صیادمنش: با قلبم استقلال را انتخاب کردم

صیادمنش: با قلبم استقلال را انتخاب کردم

2744
21:07
05 اسفند 1397
مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: با قلبم استقلال را انتخاب کردم و برای موفقیت این تیم تلاش خواهم کرد.

به گزارش وبسایت نود، الهیار صیادمنش پس از پیروزی 3 بر صفر استقلال برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و درمورد این پیروزی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم خوب بازی کنیم و برنده میدان باشیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم به جایگاه واقعی خود برسیم. خدا را شکر من هم توانستم امروز خوب بازی کنم و همین که کادر فنی و تماشاگران از من رضایت داشته باشند برایم کافی است.

 

وی درخصوص شانس قهرمانی استقلال، خاطرنشان کرد: فاصله ما با صدر جدول کمتر شده است. همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و هنوز شانس قهرمانی داریم. اگر بتوانیم در بازی‌های رو در رو مقابل تیم‌های بالای جدول پیروز باشیم می‌توانیم به قهرمانی هم برسیم.

 

مهاجم تیم فوتبال استقلال درمورد اینکه آیا قرار گرفتن در ترکیب اصلی استقلال با شرایط کنونی سخت است یا خیر، گفت: واقعاً کارم سخت است. همه بازیکنان بزرگ و باتجربه هستند. من تمام تلاشم را می‌کنم تا در بهترین باشم و در نهایت کادر فنی تصمیم می‌گیرد.

 

صیادمنش درخصوص حضور کرانچار در ورزشگاه، اظهار داشت: امیدوارم تیم ملی امید هم بتواند بعد از سال‌ها با کرانچار به رقابت‌های المپیک صعود کند.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا با گزارشگر بازی هفته گذشته استقلال درخصوص اظهاراتش صحبتی کرده است یا خیر، گفت: با گزارشگر مسابقه حرف نزدم، اما منتظری با وی صحبت کرد. در مجموع باید بگویم که من با قلبم استقلال را انتخاب کردم و با تمام وجود برای موفقیت این تلاش خواهم کرد.

1004

نظرات کاربران
گل تو فینال آسیا حسرت پرسپولیسیا...
پر3پولیسی ها فکر کردن حالا که داستان طارمی ماس مالی شد چیزی از دست ندادیم با بازی های صیادمنش تازه میفهمن خدا جای حق نشسته چون مطمئنم اگه پنجره پر3پولیس بسته نمیشد عمو و باباش مجبورش میکردن بره پر3پولیس
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲:۴۶
پاسخ
9
51
سعید
آره من بودم حتما تو برنامه نود گفتم پرسپولیسی م.تخخ
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴:۴۸
پاسخ
60
4
خطاب به سعید
کدوم برنامه؟ لابد تو خواب دیدی ..خخخ
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹:۳۳
1
8
امیر آبی دل
اینم جوابی دندان شکن از طرف الماس استقلال ینی اللهیار صیادمنش........ هواداران حاشیه ساز رقیب لطفا برین پی درس و مشقتون اینجا نیاین
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۹:۴۱
پاسخ
1
56
صادق
میرفتی پرسپولیس الان نیمکت نشین بودیمیر بودی ... برانکوتا مجبور نشه با جوان بازی نمیده ... ممنون جوان 17ساله
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۵۸
پاسخ
3
153
عشقممم نیمار
خیلیا از اومدن صیادمنش دست ب پماد شدن و‌ختی بعضیا خاستن همراه ترابی ..صیادمنشه ب شیش_پولیس بدن ولی صیادمنش گفت من با قلبم عشق_تقلاله انتخاب کردم و جواب بعضیا داد:-)
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۳۸
پاسخ
1
136
شازده آبی
امباپه استقلال خودتی :::::: مرسی دهه هشتادی
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۲۲
پاسخ
1
136
امیرحسین
یه گل خوشگل به پرسپولیس باید بزنی تو!
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۰۶
پاسخ
2
141