صالح: همه امیدمان به نیم فصل دوم است

صالح: همه امیدمان به نیم فصل دوم است

622
09:02
07 آبان 1393
مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: امید ما بازی‌های نیم فصل دوم است که بتوانیم با اضافه شدن بازیکنان سرباز مثل حسین ماهینی و آرش افشین نتایج خوبی کسب کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: امید ما بازی‌های نیم فصل دوم است که بتوانیم با اضافه شدن بازیکنان سرباز مثل حسین ماهینی و آرش افشین نتایج خوبی کسب کنیم.

به گزارش وب سایت نود،  مجید صالح درباره دیدار روز پنج‌شنبه ملوان مقابل فولاد خوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: همه بازی‌ها برای ملوان سخت است. با توجه به برنامه مسابقات، از زمانی که کادر فنی جدید ملوان را در اختیار گرفت، ابتدا با نفت تهران بازی کردیم که یکی از تیم‌های بالای جدول بود. دومین بازی ما با فولاد است و سپس دو دیدار دیگر با ذوب‌آهن و نفت مسجد سلیمان خواهیم داشت که هم‌سطح ما هستند.

وی خاطرنشان کرد: اسکوچیچ سرمربی فولاد، سال گذشته در ملوان فعالیت می‌کرد و از تیم ما شناخت دارد. ما هم در این هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و امیدوارم امتیاز لازم را در این دیدار کسب کنیم.

مربی ملوان ادامه داد: درست است که در 3 بازی منتهی به پایان نیم فصل اول باید امتیازات را جمع‌آوری کنیم اما هدف اصلی ما 15 بازی نیم فصل دوم است که بتوانیم با اضافه شدن بازیکنان سرباز مثل حسین ماهینی و آرش افشین نتایج در خور شأن ملوان کسب کنیم. تمام امید ما به نیم فصل دوم است تا ملوان از شرایط فعلی خارج شود.

صالح در مورد اینکه چه زمانی حسین ماهینی و آرش افشین به تمرینات ملوان اضافه می‌شوند، گفت: ماهینی پس از بازی با فولاد خوزستان به جمع ما می‌پیوندد اما حضور افشین در تمرینات هنوز مشخص نیست.

 

2051

نظرات کاربران