ضعیف‌ترین نمایش مسلمان؛ شب خاموش ستاره

ضعیف‌ترین نمایش مسلمان؛ شب خاموش ستاره

34576
23:07
25 مهر 1396
مسلمان امیدوار بود با تاثیرگذاری مقابل الهلال، حواشی که روزهای اخیر گریبانش را گرفته به دست فراموشی بسپارد. ولی آمار نشان می‌دهد که مسلمان در روز خوبی را جلوی الهلال نداشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسلمان امیدوار بود با تاثیرگذاری مقابل الهلال، حواشی که روزهای اخیر گریبانش را گرفته به دست فراموشی بسپارد. ولی آمار نشان می‌دهد که مسلمان روز خوبی را جلوی الهلال نداشت.

به گزارش وبسایت نود، محسن مسلمان باز هم تعویض شد. تعویضی که اصلا به مذاق او خوش نیامد. در شرایطی که پرسپولیس نیاز به گل داشت و از سکوها تا بازیکنان داخل زمین، در همه عطش گل زدن فوران می‌کرد، مهندس پرسپولیس خیلی خونسرد زمین بازی را ترک کرد. آن طور که دوربین‌های تلویزیونی شکار کردند، مسلمان خیلی هم از این تعویض راضی نبود. 

مسلمان امیدوار بود با تاثیرگذاری مقابل الهلال، حواشی که روزهای اخیر گریبانش را گرفته به دست فراموشی بسپارد. ولی افت مسلمان در این بازی مشهود بود. محسن در بازی جلوی الهلال 36 پاس داد که فقط بیست‌‌ودو تا از آن‌ها به مقصد رسید. فقط نیمی از پاس‌های مسلمان در زمین حریف به بازیکن خودی رسید. تعداد دوئل‌هایی که مسلمان شکست خورد، از بردهایش در دوئل‌ها بیشتر است. مهندس پرسپولیس هیچ شوتی نزد، هیچ پاس کلیدی نداد و جلوی تعداد موقعیت‌های خلق‌ کرده‌اش هم خط تیره قرار دارد. محسن در کارهای دفاعی هم اصلا موفق نبود و روز کاملا بی‌تاثیری را پشت سر گذاشت. اتفاقی که برانکو را مجاب کرد که او را از زمین بیرون بکشد.

در این فصل تعویض شدن برای مسلمان امری تکراری و عادی است. محسن در سیزده دیدار این فصل، فقط سه بازی را به پایان رساند و در ده بازی دیگر، برای دقایقی هم که شده روی نیمکت نشسته بود. محسن در سوپرجام مقابل نفت دقیقه 88، هفته اول لیگ دقیقه 78، هفته دوم دقیقه 87، هفته پنجم دقیقه 45، هفته هفتم دقیقه هفتاد، هفته نهم دقیقه 81، بازی رفت با الاهلی دقیقه 46، بازی برگشت با الاهلی دقیقه 66، بازی رفت با الهلال دقیقه 61 و در بازی امشب هم دقیقه 67 تعویض شد. یعنی به‌غیر از بازی هفته‌های سوم، چهارم و ششم لیگ برتر، در همه بازی‌های دیگر پرسپولیس تعویض شد. البته این دلیل بر ضعف فنی مسلمان نیست و محسن که فوتبالی فانتزی ارائه می‌دهد، ضعف جسمی‌اش باعث می‌شود که تعویض شود. وگرنه اگر از بازی امشب مسلمان فاکتور بگیریم، محسن یکی از بهترین بازیکنان این فصل پرسپولیس است. ارسال هفت پاس گل در سیزده مسابقه نشان از آمادگی بالای مسلمان می‌دهد. مهندس پرسپولیس پنج تا از این هفت پاس گل را در لیگ برتر داده که منجر به صدرنشینی او در جدول پاس‌گل‌های لیگ شده است. 

 

