ضربه سری که به 3 هدف نشست؛ شکست ناپذیری سایپا با دایی مقابل استقلال

ضربه سری که به 3 هدف نشست؛ شکست ناپذیری سایپا با دایی مقابل استقلال

6510
10:45
23 دی 1396
ضربه سر دقایق پایانی رضا اسدی بازیکن سایپا به کنج دروازه استقلال رفت تا هم روند گل نخوردن حسین حسینی متوقف شود هم روند شکست ناپذیری سایپا همراه با علی دایی برابر آبی پوشان پابرجا بماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - ضربه سر دقایق پایانی رضا اسدی بازیکن سایپا به کنج دروازه استقلال رفت تا هم روند گل نخوردن حسین حسینی متوقف شود هم روند شکست ناپذیری سایپا همراه با علی دایی برابر آبی پوشان پابرجا بماند.

به گزارش وب سایت نود، تیم فوتبال سایپا در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر برابر استقلال تهران به یک تساوی دست یافت تا این تیم پس از یک دهه به رکوردی دست یابد که آخرین بار با هدایت علی دایی به آن دست یافته بود.

سایپا در این فصل در دو دیدار رفت و برگشت مقابل استقلال تهران مغلوب نشد، اتفاقی که پس از ده سال برای این تیم افتاد. آخرین بار که سایپا موفق به انجام این مهم شده بود، در هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر بود که این تیم با علی دایی به یک برد و یک مساوی برابر آبی پوشان دست یافت.

همچنین علی دایی با کسب تساوی در هفته نوزدهم توانست روند شکست ناپذیری اش به عنوان مربی سایپا برابر استقلال را حفظ کند. دایی در شش تقابل خود با استقلال در لیگ برتر توانسته است 4 پیروزی و دو تساوی را به دست آورد. علی دایی در تقابل با استقلال در ادوار مختلف لیگ برتر با تیم های مختلف، 5 بار پیروز شده که 4 پیروزی این مربی همراه با نارنجی پوشان سایپا به دست آمده است.

علاوه بر این، حسین حسینی دروازه بان جوان استقلال در دیدار روز گذشته تنها 6 دقیقه با ثبت اولین کلین شیت برابر سایپا فاصله داشت اما گل تیم سایپا این فرصت را از حسینی گرفت تا هم روند بسته ماندن دروازه این دروازه بان متوقف شده و هم استقلال در کسب اولین پیروزی برابر سایپای علی دایی در ادوار مختلف لیگ برتر ناکام بماند. 

 

 

 

 

 

