صحبت‌های بازیکنان تیم ملی بعد از برد مقابل ویتنام/ حالا نوبت عراق

صحبت‌های بازیکنان تیم ملی بعد از برد مقابل ویتنام/ حالا نوبت عراق

7914
18:17
22 دی 1397
بازیکنان تیم ملی بعد از برد مقابل ویتنام در مورد این بازی صحبت کردند.

به گزارش وبسایت نود، بعد از برد مقابل ویتنام بازیکنان تیم ملی که صعود آن‌ها به مرحله‌ی یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا قطعی شده است، در مورد این بازی صحبت کردند. در ادامه صحبت‌های برخی از بازیکنان تیم ملی بعد از برد مقابل ویتنام را می‌خوانید.

 

سامان قدوس: گلزنی برای من اولویت نیست بلکه برای من مهم موفقیت تیم ملی است. امروز از نظر تیمی خیلی خوب بودیم و عملکرد خوبی از خودمان نشان دادیم. بازی با عراق برای ما یک بازی انتقامی خواهد بود چرا که در دوره قبلی این بازی‌ها همین تیم عراق تیم ایران را حذف کرد. خودم تلاش می‌کنم که از حالا تمرکزم را روی بازی با عراق بگذارم چون می‌دانیم که بازی سختی در انتظار ماست. بازی سختی با عراق داریم اما امیدوارم هواداران ایرانی حمایت خوبی از ما انجام دهند و ورزشگاه را پر کنند. هواداران از ما حمایت کنند تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم. تیم‌های زیادی هم مدعی قهرمانی در این بازی‌ها هستند امام تمرکز ما روی بازی با عراق است و از الان تمرکز ما روی قهرمان شدن نیست. ما بازی به بازی پیش می‌رویم.

 

مهدی طارمی: بازی خوبی بود. توانستیم دو گل به حریف بزنیم. حداقل یک گل دیگر می‌توانستیم بزنیم تا نتیجه بهتری بگیریم اما اینطور نشد. در کل خدا را بابت این پیروزی شکر می‌کنیم. یمن یک مقدار بازتر بازی کرد. این امید آخر ویتنام بود وآنها به همین دلیل دفاعی بازی کردند و کارمان سخت‌تر شد. در کل خوشحالم که موقعیت‌های خوبی داشتیم و برنده شدیم. امیدوارم دربازی با عراق هم بتوانیم برنده شویم.

 

احسان حاج‌صفی: خدا را شکر دومین بازی را هم با برد پشت سر گذاشتیم. ویتنام نسبت به یمن تیم بهتری بود و در دقایقی از بازی ما را تحت فشار قرار داد اما خدا را شکر با این پیروزی صعودمان قطعی شد. باید از امروز برای بازی با عراق که نسبت به دو حریف قبلی تیم بهتری است، آماده شویم. عراق را آنالیز می‌کنیم و امیدوارم آخرین بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم تا با صدرنشینی راهی مرحله اصلی شویم. روی ساختار دفاعی خیلی کار کرده‌ایم هدف ما اول گل نخوردن و سپس گلزنی است. در این دو بازی به اهداف‌مان رسیده‌ایم و امیدوارم در دیدار مقابل عراق هم آن را تکرار کنیم و تا دیدارهای پایانی بتوانیم همین روند را ادامه دهیم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و حالا دو فینال از 7 فینال را پشت سر گذاشته‌ایم و از امروز تمام تمرکزمان روی فینال سوم با عراق است.

