صالح: در گروه ایران تیمی با عنوان «سخت‌ترین حریف» وجود ندارد

صالح: در گروه ایران تیمی با عنوان «سخت‌ترین حریف» وجود ندارد

4044
10:21
11 آذر 1396
کارشناس فوتبال ایران بازی تیم ملی کشورمان مقابل مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ را تعیین‌کننده دانست.

وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس فوتبال ایران بازی تیم ملی کشورمان مقابل مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ را تعیین‌کننده دانست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مجید صالح درباره هم‌گروهی تیم ملی ایران با تیم‌های اسپانیا, پرتغال و مراکش در جام جهانی 2018 اظهار داشت: در گروه ایران یک تیم آفریقایی خوب و دو تیم اروپایی خوب حضور دارند. در این قرعه به تیم‌های آمریکای مرکزی و جنوبی نخوردیم، اما دیگر تیم‌های آسیایی در گروه‌های H و A و در جمع تیم‌های ساده‌تری قرار گرفته‌اند.

وی در جواب به این سؤال که آیا ایران در گروه مرگ قرار گرفته است؟، گفت: این گروه برای ما گروه مرگ است، اما باید دید آیا این گروه برای تیمی مثل اسپانیا هم گروه مرگ است. به نظر من به دلیل اینکه سیستم ما به شکلی است که در زمین خودمان بازی می‌کنیم می‌توانیم مثل بازی با آرژانتین عملکرد خوبی داشته باشیم. نمی‌شود گفت که اسپانیا و پرتغال کار ساده‌ای مقابل ما داشته باشند مگر اینکه اتفاق خاصی مثل دریافت گل زودهنگام در این بازی‌ها رخ بدهد. به نظرم در این گروه هر سه بازی ما بسته خواهد بود و تیم‌های هم‌گروه ما مقابل تیم‌هایی که بسته بازی می‌کنند, مشکل دارند.

صالح درباره سخت‌ترین حریف ایران در این گروه اظهار داشت: ما در این گروه هیچ بازی ساده‌ای نداریم. هر بازی با هر سه تیم این گروه سخت خواهد بود و سخت‌ترین تیم وجود ندارد. اسپانیا و پرتغال که فرهنگ و نوع فوتبال‌شان شبیه به هم است و از مراکش‌ هم شناختی نداریم و نمی‌دانیم که چگونه بالا آمده‌اند. از مراکش این را می‌دانم که بازیکنان شاغلی در آلمان, فرانسه و اسپانیا دارند.

کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به اهمیت بازی با مراکش تصریح کرد: یکی از مشکلات‌مان در بازی با مراکش این است که بازیکنان آنها مثل اروپایی‌ها شناخته شده نیستند و در بازی با ایران انگیز‌ه بالایی خواهند داشت و این کار را برای ما در این بازی‌ هم سخت خواهد کرد. فکر می‌کنم بازی با مراکش برای ما خیلی تعیین‌کننده خواهد بود.

 

 

 

2081

 

نظرات کاربران
**واقعی ازیک جام *من دراوردی ازشونصدجام
اگه مراکش ببریم عمرا با۴امتیازصعودمیکنیم تعیین کننده ترین بازی ایران درتاریخ جامهای جهانی
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶:۲۱
پاسخ
0
5
هادی
به نظرم ما مراکش و بیخیال شدیم در صورتی که تو مرحله مقدماتی با حضور تیمی و مثل ساعل آج ،،،بدون باخت و بدون گل خورده اومده جام جهانی ،،،بیشتر بازیکنانش در لیگ های معتبر اروپا توپ میزنن،،،مهدی بنعتیه،،یوونتوس،،،اشرف حکیمی،،ریال مادرید،،،کریم آل احمدی ،فاینورد،،،نبیل دیار فنرباغچه بقیه هم در شالکه،،آژاکس،،،فاینورد،،ختافه،،،.......منطقی ببینیم شانسی برای یک تساوی هم و نداریم
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۶:۵۹
پاسخ
9
32