صدر جدول به چه رنگی در خواهد آمد؟

صدر جدول به چه رنگی در خواهد آمد؟

8372
19:10
11 مهر 1398
دیدارهای هفته ششم در شرایطی روز جمعه برگزار خواهد شد که ۷ تیم شانس صدرنشینی خواهند داشت.

به گزارش وب سایت نود، سپاهان، تراکتور، شهرخودرو، پرسپولیس، نساجی و صنعت نفت تیمهایی هستند که امکان قرار گرفتن در رتبه نخست را در پایان هفته ششم دارند. سپاهان و تراکتور با ۱۱ امتیاز ۲ رتبه نخست را به خود اختصاص داده‌اند شهر خودرو با ۱۰ امتیاز سوم است. پرسپولیس با یک امتیاز کمتر در جایگاه چهارم جای دارد و نساجی و صنعت نفت با ۸ امتیاز هرچند که شانس زیادی برای صدرنشینی نخواهند داشت ولی امیدوارند که نتایج سایر دیدارهای هفته به نفع آنها رقم بخورد.
سپاهان- ذوب آهن اصفهان
سپاهان صدرنشین به مصاف همشهری خود ذوب‌آهن خواهد رفت. شرایط دو تیم اصفهانی کاملاً متفاوت است. زردپوشان اصفهانی پس از نایب قهرمانی در دوره قبل، بسیار امیدوار به قهرمانی در این فصل هستند ولی در سمت مقابل ذوب‌آهن هنوز موفق به کسب پیروزی در این فصل نشده است. 
در دربی اصفهان کفه ترازو کاملاً به نفع سپاهان است و ذوب‌آهن با ۱۶ شکست مقابل سپاهان ازهیچ تیمی به این اندازه شکست نخورده است. قلعه‌نویی با ۴ بار شکست دادن منصوریان، رکورددار غلبه بر این مربی در تاریخ لیگ برتر است.
سپاهان هنوز در این فصل گل نخورده وبه دنبال آن است که این رکورد را حفظ کند.   


تراکتور- پارس جنوبی جم
تراکتور دیگر تیمی است که در این فصل دروازه‌اش باز نشده است. این تیم برابر پارس جنوبی قرار می‌گیرد که مقابل این تیم تاکنون شکستی نداشته است. فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی به تبریز می‌آید و برابر تیمی قرار می گیرد که سرمربی سابق آن بوده و در آنجا بسیار محبوب است و مقابل این تیم هیچ وقت به پیروزی نرسیده است.
شهرخودرو- پرسپولیس
در حساس‌ترین بازی هفته در مشهد و در ورزشگاه امام رضا دو تیم شهرخودرو و پرسپولیس به مصاف هم می‌روند.
مطلب مرتبط:

پیش بازی شهر خودرو مشهد – پرسپولیس: در جستجوی صدر
نساجی-ماشین‌سازی
دو حذف شده جام حذفی در قائم‌شهر با یکدیگر دیدار خواهند داشت. نساجی در این فصل فراتر از حد انتظار ظاهر شده و حتی شانس صدرنشینی لیگ را دارد. این تیم تنها تیمی است که در تمامی بازیها گل زده و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. رضا مهاجری سرمربی نساجی فصل قبل هدایت ماشین‌سازان را بر عهده داشت و از این تیم شناخت کافی دارد. 
تقابل دو تیم در فصل گذشته در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت گلی نداشت و باید دید اولین گل در تقابل دو تیم در تاریخ لیگ برتر ثبت خواهد شد
صنعت نفت آبادان- سایپا
صنعت نفت آبادان در ۵ هفته ابتدایی ۸ امتیاز کسب کرده و با تفاضل گل ۱+ با بهترین عملکرد خود در تاریخ لیگ برتر برابری می‌کند. صنعت نفت برابر سایپا به ۳ پیروزی پیاپی دست یافته و در ۵ مصاف اخیر ۴ بار برنده از زمین بازی خارج شده است.
صنعت نفت با ۷ بار شکست دادن سایپا هیچ تیمی را بیش از این تیم شکست نداده است.
سایر دیدارهای هفته
به جز ۵ دیداری که در تعیین سرنوشت صدرنشین لیگ موثر است ۳ مسابقه دیگر برگزار خواهد شد. در بوشهر تیم آخر جدول یعنی شاهین بوشهر به مصاف فولاد خوزستان می‌رود. فولاد که از تیمهایی نظیر استقلال، سپاهان و شهرخودرو امتیاز گرفته به دنبال آن است که با کسب ۳ امتیاز این مسابقه به وضعیت خود در جدول سروسامانی دهد.
نفت مسجدسلیمان که یکی از ۳تیم بدون شکست این فصل است مقابل پیکان قرار می‌گیرد. ۴ تقابل دو تیم در تاریخ لیگ برتر مجموعاً تنها ۲ گل داشته است. 
در یکی از بازیهای مهم این هفته در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی، استقلال به مصاف گل گهر سیرجان می‌رود در این بازی هر ۲ تیم مترصد کسب اولین ۳ امتیاز فصل خود هستند.
مطلب مرتبط:

