ضعیف‌ترین ستاره‌های فصل؛ 10 و 11 پرسپولیس و استقلال!

ضعیف‌ترین ستاره‌های فصل؛ 10 و 11 پرسپولیس و استقلال!

18709
10:05
29 آبان 1398
ستاره‌هایی که در این فصل دور از انتظار ظاهر شدند را مرور می‌کنیم.

به گزارش وبسایت نود، در این ده هفته‌ای که از لیگ گذشته، ستاره‌های زیادی بودند که انتظارات را برآورده نکردند. وحید امیری در لیگ به جز شاهین به تیم دیگری گل نزده. شماره ده پرسپولیس فقط یک شوت در چارچوب زده، آماری که مرتضی تبریزی هم مشابه آن را رقم زده است. محمدرضا حسینی خرید این فصل سپاهان فقط یک گل برای این تیم زده، فورچونه و سوگیتا هم یک گل زدند و مازولا دیگر خارجی تراکتور اصلا گل نزد. 

علی دشتی که با سر و صدای زیادی استقلالی شد هم تا پایان هفته دهم فقط 84 دقیقه بازی کرد که حاصل آن یک شوت خارج چارچوب بوده. فرشید باقری ستاره فصل قبل استقلال هم 206 دقیقه بازی کرده. بشار رسن هیچ گلی نزده و پاس گلی نداده. اکبر ایمانی فقط در دو بازی در ترکیب فیکس تراکتور قرار گرفت. محمد ایران‌پوریان هنوز در لیگ نوزدهم بازی نکرده. بختیار همچنان با روزهای اوجش فاصله دارد. حسین ماهینی مجموعا 11 دقیقه‌ بازی کرده که حواشی زیادی را برایش به همراه داشته است. روح‌الله باقری برای شهرخودرو هم یک گل زده. شایان مصلح نه گلی زده و نه پاس گلی داده. محمدباقر صادقی دروازه‌بان ذوب‌آهن در دو بازی که حضور داشت یک بار سه گل خورد و در بازی دوم هم سه گل دریافت کرد تا از تیم اخراج شود.

همه آمارهای زیر بر اساس داده‌های متریکاست

فرشاد احمدزاده: کل عملکرد این فصل احمدزاده به یک شوتی که آن هم در چارچوب نبود، خلاصه می‌شود. شماره ده پرسپولیس در بازگشت به این تیم مجموعا 67 دقیقه بازی کرد که حاصل آن 5 جلسه محرومیت بوده است. فرشاد احمدزاده هیچ پاس مهمی که گره دفاعی حریفان را باز کند هم نداده است.

اشکان دژاگه: ستاره تراکتور که همیشه تبحر متفاوتی در طراحی حملات داشت، در این فصل حتی یک پاس منجر به خلق موقعیت هم نداده است. اشکان نه گلی زده و نه پاس گلی داده فقط دو مرتبه با شوت در چارچوب درواز‌ه‌بان‌ها را به زحمت انداخته و 401 دقیقه بازی کرد.

مرتضی تبریزی: در ده هفته‌ای که از لیگ گذشته، مرتضی تبریزی فقط یک شوت در چارچوب زده! 326 دقیقه حضور، صفر گل، صفر پاس‌گل، 2 کارت زرد سایر آمارهای تبریزی است. البته تبریزی 5 پاس کلیدی داده که از شانس بد او هیچ کدام منجر به گل نشد.

سروش رفیعی: نمایش دور از انتظار سروش، صدای یحیی گل‌محمدی را درآورده و سرمربی شهرخودرو در مصاحبه‌ای گفت چند بازیکن این تیم به نسبت پولی که گرفتند انتظارات را برآورده نکردند. سروش تا پایان هفته دهم فقط روی یک گل تاثیرگذار بود، مجموعا دو پاس کلیدی داد و دو شوتش در چارچوب بود.

لوسیانو پریرا: آقای گل فصل قبل فقط ده دقیقه از فصل جدید را از دست داده، اما تعداد گل زده‌اش از عدد یک عبور نکرده است. حتی زهر شیمبا به طرز محسوسی کم شده و تا پایان هفته دهم فقط هفت شوت او در چارچوب بوده و طبق آمار متریکا در بیش از 70درصد از نبردهایی که شرکت کرد، بازنده بود.

