صعود منچستریونایتد و سویا به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا

صعود منچستریونایتد و سویا به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا

2156
01:24
17 آبان 1398
هفته چهارم دور گروهی لیگ اروپا برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود، هفته چهارم دور گروهی لیگ اروپا با برگزاری ۲۳ بازی به پایان رسید. در مهمترین بازی شب تیم منچستریونایتد در اولدترافورد با ۳ گل مقابل پارتیزان بلگراد پیروز شد و صعودش به دور بعد را قطعی کرد.

در گروه اول تیم های سویا و آپوئل از سد حریفان خود گذشتند. تیم سویا با این برد به دور بعد صعود کرد. در گروه دوم تیم مالمو مقابل لوگانو متوقف شد و دیناموکیف هم به تساوی مقابل کوپنهاگن رضایت داد. در گروه سوم تیم بازل از سد ختافه گذشت و کراسنودار مقابل ترابوزان اسپور به پیروزی رسید. بازل با این برد به دور بعد راه یافت. در گروه چهارم تیم لاسک با نتیجه ۴-۱ مقابل آیندهوون پیروز شد و اسپورتینگ با دو گل از سد روززنبرگ گذشت.

در گروه پنجم تیم رن مغلوب کلوژ شد و تیم سلتیک با نتیجه ۱-۲ از سد لاتزیو گذشت. سلتیک توانست با این برد به دور بعد صعود کند. در گروه ششم تیم استاندارد لیژ با نتیجه ۲-۱ مقابل فرانکفورت به پیروزی رسید. در گروه هفتم تیم فاینورد مقابل یانگ بویز متوقف شد و رنجرز در خانه با ۲ گل مقابل پورتو پیروز شد.

در گروه هشتم تیم اسپانیول با ۶ گل مقابل لودوگورتس به پیروزی رسید و زسکا مسکو مقابل فرنکواروس متوقف شد. اسپانیول با این برد صعودش قطعی شد. در گروه نهم سن اتین با نتیجه ۲-۲ مقابل الکساندریا متوقف شد و ولفسبورگ با نتیجه ۱-۳ مغلوب خنت شد. در گروه دهم تیم مونشن گلادباخ با نتیجه ۲-۱ از سد رم گذشت و تیم ولفسبورگر با ۳ گل مغلوب استانیول باشاک شهیر شد. در گروه یازدهم تیم ولورهمپتون با یک گل از سد اسلون براتیسلاوا گذشت و براگا مقابل بشیکتاش به پیروزی رسید.

در گروه دوازدهم هم منچستریونایتد با ۳ گل در خانه مقابل پارتیزان به پیروزی رسید. میسون گرینوود، مارسیال و رشفورد برای تیم سولسشائر در این بازی گلزنی کردند. تیم آلکمار هم توانست با ۵ گل در خانه آستانا پیروز شود. یونایتد با این برد ۱۰ امتیازی شد و توانست به دور بعد راه یابد.

۲۰۳۱

نظرات کاربران
قرالو
منچستر قهرمان می شه بگین انشالاه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴:۵۹
پاسخ
6
27
بهار ی تراکتوری واقعی
از منچستر تیم در نمیاد که نمیاد..کیف میکنم بخوره به بایرن سال بعد حالشو بگیره بایرن..
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۷:۰۶
پاسخ
25
2
طوفان سرخ اسیا
منچستر صعود کرد ولی مال این حرفا نیست که قهرمان بشه...
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۶:۵۰
پاسخ
22
5
یک قدم جلو
این دو تیم را به خاطر بسپارید. قهرمان، فینال لیگ اروپا.... سویا اسپانیا__آرسنال انگلیس
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۱:۴۳
پاسخ
18
4