صالح: یکی از بهترین بازی‌های لیگ را شاهد بودیم/ بازیکنان استقلال باید خویشتن‌دار باشند

صالح: یکی از بهترین بازی‌های لیگ را شاهد بودیم/ بازیکنان استقلال باید خویشتن‌دار باشند

5755
21:18
02 اردیبهشت 1397
مربی تیم فوتبال پیکان گفت: دیدار امروز استقلال و پیکان یکی از بهترین‌های بازی‌های این فصل بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال پیکان گفت: دیدار امروز استقلال و پیکان یکی از بهترین‌های بازی‌های این فصل بود.

به گزارش وبسایت نود، مجید صالح پس از شکست پیکان مقابل استقلال اظهار داشت: امروز یکی از بهترین بازی‌های لیگ را شاهد بودیم و پنج گلی که به ثمر رسید حاصل بازی رو به جلوی هر دو تیم بود. ما بعد از گل اول یک مقدار احتیاط داشتیم و آن هم به این دلیل بود که آن گل به کسب سهمیه ما را امیدوار می‌کرد.

وی در مورد اینکه پیکان در این فصل نوسان داشته است، گفت: این موضوع دلایل زیادی دارد نبود یک هافبک تخصصی در میانه میدان ما را دچار مشکل کرده است. با این وجود توانستیم از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

مربی پیکان در مورد فحاشی هواداران استقلال به داور گفت: به نظرم بازیکنان استقلال باید خویشتندار باشند چون با هر حرکتی جو ورزشگاه به هم می‌ریزد. خورشیدی یکی از داوران خوب و با تجربه لیگ است. استقلالی‌ها باید عادت کنند که بازی در ورزشگاه آزادی دلیل نمی‌شود که به داور اعتراض زیادی کنند.

 

1004

نظرات کاربران
دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا
آقا مجید شما به گردن ما حق داری و احترامت هم واجبه ولی لطفا فیلم بازی رو ببین و بازی‌های قبلی رو هم ببین دیگه بدتر از زرگر برای استقلال که نداریم ولی ایشون هم تقریبا فحشی نمی خورد با اینکه گندکاری‌هاش هر بازی معلوم میشد ولی این بنده خدا شورشو درآورده بود البته توهین شعار اصلا حرکت پسندیده‌ای نیست چون هم حق الناسه هم تمرکز رو به هم می ریزه هم جریمه مالی برای باشگاه داره دیگه چی ازینا بدتر؟ واقعا سوت‌های بدی زد و کارت‌هایی باید می‌داد که نداد و کارت‌هایی داد که می‌شد نده! (البته اخراج شجاعیان درست بود و تماشاگرا نسبت به اون اعتراض نکرده بودند)
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۴:۴۷
پاسخ
3
42
...
اتفاقا خورشیدی فقط مونده بود پا به توپ بشه واسه پیکان.به هر بازیکنی از استقلال رسید کارت داد که بیشترش بی مورد بود.خورشیدی بارها تو بازی ها خودشو نشون داده
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۰:۵۱
پاسخ
5
46
پدرام
بالاخره ما که از این مصاحبه نفهمیدیم جناب صالحی مربی پیکانه یا استقلال ؟ انگار زیاد هم از باخت تیمش بدش نیومده !! واقعا" با این حرفا مربی استقلال چی داره که بگه،خخخخخخ
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۶:۲۰
پاسخ
49
4