طارمی: در قطر خودم را برای جام جهانی آماده کرده‌ام

طارمی: در قطر خودم را برای جام جهانی آماده کرده‌ام

3824
17:24
26 اردیبهشت 1397
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید حضور در قطر تجربه‌ خوبی برایش بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید حضور در قطر تجربه‌ خوبی برایش بوده است.

 

به گزارش وب سایت نود، مهدی طارمی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی اظهار کرد: لیگ تمام شده و مسابقه‌های آسیایی هم به پایان رسیده است. از این به بعد تمام بازیکنان تیم ملی می‌توانند به اردوی تیم ملی اضافه شوند. چند هفته قبل تعدادی از بازیکنان تیم ملی بودند که تمرین می‌کردند. ان‌شاءالله بتوانیم خودمان را خیلی خوب برای مسابقه‌های جام جهانی آماده کنیم.

او درباره دیدار تدارکاتی برابر ازبکستان و ترکیه هم گفت: طبیعتا بازی‌های دوستانه قبل از جام جهانی خیلی می‌تواند مفید باشد چرا که مهم این است که برنامه‌هایی که داریم به طور کامل اجرا شود و از آن‌ها به خوبی استفاده کنیم و برنامه‌هایی که داریم در بازی‌ها اجرا کنیم و بتوانیم از آن‌ها در جام جهانی استفاده کنیم. بازی‌های خوبی در پیش داریم. ازبکستان در آسیا محکم بازی می‌کند. ترکیه هم تیم اروپایی است و سبک بازی‌اش محکم است و اروپایی بازی می‌کند. فکر می‌کنم این بازی‌ها برای ما خیلی خوب باشد.

او درباره رقابتش با سایر ملی‌پوشان هم گفت: مهم نیست چه کسی در ترکیب تیم ملی بازی کند. باید کسی بازی کند که پرچم ایران را بالا ببرد و به تیم کمک کند. همه تلاشم را می‌کنم و تمرین‌ها را خوب انجام می‌دهم که در ترکیب اصلی باشم. خیلی‌ها به من می‌گویند تو پستت مهاجم است اما من خیلی وقت است که در تیم ملی در پست مهاجم نوک بازی نکرده‌ام بلکه چپ یا راست بازی کرده‌ام.

او درباره حضورش در قطر هم گفت: سه، چهار ماه قبل از جام جهانی به قطر رفتم و زندگی آرام و راحتی در آنجا داشتم و کاملا خودم را برای جام جهانی آماده کرده‌ام. یعنی هم از نظر فکری و هم از نظر روحی آماده هستم. فضای خوبی هم در آنجا حاکم بود ولی تجربه خوبی کسب کردم. البته نه این که سطح خیلی بالایی باشد اما تجربه خوبی بود. امیدوارم از آن درس گرفته باشم.

 

2051

نظرات کاربران
مهران
ظارمی با کاری کرد دیگه تو دل هواداران جایی نداره
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۶:۳۱
پاسخ
21
8
امیر کرجی
تنها امیدی که بهت دارم با دایوات راموس رو عصبی کنی یه کاری دست خودشون بده خوبه:)))) در کل به امید موفقیت تیم ملی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴:۵۳
پاسخ
3
28
CR 6+4 FCP
بهترین مهاجم بودی هستی و خواهی بود مهدی جان.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱:۳۹
پاسخ
7
25
Mohammad 6+4=ss
همینطور که همه جا پات به گل زنی عادت داشته، امیدوارم در جام جهانی هم گل زنی کنی پسر/.....
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۸:۳۹
پاسخ
6
52
وحید...
ببینیم چیکار میکنی کشف علی اقا دایی...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴:۱۰
پاسخ
7
47
محمدامین
از فضای مجازی و اون دروازه خالی دقیقه 18 تو بازی الاهلی کاملا شخصه چقدر آماده ایی فقط به خاطر ایران فقط و فقط به خاطر موفقیت تیم ملی و ایران امیدوارم گل بزنی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۹:۵۶
پاسخ
39
40
محمدامین
اون یکیشم علیپوره لابد از منظر مبارکت که باید جای جهانبخش دعوت میشد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸:۴۳
19
16
وحید...
نمیدونی بدون اگه در حال حاضر دوتا مهاجم برتر داشته باشیم یکیش همین طارمی هس.تبریک میگم ب علی اقا بابت کشف همچین بازیکنی.فقط امیدوارم مثل گذشته تصمیمات اشتباه فوتبالی نگیره.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۸:۱۶
16
51
سعیددد
با دعوت نکردن مسلمان با10پاس گل و کامیابی نياوعليپوربا19گل ظلم بزرگی در حق تیم ملی شده است
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰:۴۵
پاسخ
67
54
محمد
آخه سردار و طارمی و گوچی و .... ول کنیم بیایم بگیم علیپور ( علی پنالتی ) باید بره تیم ملی ؟؟؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۰:۳۲
14
18
یک پرسپولیسی
شماها کی میخاید درست شید مسلمان اولا توی پرسپولیس ذخیره است دوما اخلاق نداره و کیروش هم مربی اخلاق مدار است و به هیچ عنوان بازیکنهایی که عصبی و اخلاق نداشته باشن رو دعوت نمیکنه در مورد علیپور هم چون اولا جوونه و تجربه بین المللی نداره و دوما جایی که 5 تا بازیکن لژیونر با بهترین عملکرد در تیمهاشون و تیم ملی دارن و تورنمنتی بزرگ به نام جام جهانی هیچ مربی ای ریسک نمیکنه و بازیکن جوان و بی تجربه رو ببره حتی اگر آقایی گل لیگ باشه سوما به جای کی بیارش طارمی آزمون انصاری فرد رضایی گوچی تازه از بین این 5 تا یکیشونم خط میخوره
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳:۵۴
17
58