کیوسک/ صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

کیوسک/ صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

1340
15:13
18 آبان 1394
شکست رئال و پیروزی بارسلونا برابر حریفانشان از عناوین مهم روزنامه‌های ورزشی اسپانیاست.

وبسایت رسمی برنامه نود - شکست رئال و پیروزی بارسلونا برابر حریفانشان از عناوین مهم روزنامه‌های ورزشی اسپانیاست.

 به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید در هفته یازدهم لالیگا از سویا شکست خورد اما بارسلونا با پیروزی برابر ویارئال در صدر جدول جای گرفت.

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به شکست رئال مادرید اختصاص دارد. رئال اولین شکست خود در لالیگا را برابر سویا تجربه کرد. سویا پس از گل سرخیو راموس، سه گل به مادریدی‌ها زد. رئال نه فوتبال خوبی ارائه داد و نه کیلور ناواس را درون دروازه‌اش داشت. در کریستیانو رونالدو، مهاجم سفیدپوشان دوباره بازی ضعیفی از خود به نمایش گذاشت.

پنجمین قهرمانی خورخه لورنسو در جهان از عناوین این نشریه است. موتورسوار اسپانیایی با پشت سر گذاشتن مارک مارکس و دنی پدروسا، برای سومین بار در مسابقات موتوجی‌پی به مقام نخست دست یافت.

سخنان جنجالی والنتینو روسی، پس از ناکامی در کسب مقام قهرمانی در مسابقات موتوجی‌پی از عناوین این روزنامه است. موتورسوار ایتالیایی در این زمینه گفت: مارکس دروغگو و رقت انگیز است. او با حقه مرا به زیر کشید.

پیروزی بارسلونا با گل زیبای نیمار از عناوین این نشریه است. آبی اناری‌ها با سه گل سویا را شکست دادند.

این روزنامه به دیگر نتایج دیدارهای هفته یازدهم لالیگای نیز اشاره کرده است. اتلتیکو مادرید با تک گل آنتوان گریزمان برابر اسپورتینگ خیخون پیروز شد و اتلتیک بیلبائو نیز دو بر یک اسپانیول را شکست داد.

مارکا به جانشین دیوید مویس، سرمربی رئال سوسیداد اشاره کرد. قرار است مویس اخراج شود و پس از او، اوزبیو هدایت تیم اسپانیایی را بر عهده خواهد گرفت.

 

آس

تیتر نخست این روزنامه به شکست رئال مادرید و از دست دادن صدرنشینی این تیم اختصاص دارد. رئال پس از 13 روز و پیش از ال کلاسیکو، جایگاه نخست را از دست داد.

سخنان سرخیو راموس از عناوین این نشریه است. مدافع رئال مادرید گفت: بعضی چیزها به خوبی پیش نرفت و همین موضوع باعث شد چنین نتیجه‌ای رقم بخورد.

این روزنامه به پنجمین عنوان قهرمانی جهانی لورنسو اشاره کرد. موتور سوار اسپانیایی گفت: بهترین فینال نبود. اسپانیایی هستیم و جام در همین‌جا ماند.

پیروزی بارسلونا با سه گل برابر ویارئال از عناوین این نشریه است.

این روزنامه به گلزنی گریزمان برای اتلتیکو مادرید اشاره دارد که مانع تساوی این تیم شد. سرمربی اتلتیکو پس از بازی گفت: عادی بود پس از تعویض یانیک کاراسکو، تماشاگران با سوت‌هایشان اعتراض کنند چون کاراسکو بازی خوبی به نمایش گذاشت.

 

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به درخشش نیمار در شب پیروزی بارسلونا برابر ویارئال اختصاص دارد. بارسلونا با این پیروزی به صدر جدول رسید و به استقبال ال کلاسیکو می‌رود.

قهرمانی خورخه لورنسو در مسابقات موتوجی‌پی از عناوین مهم این نشریه است.

 

اسپورت

تیتر نخست این روزنامه به صدرنشینی و پیروزی بارسلونا در لالیگا اختصاص دارد. نیمار در این بازی درخشید.

شکست اسپانیول از عناوین این نشریه است. ضعف خط دفاعی باعث شد تا این تیم برابر اتلتیک بیلبائو دو بر یک بازی را واگذار کند.

1140

نظرات کاربران