طاهری از ورزشگاه شهید کاظمی بازدید کرد

طاهری از ورزشگاه شهید کاظمی بازدید کرد

1971
12:09
07 شهریور 1395
سرپرست باشگاه پرسپولیس صبح امروز همراه با جمعی از معاونان خود همراه با سرمربی تیم، بازدیدی از مجموعه شهید کاظمی و تغییرات و اصلاحات انجام شده جهت بهسازی این ورزشگاه داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس صبح امروز همراه با جمعی از معاونان خود همراه با سرمربی تیم، بازدیدی از مجموعه شهید کاظمی و تغییرات و اصلاحات انجام شده جهت بهسازی این ورزشگاه داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ورزشگاه شهید کاظمی از زمان واگذاری بهره‌برداری آن با پیگیری‌های انجام شده از سوی باشگاه و با کمک نهادهای مختلف و دست‌اندرکاران، مرحله به مرحله به سوی بهسازی و تکمیل امکانات پیش می‌رود تا به وضعیت مطلوب‌تری جهت ارائه خدمات به پرطرفدارترین تیم آسیا برسد.

علی اکبر طاهری امروز همراه با محمد علی ترکاشوند، حسین علیپور و پندار خمارلو برای بازدید از این مجموعه، اقدامات صورت گرفته و دیگر فعالیت‌هایی که باید انجام شود راهی ورزشگاه شهید کاظمی شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از حضور، همراه با برانکو ایوانکوویچ بازدیدی از مجموعه داشت که در جریان آن سرمربی سرخپوشان از پیگیری‌های هیأت مدیره، علی اکبر طاهری و تلاش‌های مسوولان و کارکنان باشگاه و مجموعه برای فراهم شدن امکانات لازم تشکر و قدردانی کرد.

علی اکبر طاهری هم با توجه به اینکه پیگیری‌ها و هماهنگی‌های مربوط به این مجموعه بر عهده مدیر اداری باشگاه است، از تلاش‌های حسین علیپور تقدیر کرد.

 

2051

نظرات کاربران