14001

نظرات کاربران
سیامک
فرشید باقری خیلی خوبه ولی مصدومیت منجر به عمل داره که داره باغیرتش بازی میکنه همین چند بازی هم کافیه واسش احتمالا نیم فصل عمل کنه اما تبریزی پبش فصل بهترین بازیکن استقلال بود هم پاس گل داده بود هم گل زده بود متاسفانه در شروع فصل نتونست کاری بکنه چون بازیکنی هست که تو جو تماشاگرا نمیتونه کاری کنه و دلیل افتش روحیه اش هست که متاسفانه بازیکن تیم های پر طرفدار نیست تو ورزشگاه بدون تماشاگر میتونه خوب باش واسه استقلال ولی نمیتونه فشار روی خودشو کنترل کنه ورگرنه هنوزم بازیکنی هست که تو هر تیمی غیر از تیم های بزرگ بره موفق میشه حتی بره پدیده
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲:۰۱
پاسخ
13
43
M
نقطه قوت الاستقلال وزارت ورزش و داورا هستن
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۴۰
پاسخ
194
146
افشین
تو بگو جلال حسینیم میگه..... همه هم باور کردند.خخخخخ
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۲۹
34
57
مافیای سرخ
خدا شفات بده،وزارت و داورا چهار پنج تا گل به حریفامون میزنن؟!!!خخخ سوزش تا چه حد آخه،داورا بیشترین ضرر و آسیب رو هر ساله به استقلال میزنن :////
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۲:۲۹
59
80
جانم پرسپولیس
نقطه قوت استقلال و بهترین خریدشم استرا بوده ولی خداییش پارسال سال قبل هم همین موقع ها رو یادتونه که یه تیم بود عالیجناب داشت اون بهترین مربی جهان بود حتی با کیروش مقایسه میشد تازه این تایم فصل دیگه وزیر مثل،حالا پرسپولیسی نبود ولی الان که بهترین مربی جهان با باغیرت ترین بازیکن ها رو دارید باز دوتا باخت آوردید به همه تهمت نزنید اگه بردتون مال وزیر باختتون هم باید مال وزیر باشه و برعکس البته کو گوش شنوا
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۵۹
پاسخ
159
69
حمید
اقای تاج کبیر اسیا کاش کمی هم با چشمان باز به قضیه نگاه میکردی همون سالی که شما می فرمایید امیری و رضاییان و طارمی و حتی احمد زاده و مسلمان رفتن کاش اینا رو میدید هر کدوم اینا اگر میموندن در نهایت در دوره محرومیت میتونستن کمی باشند شما دقیقا برید ببینید اون سالی که مد نطرتونه چه بازیکنانی از استقلال رفتن و چه بازیکنانی از پرسپولیس رفتن هرچند دمی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی ادمی که خودش رو زده به خواب رو نه
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱:۵۸
13
34
تاج کبیر آسیا
اینکه اسماعیلی پنالتی رو میزنه بیرون و تیم وارد بحران میشه یه بحثه اینکه سه فصله هرکی میاد استقلال میدرخشه و فصل بعد فراریش میدن یه بحث دیگس چرا این اتفاقات واسه شما نمیفته چرا یه بارم که شده شما ستاره هاتونو واسه پول از دست ندادین چرا سه ساله ساکله اصلی تیم شما حفظ شده ولی استقلال مجبوره ستاره هاشو بفروشه یا بین تمدید نشدن قرارداد ستاره هاش و محروم نشدن یکیو انتخاب کنه؟الکی حرف پاداش اسیایی رو هم نزنید که نخ نما شده قبل از اینکه برید فینالم اوضاع همین بوده زمات نقل و انتقالات که میشه اسپانسر پول استقلال رو نمیده و یکی دیگه اینکه معاونین وزارت ورزش چطوز زمانیکه بحث قرارداد تیام بود میگفتن یه بازیکن نباید ۷ میلیارد بگیره ولی گلر ذخیره پرسپولیس سه و نیم میلیارد میگیره و مشخص شده چند بازیکن پرسپولیس بالا هفت هشت میلیارد میگیرن؟مگه وزارت نمیگه ما دخالتی نداریم پس این حرفا چیه؟چرا شما که اعتراض میکنید عرب بره سیع برکنار میشه ولی ماکه اعتراص میکنیم اتفاقی نمیفته؟ مجید حسینی امید نورافکن امید ابراهیمی سرور جبارف مامه تیام ایاندا پاتوسی طارق همام کاوه رضایی الله یار صیادمنش اینا بازیکنایی بودن که استقلال به خاطر نداشتن پول از دست دادشون شما یک بازیکن نام ببر که این چندساله به خاطر مشکل مالی از دست دادین
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱:۵۳
51
96
زنده باد ایران
نه خیر بهترین خرید استقلال رضاوند استقلال تنها شانسی که اورد تو اوج بحران به تیم های قوی نخورد والا الان دهبار استرا رو اخراج میکردید
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۶:۲۴
75
47
تاج کبیر آسیا
ضعیف ترین ستاره پرسپولیس هدایتیه که رفت زندان
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۱۰
پاسخ
99
270
استقلال ایران
آفرین
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰:۱۷
54
118
علی
من نمیدونم کی این احمد زاده را دوباره اورد تو تیم فقط دنبال حاشیه سازیه ،
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷:۳۵
پاسخ
30
143
پرسپولیس یونایتد
احمدزاده بازیکن باحاشیه ای هستش درست.. اما محرومیت های کمیته اخلاق و انضباطی هم بی انصافی بوده.. با ۶۷ دقیقه نمیشه از عملکرد فنی یک بازیکن حرف زد اخرین سالی که احمدزاده برای پرسپولیس بازی کرد ۵گل زد و چندتا هم پاس گل داد. مطمعن باشید اگه احمدزاده در پست خودش بازی کنه.میتونه یکی از خوب های پرسپولیس باشه..
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶:۳۴
پاسخ
112
60
علیرضا اص
به نظر من برای سال آینده کلی بازیکن بی مصرف داریم که باید باهاشون فسخ بشه یا تمدید نشه. به کالدرون فرصت بدید که بازیکنای مد نظر خودشو جذب کنه.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳:۲۰
پاسخ
50
93
امیر حسین
در رابطه با سروش خدایی حق با کالدرون بود از اون موقعی که از قطر برگشته بدجوری افت کرد
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳:۵۹
پاسخ
30
122