طارمی باز هم پول پرسپولیس را نداد

طارمی باز هم پول پرسپولیس را نداد

7728
16:57
12 اردیبهشت 1397
مهاجم سابق تیم پرسپولیس پولی که باید به باشگاه سابقش می پرداخت، را هنوز واریز نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم سابق تیم پرسپولیس پولی که باید به باشگاه سابقش می پرداخت، را هنوز واریز نکرده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی طارمی مهاجم سابق تیم پرسپولیس که به الغرافه قطر پیوسته برای جدایی از باشگاه سابقش و دریافت رضایت‌نامه باید مبلغ ۱۰۰ هزار دلار را به پرسپولیس پرداخت می‌کرد.

طارمی با وجود اینکه چند ماهی هست از پرسپولیس جدا شده اما هنوز این پول را به باشگاه سابقش نداده اما حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس در اظهارنظری اعلام کرده بود که طارمی تاریخ ۱۰ اردیبهشت را برای واریز این پول تعیین کرده است.

با این همه و با وجود گذشت ۲ روز از ۱۰ اردیبهشت، طارمی هنوز این پول را به حساب پرسپولیس واریز نکرده است. از طرف دیگر یکی از نزدیکان طارمی در تماسی که با گرشاسبی برقرار کرده اعلام داشته که تا روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت، طارمی با پرسپولیس تسویه حساب خواهد کرد.

 


2081

نظرات کاربران
امید
من استقلالی. اما دعا میکنم روزی برسه که دیگه هیچ بازیکنی با آبروی دو تیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس بازی نکنه. به نظرم تقصیر ما طرفداراش که اینا رو بزرگ میکنیم. چه استقلالی و چه پرسپولیسیا
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷:۴۲
پاسخ
7
80
طبق وظیفه برخورد کنید
لطفا بدون هیچ ارفاقی با این ادم نمک نشناس برخورد کنید و ازش شکایت کنید و تا اخر هر پای شکایتتون بایستید..دیگه شورشو دراورده..وای به اون روزی که کاملا از چشم هوادار بیفتی طارمی..مگه پرسپولیس اقتدار نداره مدیر عامل نداره مگه میلیونها هوادار پشت این باشگاه نیستن که این فرد هر کاری دلش میخواد میکنه؟؟؟یه روز ول میکنه میره ترکیه با کلک و دروغ دوباره خودشو تو دل هوادار جا میکنه.بعدش دوباره ول میکنه میره قطر.بعدش زیراب باشگاه رو میزنه و منشا رو مسخره میکنه..حالا هم که پول باشگاه رو داره هاپولی میکنه..هیئت مدیره پرسپولیس داره چیکار میکنه الان؟؟؟؟
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰:۵۹
پاسخ
12
45
Nima
گرفتاره، نداره،،خرجش سنگینه،باید عروسی بگیره......
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱:۳۵
پاسخ
13
57
6*4
آقای محترم,گرشاسبی :-| چکار میکنی؟
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵:۰۵
پاسخ
14
33
اوجان
حتما خیریتی داشته خخخخخخخ
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱:۰۱
پاسخ
18
40
طوفان سرخ
نمیدونم طارمی چه فکری پیش خودش میکنه پولی که اخرش بایدبدی دیگه این اداها برای چیه دلش میخوا پول دور سرش بچرخونه بعدبده ادمین بچاپ
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۳۳
پاسخ
13
44
پرسپولیسی
این طارمی هم شورش رو درآورده چندتا گل برامون زد و این همه منت و هیس نشون دادنتش برا هوادارا اصلا قابل درک نیست،طارمی باید بدونه که به خاطر پرسپولیس طارمی شد و گرنه قبلا هیچی نبود،الان هم میگم کسانی که دلشون با جعلپلیس نیست میتونند برند و این باشگاه نیازی به منت اونها نداره.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳:۱۱
پاسخ
34
56
استقلالی
حتما خیریتی توش هست!!! وی لاو یو طارمی
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۹:۱۹
پاسخ
27
79
محمد
ایول خخخخخ
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶:۰۹
پاسخ
18
43
06
طارمی بهترین بازیکنمون بود، از دست دادنش دیوانگی محض بود. رضاییان،سروش،طارمی رفتن هر کدومشون ضربه مهلکی بود به پیکر اون پرسپولیس زهردار حالا اگه مسلمان هم بره تیم خالی از ستاره میشه و کاملا خلع سلاح میشه.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵:۲۴
پاسخ
74
43