14001

نظرات کاربران
فقط تاج
حیف ستاره که به این بگی تنها چیزی که بلده اینه که با توپ دور خودش بچرخه یستاره》》دوستاره
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹:۳۷
پاسخ
4
5
شجاع سوتی
مسلمان افت کرذه. شجاع و بیران خدای سوتین. افرین رادوشویچ. واقعا از بیران بهتره.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۵:۱۹
پاسخ
0
10
6=4+2
مسلمان الان با هزار تومن هم استقلالی میشه
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۵:۰۴
پاسخ
4
7
ابی
خیرتی توش بوده .دوتا قلیون خوب میزد اینجوری بد بازی نمیکرد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۱:۵۴
پاسخ
4
7
سیروس
یه محسن دیگه داریم که ابروی همه محسنا رو برده اونم کسی نیست جز محسن ربیع خواه
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۸:۰۲
پاسخ
7
31
ارتش مرغ
دو سیب و لیمو نعنا کار خودشو کرد اخر
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۶:۳۸
پاسخ
11
39
Mtttt
تراکتوریم و همیشه از محسن حمایت میکنم،سبک بازیش فانتزی و جاش تو تیم ملی خالیه،و همیشه هم گفتم بدون محسن پرسپولیس زمین گیر خواهد شد
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۴:۳۶
پاسخ
30
11
نادر
من چندین بار نوشتم مسلمان اون هافبکی نیست که باعث بشود میانه زمین دست پرسپولیس بیفته و با دوندگی و نگه داشتن توپ بتونه پرسپولیس را رو به جلو کنه اگر در هر بازی هم اون یکی دو تا پاس را ندهد که هر کسی میتواند جای ایشان بازی کند تازگی ها هم کند شده و رو به عقب هم کمتر میاد دوما مسلمان تازگی ها تبدیل به بازیکن 45 دقیقه ای شده پارسال هم همین بود امسال هم داره مثل پارسال میشه مسلمان شروع خوبی داره هر چه بازیها میره عقب افت او هم بیشتر میشه بعلاوه انکه قلیان کشیدن ان و صحبت بد موقع اقای تاج باعث افت روحی ایشان هم شد من صحبتی که با اقای تاج دارم ان است چرا این صحبتها درست قبل از بازیهای پرسپولیس اعلام میشود ان از محروم شدن طارمی این هم از مسلمان..
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۵:۰۶
پاسخ
11
16
قلیونی
بنده خدا نفس نداشت خو . دوسیب نعنا چه میکنه
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۴:۴۵
پاسخ
10
39
اشکان
‏استقلال در 1 بازی اخیر بین المللی = 6 گل خورده ‏پرسپولیس در 2 بازی اخیر بین المللی = 6 گل خورده ‏تیم ملی در 15 بازی رسمی اخیر = 3 گل خورده #کی روش
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۷:۱۳
پاسخ
11
27
محمد
بازیکنی ک قلیون بکشی همینه دیگ حرفه ای بودن رو باید از جهانبخش و کاوه رضایی و احسان حاج‌صفی کریم انصاری‌فرد یاد گرفت ۹۰۰ میلیون قرارداد میبندن بعد میان ۶۰۰ تومن ب عنوان پاداش قهرمانی میگیرن ۶۰۰ میلیونم حسین هدایتی میده میشه ۲میلیارد بعد واسه دویست میلیون پاداشی ک نگرفتن اعتراض میکنن جالبه اول فصل واسه هوادار سفید امضا میکنن! بعد میرن قلیونم می‌کشن اعتراضم دارن چرا تیم ملی دعوت نمیشن یعنی کی‌روش نباشه میترسم ذهنیت حرفه ای بودن تو بازیکنا از بین بره چون اونایی ک اروپا هستن الان ازینا پول کمتری میگیرن میگن برمیگردیم پول بیشتر می‌گیریم راحت تر زندگی میکنیم مالیات نمیدیم راحتم تیم ملی دعوت میشیم ایرانیا ی درس بزرگ از کی‌روش گرفتن اونم تفکر حرفه ای بودن و سخت تلاش کردن و دیده شدن زمان همین برانکو ترکیب نیاز ب اعلام شدن نبود همه میدونستن کی قرار بازی کنه الان همه تو همه تیما تلاش میکنن میتونن ب تیم ملی بریم و چیزی ک در نهایت کمکشون می‌کنه حرفه ای بودنه
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۶:۰۶
پاسخ
12
39
رائول
کلا توی زمین راه می رفت، و جالبه که کلی وقت تلف کرد تا تعویض بشه، و معترض هم بود
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۹:۰۹
پاسخ
8
35
ناشناس
احتمالا ریه هاش جواب نداده خخخخخخههخخخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۹:۲۴
پاسخ
12
45
مهدی عشقی
اصلا واقعا سنگ تموم گذاشتن:بیرانوند:شجاع اصلا بی خیال همشون ........به خدا دیونه شدیم این چه بازی بود که کردن،تعویض دقیقه های آخر هم که واقعا نوبر پورفوسول بود
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۹:۲۳
پاسخ
11
34
بردیا
هر بازیکنی یه روز بد داره امیدوارم مسلمان در دربی بدرخشه
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۸:۰۸
پاسخ
33
16