طاهری از تمرین پرسپولیس و ورزشگاه شهید کاظمی بازدید کرد

طاهری از تمرین پرسپولیس و ورزشگاه شهید کاظمی بازدید کرد

6565
13:20
27 خرداد 1395
سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در مجموعه شهید کاظمی، از تمرین سرخپوشان دیدن کرد و از روند تکمیل امکانات و تجهیزات این مجموعه ورزشی بازدید داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در مجموعه شهید کاظمی، از تمرین سرخپوشان دیدن کرد و از روند تکمیل امکانات و تجهیزات این مجموعه ورزشی بازدید داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری امروز به همراه محمد ترکاشوند در محل تمرینات پرسپولیس حاضر شد.

او ضمن آنکه به تماشای تمرینات سرخپوشان نشست در رابطه با وضعیت تیم و آخرین وضعیت نقل و انتقالات و برنامه‌های پیش روی تیم با برانکو ایوانکوویچ به گفت‌وگو پرداخت.

وی همچنین همراه با سرمربی تیم و محمود خوردبین به بازدید از بخش‌های مختلف مجموعه شهید کاظمی پرداخت و روند بازسازی و تجهیز بخش‌های مختلف این مجموعه که پس از واگذاری بهره‌برداری آن به باشگاه پرسپولیس آغاز شد را مورد بررسی قرار داد.

 

2051

نظرات کاربران
محسن 97
مهترین چیز واسه پرسپولیس داشتن زمین تمرین مناسب ولی مهم تر از اون ازبین بردن حاشیه اطراف تیم که هرسال کمر تیمو شکسته
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۷:۳۲
پاسخ
2
9
پرسپولیسی دهه 40
فرزندانم سلام نظرم اینه که پرسپولیس باید قید این کاوه رضایی رو بزنه هم گرونه هم حاشیه درسه میکنه هم بقولی مالی نیست تو یه فصل از سی بازی 6 گل زده برو ببین به کی گل زده یک دو تاش به تیم خودمون زده با آن دفاع افتضاح پارسال کاش یکی مثه دانشگرو می گرفت یا سیامک کوروشی می گرفت هم کم خرج و هم بی حاشیه فقط این دو تا یه کم چکش کاری لازم دارن که برانکو اوستاشه ما که شهرستونیم و دستمون به باشگاه و طاهری و اینا نمی رسه حالا اگه نشد میتونه فرشاد فرجی راه آهن و بگیره با 100میلیون میاد پرسپولیس دوستان لطفا آینده نگر بایشید دنبا کل کل با تاجیا نباشید چون قرمزو عشقه
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۹:۱۷
3
11
سرخ قلب
آقایون یکم صبر داشته باشید سال پیشم همین حرف ها رو می گفتید آخرش که دیدید با بد شانسی قهرمان نشدیم .تازه امسال در یارگیری خیلی خوب عمل کردیم ومن امیدوارم که مانند سال پیش علاوه بر زیبا بازی کردن به نتیجه مناسب یعنی قهرمانی برسیم. یاعلی
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰:۵۴
پاسخ
3
7
حامدسرخه
بهترین مدیر پرسپولیس .بدون حاشیه و کاربلد .بدون مصاحبه.عالی
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۴:۲۷
پاسخ
8
31
آقام علی کریمی
همه عاشق رویانیانن ولی اگر خبر داشتن چقدر بدهی بالا آورده با اون قراردادای مسخره ش ادم نمیتونه اینجا حرفی بزنه علی آقای کریمی الکی با کسی مشکل نداره حتما رویانیان ی مشکل اساسی داشته که علی کریمی انقدر ازش بدش میومده
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۲:۱۴
4
10
666 666
اقای طاهری به فکر مدافع باش برای تیم
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵:۵۴
پاسخ
7
23
ستار 6می - 4 فعلی
درود بر اهالی ارتش سرخ
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۸:۴۴
4
9
اههههه
مدافع بگیییییر رفتی امیری گرفتی بذاری رو نیمکت اهههه
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۵:۲۵
پاسخ
19
8