صلاح: مصمم بودم به لیگ برتر بازگردم تا نشان دهم چلسی اشتباه کرده است

صلاح: مصمم بودم به لیگ برتر بازگردم تا نشان دهم چلسی اشتباه کرده است

3908
12:58
21 اردیبهشت 1397
صلاح از تصمیمش برای بازگشت به لیگ برتر صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - صلاح از تصمیمش برای بازگشت به لیگ برتر صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، محمد صلاح که در این فصل با درخشش فوق العاده در ترکیب تیم کلوپ توجهات زیادی را به خود جلب کرده است در سال ۲۰۱۴ برای اولین بار به لیگ برتر آمد و به به چلسی پیوست ولی بعد از دورانی ناموفق و فرصت کم حضور در ترکیب چلسی، استفموردبریج را به صورت قرضی ترک کرد و بعد از گذران دورانی در ایتالیا، در تابستان 2017 مجدداً به لیگ برتر آمد. او درباره این تصمیمش می گوید:

راستش را بخواهید، همیشه در ذهنم بود که به لیگ برتر بازگردم و نشان دهم که چلسی در مورد من قضاوت درستی نکرده است. می خواستم برگردم چرا که خیلی ها تصور می کردند بازیکن خوبی برای لیگ برتر نیستم و نمی توانم در انگلیس موفق شوم. در رم شرایط خوبی داشتم و همه می گفتند: "نرو، برنگرد به انگلیس" اما می خواستم برگردم و نشان دهم که در موردم اشتباه می کردند.

او در مورد شانس های تیمش در مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان گفت:

البته که می توانیم پیروز شویم، ما در نیمه نهایی و یک چهارم، رم و منچسترسیتی را شکست دادیم که تیم های خیلی خوبی هستند. اما این مسابقه یک بازی است، باید با تمرکز به زمین برویم و برای برد تلاش کنیم، برای این مسابقه خیلی هیجان زده هستم.

1878

نظرات کاربران
جواتی
من یه چلسی فنم ولی اخه چرا ما نباید مثلث هازارد دیبروین و صلاح رو داشته باشیم.:-( ای خدا که هر چی می کشیم از مورینیو است
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲:۵۰
پاسخ
1
18
هادی
و البته لوکاکو
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۷:۵۶
0
19
e
مسی همسن تو بود 4 تا توپ طلا داشت تو یه سال 91 گل زد 6 گانه برد شما هم بازیکن بزرگی هستی ولی در صورتی میتونی توپ طلا ببری که عملکرد خوب خودتو حفظ کنی و بتونی با یه تیمی قهرمان اروپا بشی فک نکن بیای رئال دوتا گل آفساید بزنی توپ طلا میبری نه شما رونالدو نیستی
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳:۲۳
پاسخ
15
14
sara
با یک سال خوب بازی کردن فکرنکن بزرگ شدی. مسی الان ده ساله بهترین بازیکنه
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵:۰۸
پاسخ
24
15
مهران
با اینکه طرفدار چلسی ام اما حرفت درسته.این تیم خیلی هارو که الان ستاره هستن مفت از دست داده بود.مدیریت خوبی در چلسی نیست.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰:۱۳
پاسخ
1
25
M
طرفدار رئالم، طرفدار ليورپول نیستم، دوست دارم رئال ببره، محمد صلاح و رونالدو گلزنی کنند. ( اگه رئال ببازه، بخاطر صلاح شاید زیاد غصه نخورم)
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴:۳۴
پاسخ
5
20
فوتبالی**
چلسی در مورد تو اشتباه نکرد بلکه این مورینیو بود که با خودخواهیش تو رو از چلسی ترنسفر کرد
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴:۱۶
پاسخ
5
26
پیجو
خوشا زیدان و لواندوفسکی و تواضعشان را
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸:۰۴
پاسخ
10
11
عماد
اگه درخششت گذرا نباشه میتونی توپ طلا رو بگیری یه زمانی من شک نداشتم فالکائو توپ طلا رو میگیره هم تکنیک فوق العاده ای داشت هم گلزنیش خوب بود ولی آخرش هیچی نشد امیدوارم تو مثل اون نشی
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵:۱۹
پاسخ
5
68