طارمی: دیدار تراکتور سازی و الغرافه تقریباً دوستانه است/ در بازی گذشته بدشانسی آوردیم

طارمی: دیدار تراکتور سازی و الغرافه تقریباً دوستانه است/ در بازی گذشته بدشانسی آوردیم

2175
11:07
27 فروردین 1397
مهاجم تیم فوتبال الغرافه قطر از دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته پایانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به‌عنوان دیداری دوستانه یاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال الغرافه قطر از دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته پایانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به‌عنوان دیداری دوستانه یاد کرد.

به گزارش وبسایت نود، مهدی طارمی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های تراکتور‌سازی تبریز و الغرافه قطر در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به ایران و شهر تبریز آمده‌ام برای یک بازی تقریباً دوستانه که برای هر دو تیم زیاد مهم نیست. ما در بازی قبلی‌مان بدشانسی آوردیم و نتوانستیم پیروز شویم.

طارمی در ادامه افزود: امیدوارم فردا یک بازی خوب و زیبا داشته باشیم تا هواداران تراکتورسازی یک بازی خوب ببینند و شاد به خانه‌های‌شان برگردند.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال الغرافه عنوان کرد: دو تیم انگیزه خاصی برای این بازی ندارند و بازی حساسی هم نیست. این یک دیدار معمولی است که دو تیم 90 دقیقه در آن تلاش خواهند کرد. ضمن اینکه شرایط تراکتورسازی به گونه‌ای است که به این بردها در لیگ نیاز دارد تا یک آرامش برسد. شرایط این تیم خوب نیست و امیدوارم به روند خوب گذشته خود برگردد.

در ادامه نشست خبری یکی از خبرنگاران حاضر در نشست از مهدی طارمی در مورد آمادگی‌اش برای حضور در تیم ملی سؤال پرسید که نماینده AFC مانع پاسخگویی به این سؤال شد و عنوان کرد این پرسش ربطی به دیدار تراکتورسازی و الغرافه ندارد.

گفتنی است، دیدار تیم های تراکتور سازی تبریز و الغرافه قطر در سری رقابت های گروه A لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ فردا (سه شنبه ۲۸ فروردین ماه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می شود. 

 

20441

نظرات کاربران
A.Gh
پارسال تا تونستی خیر برامون ایجاد کردی با اینحال رفتیم تو چهارتا خودتم اگه خیرتت نبود شانس مرد سال اسیا رو داشتی ولی امسال الغرافه رو واسش از مسی تو بارسا بهتر بازی کردی از گروهتونم بالا نیومدین چیمیشد ناز نمیکردی قراردادتو تمدید میکردی؟
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۵۷
پاسخ
6
12
CR 6+4 FCP
عشق است طارمی در هر شرایطی.
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۲۵
پاسخ
7
13