پیش بازی استقلال – گل گهر سیرجان: آیا طلسم می‌شکند؟

نظرات کاربران
قرمزززز
هر رنگی بشه مطمئنا حالا حالاها آبی نمیشه :)))
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰:۴۳
پاسخ
5
32
sajad
کاری بااین 4 تا تیم ندارم ، آبی کو ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخ
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۴:۱۴
پاسخ
4
28
سپاهان کبیر
زنده باد سپاهان کبیر،یادآور سوزش بعضی تیمها.
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵:۱۷
پاسخ
26
12
شاهین
صدر جدول = عنابی پدیده خراسانی
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۷:۲۴
پاسخ
77
8
آیلین
به امید صدر نشینی تیم محبوبم پرسپولیس سرور
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۸:۱۶
پاسخ
87
78
محمدرضا ایرانی
سپاهان امتیاز از دست میده و تراکتور می بره و صدرنشین میشه
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲:۱۷
پاسخ
92
68
پرسپولیس سرور کل ایران
صدر قرمز خواهد شد
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۳۰
پاسخ
62
71
تراکتور سپاهان
قرمز طلایی خواهد ماند
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۱۷
پاسخ
57
89
TT کرجی
قطعا
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۴:۱۳
8
22
علی تیر
با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه بازیکنا باید خوب بازی کنن
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۶:۳۶
پاسخ
4
35
عمران
فعلا هیچ پرسپولیسی فوتبال فهمی فشار صدرنشینیرو به تیم نمیاره اونم بامربی جدید و تاکتیک جدید و البته حریفهای تادندان مسلح اول فصل.از هفته نهم تیمهای مدعی بازیهاشون باهم شروع میشه و امتیاز ازدست دادنهاشون زیاد صدرنشینی پرسپولیس از هفته دهم،یازدهم شروع میشه و تاانتها ادامه خواهد داشت.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳:۱۵
پاسخ
38
56
عشقممم نیمار
شیش_پولیس کلا هروقت صدرنشین شده ..بوی جعلی ازش در اومده ..پ ب نظرم ک محترمه ..شیش_پولیس نباید حساب کرد :-P تراکتور هم ک همه جریان پشت پردشه تقریبا میدونن ..پ این تیمم ب نظرم ک محترمه ..اگ‌صدرنشین شد..صدرنشینیشه قبول ندارم ..:-P
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰:۰۷
پاسخ
84
10
TT فراتر از باشگاه ✔
به رنگ پرچم تیراختور سرخ قرمز، رنگ عشق
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۳۹
پاسخ
53
55
تاج شکن
در مورد ته جدول چه رنگی میشه هم مطلب بزارید اونا هم دل دارن صداشون به بالا نمیرسه.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶:۱۸
پاسخ
10
80
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
اگه مافیای فوتبال بزاره پرسپولیس در صدر جدول خواهد بود
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۳:۰۹
پاسخ
73
50
جاوید تاج
اگر مافیای فوتبال می‌گذاشت که الان جعلپولیس تو لیگ 2 هتریک کرده بود
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۷:۲۷
47
48
پرسپولیس خسته(یازده گلادیاتور)
انشاالله ک پرسپولیس میره صدرجدول.البته به نسبت تراکتوسازی وسپاهان بازی پدیده وپرسپولیس سخت تره وشانس سپاهان وتراکتول سازی بیشتره.اماشخصیت دارترن برای قهرمانی پرسپولیس وپدیده.پرسپولیس اخرین بازی سختشوانجام میده ولی بقیه مدعیان نه.که قطعاامتیازازدست خواهندداد.سپاهان استقلال تراکتورسازی وپدیده حتی دربرابرتیمای ضعیف متوقف شدن واین فقدیک دلیله برای اثبات شخصیت پرسپولیس.فکرشوکنیداگه برانکوبوداین فصلم ارزوی بردپرسپولیس بردل هواداران وبازیکنای سپاهانوتراکتوسازی مونده بود.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۰۵
پاسخ
53
38
جانیم تراختور
دو تیم لایق امسال تراکتور و سپاهان هستن همه میدونن ، انشالله تراکتور قهرمان میشه
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲:۱۴
39
54
جاوید تاج
یعنی هنوز هم فکر میکنین پلفوسول اخراجیه سمپاش قهرمانتون کرد ؟ نگران نباشین اونی که بهتون جام میداد هنوزم هست ، فقط تنها وظیفه شما هوچیگری و شلوغ کردن و دست پیش گرفتنه که خدا رو شکر تو این چند سال خوب خبره شدین
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۰:۳۳
29
39
بی طرف
فعلا که تیم با شخصیت شما هم به سپاهان هم به تراکتور باخته ،ولی خود بزرگ بینی عادت شماست ، البته شما خودتونو تعریف نکنین پس کی تعریف کنه
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۷:۳۱
35
42