صالح: نیمه اول گل نمی‌زدیم، در نیمه دوم دچار مشکل می‌شدیم

صالح: نیمه اول گل نمی‌زدیم، در نیمه دوم دچار مشکل می‌شدیم

1544
21:34
20 شهریور 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که علاقه‌ای به صحبت کردن درباره مسائل حاشیه‌ای ندارد و فقط راجع به مسائل فنی صحبت می‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که علاقه‌ای به صحبت کردن درباره مسائل حاشیه‌ای ندارد و فقط راجع به مسائل فنی صحبت می‌کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس،مجید صالح پس از پیروزی 5 برصفر استقلال مقابل شهرداری سمنان و صعود آبی‌پوشان به مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: اگر در نیمه اول به تیم شهرداری سمنان گل نمی‌زدیم با توجه به نوع دفاع کردن این تیم در نیمه دوم به مشکل می‌خوردیم و کارمان سخت می‌شد اما این اتفاق رخ نداد. البته باید بگویم تعطیلات لیگ کاملاً به نفع ما بود و توانستیم برای دیدار با شهرداری سمنان آماده شویم و به نوعی خودمان را برای آغاز مجدد لیگ هم آماده کنیم. 

وی ادامه داد: برای تیم شهرداری سمنان هم احترام قائلم، چون امروز فوتبال بازی کردند و باید به بازیکنان خودمان هم به خاطر این پیروزی خسته نباشید بگویم.

مربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به منتشر شدن رقم قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم‌های لیگ برتری توسط سازمان لیگ خاطرنشان کرد: من فقط در مورد مسائل فنی صحبت می‌کنم.

صالح درباره وضعیت تیم امید ایران و اینکه آیا شاگردان خاکپور می‌توانند بعد از 40 سال به المپیک صعود کنند؟ گفت: من برای تیم امید بهترین آرزوها را دارم و امیدوارم در قرعه‌کشی پیش‌رو بهترین قرعه نصیب‌شان شوند و با توجه به امکانات خوبی که داشتند به المپیک صعود کنند. من در این مدت ارتباط چندانی با تیم امید نداشتم اما بهترین آرزوها را برای آنها دارم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا طلبش را از فدراسیون فوتبال دریافت کرده یا نه عنوان کرد: مثل اینکه فدراسیون در این بخش پرداخت‌هایی داشته است.

مربی تیم فوتبال استقلال در پایان در واکنش به این صحبت که برخی‌ها به سفر آمریکای او اعتراض داشتند و به این مسئله انتقاد کردند، گفت: اصلاً در این باره هیچ حرفی نمی‌زنم.

 

کد/2020

نظرات کاربران