صنیعی فر: فردا هم هواداران منتظر بهترین نمایش فصل نساجی باشند/ از دشمنان و مخالفان نساجی هراسی نداریم

صنیعی فر: فردا هم هواداران منتظر بهترین نمایش فصل نساجی باشند/ از دشمنان و مخالفان نساجی هراسی نداریم

858
18:06
18 بهمن 1396
مالک باشگاه نساجی مازندران گفت:می توانم ادعا کنم اعضای تیم نساجی شاداب و پر انرژی هستند و با سری بالا مقابل خونه به خونه قرار خواهند گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک باشگاه نساجی مازندران گفت:می توانم ادعا کنم اعضای تیم نساجی شاداب و پر انرژی هستند و با سری بالا مقابل خونه به خونه قرار خواهند گرفت.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، فرهاد صنیعی فر با بیان این جمله ادامه داد: ما نساجی هستیم. تیمی ریشه دار و قدیمی که پیشانی فوتبال مازندران است. بنابراین از هیچ حریفی واهمه ای نداریم بلکه این حریفان هستند که باید از اسم نساجی بترسند.

وی ادامه داد: در واقع برای نساجی که می خواهد لیگ برتری شود هیچ فرقی نمی کند که روبروی چه تیمی قرار بگیرد چون در تمام مسابقات برای برد به میدان می رود. فردا هم هواداران منتظر بهترین نمایش فصل نساجی باشند چون در بهترین فرم خود پا به دربی می گذاریم. می توانم ادعا کنم اعضای تیم نساجی شاداب و پر انرژی هستند و با سری بالا مقابل خونه به خونه قرار خواهند گرفت.

مالک نساجی مازندران ضمن تقدیر از هواداران این تیم خاطر نشان کرد: از هواداران نساجی مازندران تشکر می کنم. حمایتی که این طرفداران عاشق از تیم داشتند به راستی امسال فوق العاده بود. برای من یک افتخار و امتیاز بزرگ بود که چنین موقعیتی برای خدمت به نساجی داشته باشم اما یک درخواست از این عزیزان دارم. خواهش من این است که آرامش خود را حفظ کرده و وارد هیچ حاشیه ای نشوند. فقط به تشویق تیم نساجی بپردازند چون حاشیه به ضرر نساجی است.

وی با اشاره به برخی حاشیه سازی ها علیه باشگاه پرطرفدار نساجی مازندران یادآور شد: از دشمنان و مخالفان نساجی هم هراسی نداریم چون معتقدیم بادبادک زمانی به بالا می رود که باد مخالف به آن بوزد. همچنین رودخانه به این دلیل به انسان آرامش می بخشد که بدون شک و تردید به سوی جایی که باید برود در جریان است. نساجی هم مثل رودخانه ای است که به سوی لیگ برتر می رود و به همین خاطر طرفدارانش در آرامش به سر می برند.

مهندس فرهاد صنیعی فر در پایان پیغامی هم برای بازیکنان نساجی مازندران داشت و گفت: کسی که عزم راسخی دارد جهان را به میل خود عوض می کند چه رسد به نتیجه یک مسابقه فوتبال. این پیغام من به بچه های نساجی است که باید با ارائه یک بازی برتر و برد دربی مازندران خودشان را به فوتبال ایران نشان بدهند و ثابت کنند لایق حضور در لیگ برتر هستند.

 

1004

نظرات کاربران