طارمی: گل‌زدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن وظیفه من است

طارمی: گل‌زدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن وظیفه من است

4182
14:18
15 اسفند 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من مهاجم هستم و گل‌زدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن برای پرسپولیس وظیفه‌ام است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من مهاجم هستم و گل‌زدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن برای پرسپولیس وظیفه‌ام است.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی طارمی در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل بنیادکار اظهار داشت: نیمه اول، بازی متعادل بود و ما در این شرایط به گل رسیدیم. بعد از گل نوری فشار بنیادکار بسیار زیاد شد که طبیعی بود اما خوشحالم که توانستیم از آن فشار با 3 امتیاز خارج شویم.

وی درباره صحنه پنالتی که مدافع بنیادکار روی او مرتکب شد، خاطرنشان کرد: خطای بازیکن بنیادکار روی من صددرصد پنالتی بود، ضمن اینکه داور یک پنالتی محرز دیگر روی عالیشاه را نگرفت. فکر می‌کنم داور «رویش» نشد 2 پنالتی پشت سر هم برای ما بگیرد.

مهاجم پرسپولیس در خصوص تأثیرگذاری‌اش در بازی‌های اخیر این تیم عنوان کرد: فکر نمی‌کنم کار خاصی انجام داده باشم. من مهاجم پرسپولیس هستم و گل‌زدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن برای پرسپولیس وظیفه‌ام است.

طارمی در مورد بازی 26 فروردین پرسپولیس مقابل النصر عربستان گفت: بازی سختی در عربستان داریم و اگر این تیم را شکست دهیم صددرصد از گروه‌مان صعود می‌کنیم. می‌خواهیم هر طور که شده این کار را انجام دهیم تا اقتدار خودمان را در آسیا ثابت کنیم.

وی درباره مصدومیتش در بازی پرسپولیس و بنیادکار عنوان کرد: از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدم که آن هم به خاطر ساعت بد پروازمان به تاشکند بود. ساعت 2 بامداد به تاشکند رسیدیم اما 3،4 ساعت در فرودگاه معطل شدیم و یکی، دو ساعت هم در هتل ما را اذیت کردند. در این شرایط زمان خواب ما به هم ریخت و در بازی به غیر از من چند بازیکن دیگر هم دچار گرفتگی عضله شدند.

طارمی در واکنش به نتایج دیگر نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: امیدوارم نفت و فولاد بتوانند در ادامه لیگ قهرمانان آسیا نتایج بهتری بگیرند و این اتفاق هم رخ می‌دهد. تراکتورسازی نیز با پیروزی خانگی مقابل الاهلی شرایط خوبی پیدا کرده و می‌تواند نتایج بهتری بگیرد.

مهاجم پرسپولیس در مورد بازی روز یک‌شنبه این تیم مقابل تراکتورسازی در چارچوب هفته بیست‌ویکم لیگ برتر، خاطرنشان کرد: در این شرایط برای برد به تبریز می‌رویم و می‌خواهیم وضعیت خوبمان را در لیگ قهرمانان آسیا در لیگ برتر هم ادامه دهیم.

طارمی در پایان در خصوص اینکه چند روز پیش گذرنامه خود را تحویل فدراسیون فوتبال داده و احتمال دارد به اردوی اروپای تیم ملی دعوت شود گفت: واقعاً از این مسئله بسیار خوشحال هستم و از کی‌روش به خاطر اعتمادی که به من کرده تشکر می‌کنم. امیدوارم اگر به تیم ملی دعوت شدم همانند پرسپولیس بازیکن مثمرثمری باشم.

 

کد/2020

نظرات کاربران
چند دقیقه چند نفره چند گل؟؟؟؟؟؟؟؟؟۱۰/۱۰/۳
واقعا از شیشتقلالیای عزیز ممنونم....مورد داشتیم تو اسیا دو بازی اخر مرحله گروهیشون تشریفاتی شده بود مثل پرسپولیسسسسس البته این کجا و ان کجا..............راستی چند دقیقه چند نفرههههههههه؟اسطورتون با توپ چمپیونز لیگ عکس یادگاری داره؟اگه نداره بگیم قرض بدن؟
۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۱:۳۳
پاسخ
1
0
عشق فرهاد
سال آینده باحضور پرسپولیس لیگ یک جذابی خواهیم داشت.خیلی جوگیرنشید بایه گل که بهارنمیشه.اگه ده سال پی در پی هم توی آسیا باشید یه ستاره نمیتونید روپیراهنتون بزنید.میخواین تا یکی از ستاره ها رو توی بازیهای آسیایی جهت حفظ آبرو بهتون قرض بدیم.خخخخخخخ
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۲۹:۱۱
پاسخ
14
0
علیرضاss
مژده به پرسپولیسیها سال آینده دو تیم از پرسپولیس توی اسیا شرکت میکند 1-یک تیم بخاطر قهرمانی در جام حذفی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ 2-یک تیم بخاطر قهرمانی در لیگ برتر البته یک تیم هم بخاطر قهرمانی در جام چهار جانبه میتواند شرکت کند....
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۴:۰۷
پاسخ
25
4
دو ستاره آسیایی
جو گیر نشو...................جوگیر نشو
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۲:۰۶
پاسخ
38
2
کینگ لئو
این پسر چقدردوست داشتنیه به امید موفقیت تیم درآسیابرایتان دعامیکنیم
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۲:۲۳
پاسخ
2
23
کوروشp6
داداش گلمی مهدی جان امیدوارم همین جوری به پیشرفتت ادامه بدی
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۶:۰۴
پاسخ
1
15
brona
موفق باشی پرسپولیس زلزله همینه همینه
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۸:۵۱
پاسخ
1
15
عشق سرخ
بی حاشیه.تاثیگذار.بااخلاق.تکنیکی.ودرخدمت تیم به خاطر همین چیزهاست که لیاقت پوشیدن این پیراهن رو داری مهدی جان
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۲:۵۵
پاسخ
1
18