باید بررسی شود که از دید من به دو دلیل دارد. یک بحث به مسائل روحی و تمرکز بازیکنان برمی‌گردد که باید این موضوع را بررسی کنیم، چون ما با همین بازیکنان نتایج خوبی گرفتیم. موضوع دوم هم به مسائل فنی مربوط می‌شود که به نوع سیستم، نحوه تمرینات و انتخاب تاکتیک مربوط می‌شود. در واقع استقلال در بحث روحی و فنی نیاز به ریکاوری دارد که روی این موضوع قطعاً کار خواهیم کرد.

صالح خاطرنشان کرد: یکی از نتایج خوب استقلال در این فصل برد 3بر صفر مقابل سپاهان در اصفهان بود، ولی ما در آن بازی هم ضعف فنی داشتیم و آن را بررسی کردیم و این‌طور نیست که هنگام بردها، ضعف‌ها را فراموش کنیم. من معتقدم مقابل استقلال اهواز بد بازی کردیم و حرفی هم باقی نمی‌ماند، اما مقابل نفت جهش فنی داشتیم. نباید فراموش کرد که 10 نفره شدیم و یعقوب کریمی هم در 10 دقیقه آخر نمی‌توانست با کشاله پاره بازی کند.

مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا خوب بازی کردن پرسپولیس نمی‌تواند یک اهرم فشار روی استقلال باشد، گفت: چنین دیدگاهی ندارم. پرسپولیس لیگ را خوب شروع نکرد، ولی از همان زمان هم با توجه به شیوه بازی این تیم، قابل پیش‌بینی بود که شرایط پرسپولیس بهبود پیدا کند و همین‌طور هم شد. ما هم خوشحالیم که پرسپولیس خوب بازی می‌کند، چون تماشاگران بیشتری به استادیوم می‌آیند. موفقیت پرسپولیس و استقلال به سود تیم ملی و فوتبال است.

وی همچنین تصریح کرد:‌ همیشه در لیگ یا تورنمنت‌های طولانی شروع کردن، ادامه دادن و پایان مسابقات، سه بخش مهم است. پرسپولیس خوب شروع نکرد ولی خوب ادامه می‌دهد، استقلال اما خوب شروع کرد و حالا باید شرایط را بهتر کند. مهم اما پایان یافتن است که چیزی قابل پیش‌بینی نیست، چون چند تیم دنبال قهرمانی و تیم‌های دیگر دنبال کسب بهترین رتبه هستند.

صالح در پایان گفت: برای استقلال هنوز چیزی تمام نشده است. ما نباید ناامید شویم و همچنان در لیگ برتر مدعی هستیم. تا به اینجای لیگ هم فقط دو بار شکست خورده‌ایم و الان هم در رده دوم جدول قرار داریم. مطمئناً خیلی زود به روزهای خوب بازخواهیم گشت.

1140

نظرات کاربران
reza
واقعا مظلومی راه قلعه نوعی تو فصل قبل رو پیش گرفته : تبعیذ و حمایت نا عادلانه از یک بازیکن به جای توجه به کیفیت بازیکن که این یعنی ترجیح موفقیت فردی به موفقیت تیمی (به طور مثال : اصرار به حضور شهباززاده در ترکیب اصلی ) .واسه همینه تیم نتیجه نمیگیره . همه میدونن استقلال بهترین مهره هارو داره . و نداشتن بازیکن پلی میکر فقط یک بهونست که مظلومی برای توجیه نقص و کمبود های فنی خودش بکار میبره . وگرنه همه میدونن که با یک آنالیز ساده تیم دوباره میاد تو اوج . نمیدونم چرا کادر فنی خودشون رو به غفلت زدن .
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۹:۳۹
پاسخ
2
18
حسن
شما كار ديگه اي جز مصاحبه كردن نداري تو استقلال انجام بدي،پدرجان آدم هر روز مصاحبه نميكنه،به جاي اينكه اينطوري ابراز وجود كني يه كم بار فني تيمو ببر بالا ما بفهميم شما هم هستي
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۶:۱۳
پاسخ
9
10
رک طهروون
لطفاً منتشر کنید استقلال، فقط خوب نتیجه گرفت و دلیل اصلیش، رحمتی بود. ضعف دفاع از اول فصل تا کنون ادامه دارد. به همین دلیل وقتی گل اول را میخورد. تا کنون پیروز از زمین بیرون نرفته. ضمناً ابراهیمی ستاره میانه زمین، از مهاجمان بیشتر گل زده که حریفان، پی به این ضعف برده اند. ابراهیمی را مشغول جنگ فیزیکی میکنند. و پشت جریمه خطا نمیدهند. وقتی خسرو نیست هم اوضاع پیچیده میشود. تیم ریتم تهاجمی ندارد و زود به ارسال پناه میبرد.از طرف دیگر ضعف رحمتی در ارسال ها، نفت را به ایستگاهی کشاند و 3 ارسال خطر ناک و یک سوتی رحمتی و یک اشتباه حنیف را در پی داشت و یکی هم با خوش اقبالی گل نشد. تنوع در کار استقلال نیست و از روحیه جنگجویی برخوردار نیستند. پس احتمالاً با یک شکست دیگر وارد بحران خود ساخته خواهد شد.در عین حال صدر نشینی از ابتدا، کار درستی نیست و سایر تیم ها را مصمم میکند. لیگ مثل دوی استقامت است که دور آخر همه چیز رو مشخص میکند. الان جایگاه مدعی را دارد ولی روند یک مدعی را، نه. بر خلاف پرسپولیس که روند یک تیم مدعی را دارد و اگر ضعف دفاع و دروازبان را رفع کند، حتی بهتر از ذوب آهن خواهد شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۴:۱۱
پاسخ
5
16
اتوبوس ابی
اتوبوس ابی چپه شد
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴:۱۳
6
10
شقایق
جناب صالح اون بردتون و فکر نکنید که تیم شما برد درواقع تیم سپاهان به شما باخت بخاطر برکناریه فرکی از سپاهان. زیادی تو اون برد فرو نرو . بازی برگشت با سپاهان معلوم میکنه چند چندین
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۳:۲۴
پاسخ
18
19
خخخخخخخخخ
خخخخخخ
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴:۰۰
9
10