صعود آرسنال و منچسترسیتی به نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس

صعود آرسنال و منچسترسیتی به نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس

2237
01:59
29 آذر 1396
آرسنال و منچسترسیتی به نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس راه یافتند.

وبسایت رسمی برنامه نود - آرسنال و منچسترسیتی به نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس راه یافتند.

به گزارش وبسایت نود، شب اول از رقابت های یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس با صعود آرسنال و منچسترسیتی پایان یافت و حالا باید منتظر نتایج چلسی و منچستریونایتد در یک چهارم نهایی باشیم.

در یکی از دو بازی شب اول از مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس موسوم به Carabao Cup، آرسنال در خانه خود پذیرای وستهم یونایتد بود که در نهایت موفق شد با پیروزی 1-0 مقابل حریف لندنی راهی دور نیمه نهایی شود. در این مسابقه ونگر به چندین بازیکن اصلی خود استراحت داده بود و فرصت به جوانترها و ذخیره ها رسیده بود و آن ها هم پاسخ اعتماد ونگر را دادند. تک گل بازی در دقیقه 42 با فرصت طلبی ولبک در شش قدم، به ثمر رسید. در نهایت هم توپچی ها با حفظ این نتیجه راهی دور بعد شدند.

در دیگر بازی سه شنبه شب، لسترسیتی در کینگ پاور میزبان منچسترسیتی بود. پپ هم در این مسابقه به چند بازیکن اصلی خود استراحت داده بود. اما منچسترسیتی تا آخرین دقیقه بازی از حریف پیش افتاد. گل دقیقه 26 برناردو سیلوا که روی یک ضدحمله به ثبت رسید، سیتی را تا دقیقه 90 از حریف پیش انداخته بود که در دقیقه هفتم وقت های اضافه، خطای واکر روی گری باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد و واردی در اخرین دقیقه، بازی را مساوی کرد و کار به وقت های اضافه و سپس ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی، واردی و محرز پنالتی های خود را از دست دادند تا لسترسیتی با نتیجه 4-3 شکست بخورد و منچسترسیتی به دور نیمه نهایی صعود کند.

1878

نظرات کاربران
بابک توپچی
اگه کوکلین و ویلوک رو حذف کنند و جاش رمزی و ویلشر بیان این ترکیب رو بیشتر قبول دارم تا تیم اولمون
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶:۱۵
پاسخ
2
14
man.utd
چقدر شانس داری تو گواردیولا ، تازه قهرمان لیگ قهرمانان هم نشدی که اینقده خوشحالی میکنی و بالا پایین میپری ، خیلی شانس داری خیلی
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۵:۲۰
پاسخ
14
14
محمود
شانس رو یونایتد داره که با یک تیم درپیت افتاده نه سیتی که با بازیکنایی ذخیرش اونم با لستر اونم تو زمین لستر این تیمو حذف میکنه
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷:۴۷
6
5
بارسلونا❤
این حق یه مربی فوتباله که بعد از برد و صعود تیمش خوشحالی کنه .. لسترسیتی تیم کوچیکی نبود .. شما که طاقت دیدن خوشحالی دیگرانو نداری ، پسر راجبش اظهار نظر نکن لطفا ... پارسال یادمه وقتی چلسی هر بازی میبرد و تیمش گل میزد ، کونته بالا و پایین میپرید و از ته وجودش خوشحالی میکرد .. اوموقع شماها کجا بودین که ایراد بگیرین ؟؟ مشکل تو و امثال تو اینه از گواردیولا سوزش دارین و از کوچکترین حرکاتش عیب و ایراد میگیرین اره جان :))) باید قبول کنید که مورینیو هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ فنی از گواردیولا کوچیکتره ... درصورتی که یونایتد تیم بزرگتری نسبت به سیتیه ..
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲:۰۳
5
7
mahmood
باز براوو نجات دادشون. یه جا داوری با سیتی نباشه بزور و با پنالتی میبرند.
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۸:۳۵
پاسخ
11
17