 

امید ابراهیمی: تلاش کردیم این بازی را مثل بازی قبلی ببریم و هدف ما این بود که از این گروه صعود کنیم و حالا به بازی با عراق فکر می‌کنیم. خوشبختانه از این گروه صعود کردیم و امیدواریم بازی با عراق را هم ببریم و در مراحل بعد نتایج بهتری بگیریم. ما بازی قبل این تیم را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم از تیم‌های سخت کوش هستند و زیاد می‌دوند. ما می‌دانستیم کار راحتی مقابل ویتنام نداریم اما باید می‌بردیم و به نظرم بد هم بازی نکردیم. ما به دنبال سه امتیاز این بازی بودیم و حالا برای بازی با عراق آماده می‌شویم. بازی بعدی ما با عراق است که تیم خوبی دارد و دوره قبل جام ملت‌ها ما با بدشانسی از این مسابقات کنار رفتیم. اما امسال شرایط فرق می‌کند. و تیم خوبی داریم. تلاش می‌کنیم تا مقابل عراق هم بازی خوبی انجام دهیم و به عنوان صدرنشین از این گروه به مرحله بعد برویم.

 

محمد حسین کنعانی‌زادگان: ویتنام تیم با شخصیت و خوبی بود. آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند و فکر می‌کنم این فرصت آخر آنها بود. با نظم  خوبی وارد بازی شدیم. مهم این بود که اول از همه گل نخوردیم و در ادامه توانستیم گل هم بزنیم تا این برد را به هوادارن تقدیم کنیم و باعث شادی میلیو‌ن‌ها ایرانی شویم. همه بازی‌ها سخت هستند. ما بازی به بازی و پله به پله حرکت می‌کنیم. دومین فینال را پشت سر گذاشتیم و حال به دنبال کسب نتیجه در فینال سوم تیم ملی ایران هستیم.

 

مرتضی پورعلی‌گنجی: خداراشکر می‌کنم که ۳ امتیاز بازی را گرفتیم و توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم؛ مهمترین چیز کسب ۳ امتیاز بود، ویتنام در بازی با عراق هم نشان داد که بازیکنان خوبی دارد، آنها از بازی ما با یمن سورپرایز شده  بودند. در نیمه اول می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، در نیمه دوم هم بازی را کنترل کردیم که خداراشکر گل دوم را زدیم و پیروز شدیم. ویتنام خیلی بهتر از یمن بود، بازیکنان ویتنام اگر قد و هیکل بهتری داشتند می‌شد اسم این تیم را تیم دوم کره یا ژاپن گذاشت و اینکه نمی‌گویم بازی بدی داشتیم اما خداراشکر توانستیم بازی را کنترل کنیم، حریف نسبت به یمن بهتر بود و امیدوارم روند تیم ملی همین‌گونه ادامه داشته باشد و بازی با عراق را هم ببریم و با تیم بهتری در مرحله بعد بازی کنیم.

 

اشکان دژاگه: ما بازی به بازی برای هر دیدار تمرکز می‌کنیم. ما بازی سخت دیگری برابر عراق داریم که بازی مهمی برای ما است و تنها ۴ روز برای این دیدار فرصت ریکاوری داریم.  ما ۴ سال پیش بازی خوبی برابر این تیم ارائه دادیم اما حذف شدیم. اکنون ۲ پیروزی و ۶ امتیاز داریم و به دنبال شکست دادن عراق هستیم. ما برای قهرمانی می‌جنگیم اما تمرکز ما بازی به بازی است و حریفان سختی مثل ژاپن استرالیا و کره‌جنوبی داریم. مهم پیروزی در این بازی بود که آن را به دست آوردیم. بازی سختی داشتیم و هوای گرم به ما فشار زیادی می‌آورد. در این بازی‌های سخت مهم‌ترین مسئله زدن گل اول است که خدا را شکر این کار را قبل از نیمه نخست انجام دادیم. بازی حساسی برابر عراق داریم که بازی سختی را پیش‌بینی می‌کنم.

