صحبت‌های برانکو قبل از آغاز تمرین/ ارسال و شوتزنی در دستور کار سرخ‌ها

صحبت‌های برانکو قبل از آغاز تمرین/ ارسال و شوتزنی در دستور کار سرخ‌ها

3831
13:15
17 آذر 1397
تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین پایانی خود قبل از بازی با سپاهان را امروز در ورزشگاه شهید کاظمی دنبال کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان آخرین تمرین خود را امروز قبل از پرواز به اصفهان در ورزشگاه شهید کاظمی انجام دادند.

* تمرین امروز شنبه در حالی آغاز شد که در آستانه بازی با سپاهان، اخبار گوناگونی در اطراف باشگاه موج می‌زند. شروع تمرین از ساعت 11 بود و برانکو ایوانکوویچ قبل از سوت آغاز تمرین، دقایقی را با بازیکنان صحبت کرد.

* مارکو استیلینوویچ آغازگر تمرین بود و ایگور هم با دروازه‌بان‌ها به کارهای اختصاصی پرداخت.

* هندبال در نیمی از زمین، تصویرسازی حرکت بازیکنان در زمین هنگام حمله و دفاع و بازی فوتبال زیر نظر سرمربی و دستیارانش بخش‌هایی از برنامه تمرین امروز بود.

* پس از آن، بار دیگر تمرینات بدنی در دستور کار قرار داشت. ارسال روی دروازه، پاس‌های عمقی و شوتزنی، بخش‌های بعدی برنامه امروز بود.

 * بازیکنان پس از تمرین و ناهار در اختیار خود بودند و اعلام شد؛ باید تا ساعت 15 در فرودگاه حضور پیدا کنند.

گفتنی است؛ کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 16:10 دقیقه امروز شنبه 17 آذر ماه 1397 تهران را به مقصد اصفهان ترک می‌کند و سرخپوشان فردا در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف تیم سپاهان خواهند رفت.

1870

سایت باشگاه پرسپولیس
نظرات کاربران
زرد
انشالله سپاهان به نمایندگی از تمام تیمهایی که دو ساله دارن به خاطر پرسپولیس تضعیف میشن به میدون میره و انتقام همه تبعیض‌ها رو میگیره. طرفداراهای همه تیمهای شهرستانی و غیر شهرستانی که حقشون تضییع شده: بگو ایشالله!
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶:۱۳
پاسخ
115
18
Mosi
چرا شماها اینجوری هستین؟ تا وقتی خودتون رو دور هستین و قهرمان میشین همه چی درست و میزونه،فدراسیون و سازمان لیگ و کمیته داورا و وزارت و دولت و همه کارشون و درست انجام دادن و شما با استفاده از قدرتتون و با شایستگی قهرمان شدین ولی تا یه تیم دیگه چند سال صدر جدوله و قهرمان میشه یه کاسه ای زیر نیم کاسه ست و کار فدراسیون و وزارت و.... است که پرسپولیس قهرمان شده. این مصداق بارز بی چشم و روییه
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۴۲
4
29
علی
پرسپولیس ایران.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱:۲۴
5
22
محمدرضا
تو همه جای دنیا یک یا دوتیم از بقیه قویترن.رئال بارسا.یوونتوس.منچسترسیتی و لیورپول.تیمهای دیگه محکوم به نظاره کردن جام قهرمانین و معمولا نمیبرن.کاری نمیشه کرد شماهم باید به دنبال کسب سهمیه باشید فقط .چون بزرگترین ها برای جام میجنگند و تیمهای دیگه اسپانیا نمیگن چرا ما قهرمان نمیشیم!!
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱:۲۲
3
18
یاشار
خطاب به زرد : انشاء ا... ، من به عنوان طرفدار تراکتور دوست دارم سپاهان ببره هر چند فاصله تراکتور با صدر زیاد میشه ولی لذت می برم زمین خوردن تیم سوگلی رو ببینم .
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸:۲۳
28
4
۲۴ابدی
میریم برای قهرمانی نیم فصل به امید خدا عشق است برانکو
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵:۵۰
پاسخ
15
87
مدیوماه پرسپولیسی
اوضاع کاملا عادی و بچه ها مصمم به بردن زرد ها هستند ، فقط برد پرسپولیس با غیرت
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱:۱۴
پاسخ
12
75
تیم بی کیفیت اتوبوس اقتصادی
بله کاملا درست میگه.....بچه اتوبوس ها رو به شکل خطی پارک میکنن و با روش بکش زیرش حتی جلوی دروازه و بجای توپ پای مهاجم حریف و بزن بازی را جلو میبرن.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹:۲۰
15
4
توهم سرخ
اعتصاب تموم شد؟ میریم اصفهان؟ ببندیم ساکمونو؟
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰:۴۶
پاسخ
62
14
خطاب به بالایی
به مقصدغارببند
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۲۸
2
11