صالح: شاید لیست خروجی نداشته‌ باشیم

صالح: شاید لیست خروجی نداشته‌ باشیم

954
11:29
14 آذر 1394
دستیار اول پرویز مظلومی در استقلال می‌گوید شاید تیمش در نقل و انتقالات تیمش اصلا خروجی نداشته باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دستیار اول پرویز مظلومی در استقلال می‌گوید شاید تیمش در نقل و انتقالات تیمش اصلا خروجی نداشته باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مجید صالح درباره آخرین وضعیت استقلال در تعطیلات لیگ برتر گفت: این چهارمین تعطیلی لیگ برتر است که پشت سر می‌گذاریم. در تعطیلات قبلی ما بازیکنان بزرگسال و امید را توامان در اختیار نداشتیم. یعنی از جمع 18-19 نفره ما، معمولا 6 بازیکن به دلیل حضور در اردوهای ملی دراختیار نبودند. در این مواقع نمی‌توان کار تاکتیکی مطلوبی انجام داد و اساسا در تعطیلات لیگ برتر هیچوقت تیم ما صد در صدر نبوده است. الان هم سه بازیکنمان در تیم ملی امید حضور دارند. به طور کلی تعطیلات لیگ برتر عموما به سود تیم‌هایی است که ملی‌پوش ندارند و می‌توانند خودشان را در وضعیت خوبی قرار دهند.

او افزود: در حال حاضر چند روزی است که تمرینات خود را شروع کرده‌ایم و اگر هوا یاری کند دوشنبه یک بازی تدارکاتی برگزار خواهیم و کرد و بعد از آن هم تمرینات خود را ادامه می‌دهیم تا ان‌شاءالله شنبه راهی تبریز شویم.

مربی استقلال درپاسخ به سوالی درباره شایعات نقل و انتقالی پیرامون استقلال بیان کرد: باشگاه استقلال روز گذشته یک اطلاعیه داد و رسما اعلام کرد که هیچ لیست ورودی و خروجی‌ای وجود ندارد. باید ببینیم در نیم فصل چه بازیکنانی می‌توانیم جذب کنیم. شاید استقلال در نیم فصل خروجی نداشته باشد چون ما بازیکن کم داریم. البته در نهایت تصمیم گیرنده در این ماجرا آقای مظلومی است ولی تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنیم هیچ بحثی درباره لیست ورودی و خروجی استقلال وجود ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظر شعار چند هوادار استقلال علیه کادرفنی این تیم در آخرین مصاف آبی‌ها در لیگ برتر کمی عجیب نبوده است، گفت: به نظرم در دو بخش این مسئله قابل طرح است. یکی اینکه این هواداران در اعتراض به کادر فنی استقلال و در راس آن آقای مظلومی شعار داده‌اند که امری عجیب است چون نتایج استقلال و جایگاه این تیم از وضعیت خوب آبی‌ها حکایت دارد و به هیچ وجه این شعارها در این راستا منطقی نیست چرا که ما شرایط خاصی در ابتدای فصل داشتیم و با توجه به زمان کمی که داشتیم تلاش کردیم در استقلال جوان‌گرایی هم انجام دهیم.

صالح در پایان اضافه کرد: بخش دوم این ماجرا اعتراض به مسائل تاکتیکی است که به نظرم با توجه به جوان‌گرایی باید زمان بیشتری به استقلال بدهند. ما جوانانی داریم که نیاز به تجربه دارند و در تیم بزرگی مثل استقلال درحال آموزش هستند. از سویی دیگر کسب تجربه در تیم‌های بزرگ و پرهوادار خیلی سخت است و دلیل آن تنوع سلایق هواداران آن تیم است. امثال چشمی، رمضانی، برزای، کریمی و اسماعیلی آینده استقلال هستند و کسی مثل چشمی با توجه به اینکه 25 بازی در فصل گذشته برای صبا کرده بود از پختگی بیشتری برخوردار است و قطعا با گذر زمان این تجربه به سایرین هم می‌رسد. نکته آخر هم که باید بگویم این است که در حال حاضر تیمی مثل بارسلونا هم که یکی از بهترین تیم‌های جهان است از ضعف‌هایی برخوردار است و اساساً تیم بدون نقطه ضعف وجود ندارد. تنها تفاوت اینجاست که تیمی مثل بارسا نقاط قوتش، توانسته نقاط ضعفش را بپوشاند.

 

2051

نظرات کاربران
محمد
به نظر من استقلال باید دنبال مهاجمی مثل مهدی شریفی بره یا محمدی درخط هافبک شجاعیان و رحمانی میتونن خیلی به ما کمک کنن به امید قهرمانی استقلال
۱۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۹:۰۱
پاسخ
1
2
تاج کبیر
استقلال باید یک مهاجم عالی و یک هافبک بگیره ، واقعا لازم داره ... اگه یه مهاجم شش دانگ عالی بگیرن شهباززاده یا پروپیچو بدن ... اس اس و عشق است
۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۸:۴۲
پاسخ
1
4
$$
عمرا لیست خروجی نداشته باشی تیم سه چهارتا بازیکن باید بگیره
۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۲:۵۴
پاسخ
4
8