 

سردار آزمون: خدا را شکر بازی سختی بود و ویتنام تیم خیلی خوبی بود اما با آنالیز خوب توانستیم آن‌ها را شکست دهیم و  بازی خوبی داشته باشیم. برای من، آقای گلی و این که چه کسی گل بزند مهم نیست. مهم موفقیت تیم است اگر من گلی می‌زنم، همکاری همه تیم است و اگر بازیکن دیگری گل بزند من خیلی خوشحال می‌شوم. مهم پیروزی و بردن تیم ملی ایران است. برادرانم به من کمک می‌کنند و چون مهاجم هستم، ۹۰ درصد توپ‌ها به من ختم می‌شود. خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم و به مرحله بعدی رفتیم. هیچ موقع در جریان بازی نمی‌ایستم و همیشه دوست دارم حرکت کنم. خدا گفته از تو حرکت، از من برکت. من حرکتم را می‌کنم تا خدا برکت دهد. برکت هم گل است. باید در تمام بازی‌ها بهتر از این باشم.  نگاه ما به هر بازی فینال به فینال است و هر دیدار برای ما حکم فینال را دارد و بازی با عراق هم خیلی مهم است. باید بگویم که در لحظه‌ی تعویض من به داور اعتراض می‌کردم. هیچ وقت مرا نمی‌بینید که به مربی اعتراض کنم. ما به هر کسی برخورد می‌کردیم کارت زرد می‌داد. یعنی چه؟ وقتی روی ما خطا می‌شد هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌داد. کارت زردها نیز بی‌مورد بود.

1870

 

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
عراق هم قورتش میدیم‌..:-) فقط از ملی پوشا میخام‌ک‌زیاد بشارسن بزرگ‌نکنن و‌روش زوم‌ نکنن‌ک‌ مهارش کنن ..:-P چرا ؟؟ ..چون با دیدن بازی امشب عراق و یمن‌.. فهمیدم‌ک‌ اون‌ دو‌مهاجم عراق ک‌ اسماشون نمیدونم ..خیلی خیلی خطرناکن .. و باید جلو‌ این‌ دو رو‌گرفت ..‌و‌ البته طارق همام‌ک‌پاسای کلیدی خطرناکی میده :-)
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷:۲۹
پاسخ
29
41
اتحاد و همدلی=قهرمانی
تبریک به همه ایران...ان شاءالله با همین اتحاد تا فینال(قهرمانی)....به افتخار همه رنگ ها(قرمز آبی زرد سبز....)...
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲:۲۹
پاسخ
1
72
دبل.۶::::::۶+۶
چیزی که در همه صبحت های بچه ها بود .این هست که .فقط به بازی با عراق فکر میکنن .نه بازیهای بعدی و یا مراحل بعد ....پس نشون میده که واقعا بچه ها همه با هم همدل هستن و هر بازی را فینال میدونن ....پس پیش بسوی قهرمانی..
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۰۶
پاسخ
10
110
LOGAN
خسته نباشید به همه بازیکنان به امید قهرمانی
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸:۵۰
پاسخ
4
89
شازده آبی
طارمی میگه یکی دیگه هم می تونستیم بزنیم :::: برادر من، فقط خودت سه تا خراب کردی ::::: فک کردی اینجا هم تیم سابقت هس، هی خراب کنی، بازم فیکس باشی ::::: هی «هیس» نسون بدی، بازم فیکس باشی ::::: خیر، برادر من، کی‌روش با مربی سابقت فرق داره
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۱:۳۶
پاسخ
99
59
نیم فصل دوم بهتون رحم نمیکنیم
بو سوزش میاد
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳:۰۱
24
31
پرسپولیس شعبه دیگری ندارد
همشون یه مصاحبه انجام میدن بازی به بازی. هر بازی یه فینال کیروش ازشون خواسته
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱:۳۵
پاسخ
52
44
من بی پرسپولیس زیستن نتوانم
پیر مرد پر حاشیه پس از بازی با عراق : بودیمیر نباید می اومد پرسپولیس :))
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۷:۰۹
پاسخ
116
25
سید علی
چه بازیکنان باشخصیت و باانگیزه ای داریم. دمشون گرم
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۱۵
پاسخ
6
89
عارف 6666
با همین مصاحبه ها خودتو سرگرم کنید ولی اینو یادتون باشه یه پرسپولیسی متعصب هیچ‌وقت از کسانی که به تیمش ظلم کردند حمایت نمیکنه. ادمین جون هر کی دوست داری بچاپ
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷:۴۲
پاسخ
132
14