2081

نظرات کاربران
امین
شهریار!
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹:۴۹
پاسخ
3
24
محمود
دم اسدی گرم از این گلهای تمام اروپایی زد و باد استقلال رو خابوند.خخخخ
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷:۵۳
پاسخ
8
36
خطاب به بالایی
عخی... 9پولیسیا بیشتر از خود سایپا ذوق می کنند واسه 1امتیاز... الان طلب میلیاردی دایی چقدره دقیقا??? خخخ
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۹:۱۱
9
2
رز سرخ
بابا خدایی یکم شانس داشت وگرنه این دو سه تا بازی اخر رسما تیرک و مهاجم ها سنگ تموم گذاشتن واسشون. در ضمن به اون استقلالی ها که میگن شفر مثل سال اول برانکو هست بگم که برانکو یه مشت بازیکن امید و تستی و جوون رو تحویل گرفت و اونارو بهترین بازیکن تحویل داد نه اینکه یه تیم چند ده میلیاردی با ده تا پانزده تا بازیکن تاپ تیم های دیگه رو بگیره بعد یه نیم فصل چهار تا گل بزنه
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰:۰۹
پاسخ
6
40
قرمز
از شانس نگو که تیم پرسپولیس بیشترین تیرک دروازه را داشته امسال.. وگرنه الان تفاضل گلمون منفی بود..
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۹:۱۲
7
1
سرخ
برانکو 3 ساله با تیمه و همه بازیکنان را هم خودش انتخاب کرده... شفر تازه 2 ماهه که امده ایران... هیچ سرمربی تو دنیا تو این مدت کم نمی تونه معجزه کنه اونم با تیمی که خودش نبسته... با این حال بسیارروند خوبی داشته و اگر یه مهاجم خوب داشت استقلال الان امتیازش خیلی بیشتر از اینا بود... مربی خوب به زمان نیاز داره..
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷:۳۵
6
1
6
یه مشت بازیکن امید و تستی???? ههه خنده دارتر از این نشنیده بودم.... پرسپولیس همیشه بهترین بازیکنان و ملی پوش ها را میخره..
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۶:۲۷
6
1
اس اس
علی دایی بهمراه یحیی و جلالی و اخیرا قلعه نویی مربیانی هستند که همیشه مخکمترین بازیاشونو جلو استقلال میکنن وبسختی امتیاز میدن ولی جالبه که همینا روبرو پرسپولیس کم کیفیت ترین بازیهارو میکنن وباروی گشاده به برانکو امتیاز میدن وبارضایت در آخربازی از تیم برانکو وخودبرانکو تعریف وتمجید میکنن !!!! نمیدونم شاید دلیلش اینه که جنبه باختو دارند
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱:۳۰
پاسخ
43
9
تراکتور
دقیقا...
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷:۵۴
6
0
شهرام
میدونم پماد لازمی ولی همین جلالی بود که بازی رفت رو از پرسپولیس برد. یحیی هم امسال داره میبازه تا همین پارسال به برانکو نباخته بود. دایی هم همیشه تیمش جلو پرسپولیس و استقلال محکم بازی میکنه. قلعه نوعی هم استقلالیه از خودتونه.
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸:۵۳
2
10
رامین تاج
من به عنوان یک استقلالی از کمیته مشوقین و لیدرای استقلال قطع امید کردم دیروز خودم ورزشگاه بودم و دیدم چطوری لقب عقاب آسیارو عمدا و برای تحقیر رحمتی به حسینی دادن!روحیه دادن به دروازبان جوون تیم به قیمت نابود کردن کاپیتان تیم؟واقعا متاسفام!
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸:۲۹
پاسخ
6
34
فرشید
تیم سایپا خیلی خوب بازی کرد...حقش باخت نبود...یه جا هم که تک به تک بود داور آوانتاژ نداد تا یه گل مسلم از سایپا گرفته بشه...علی دایی متشکریم
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۳:۴۳
پاسخ
6
38
ناصر
خدایی سایپا مستحق 3امتیاز بازی بود
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰:۵۱
پاسخ
6
52
mehrab
تننها چیزی ک میشه گفت تعویض های اشتباه شفر بود که واقعا تعجب کردم بهترین دفاع در فوتبال حمله هستش منتظری به هیچ وجه آماده نیست بازی رفت هم اشتباه منتظری کار دست استقلال داد بازی برگشت هم با پاس بدش زمینه ساز گل تسای شد باید به جای خسرو برزای میومد داخل زمین به جای منتظری هم 1 بازیکن هجومی دیگه ،،
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹:۴۲
پاسخ
3
26
نصیر
انصافا سایپا یه گل زد دو تا سه گل دیگه رو هم نزد بخصوص تیرها..تیم های دایی هیچ وقت جلوی استقلال شل بازی نمی کنن
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴:۲۷
پاسخ
7
50
کریم باقری
دم علی آقای دائی گل گرم
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹:۵۵
پاسخ
8
45
مهدی
بازیهای سخت استقلال از بازی با سایپا شروع شد و باید دید جلوی پدیده چند تا می خورن؟
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵:۵۶
پاسخ
10
45
مسعود گل باشی
باشه عمویی گریه نکن
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶:۲۷
13
1