طاهری: به هیچ عنوان به بیرانوند پیامک نزدم/ شخصا با مدیرعامل نفت تهران مذاکره کردم

طاهری: به هیچ عنوان به بیرانوند پیامک نزدم/ شخصا با مدیرعامل نفت تهران مذاکره کردم

4243
10:20
30 دی 1394
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به هیچ عنوان من به دروازه‌بان نفت پیامک نزدم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به هیچ عنوان من به دروازه‌بان نفت پیامک نزدم.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از فارس، علی‌اکبر طاهری در خصوص درگذشت رضا احدی اظهار داشت: ما به خاطر از دست دادن احدی واقعا ناراحت شدیم. امیدوارم خداوند به خانواده او صبر بدهد و برای بازمانده‌های او طول عمر طلب می‌کنیم.

وی در مورد پیشکسوتان خاطرنشان کرد: به نظر من باید با شرکت‌های بیمه قرارداد ببندیم تا بازیکنان هنگامی که مشغول فعالیت هستند، بیمه شوند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه برانکو نسبت به عدم جذب دروازه‌بان معترض نبوده، گفت:ما سعی می‌کنیم ادبیات خوبی را در باشگاه به وجود آوریم. تعامل خوبی هم وجود دارد و همین مسئله باعث می‌شود تا به خوبی کار خود را دنبال کنیم.

طاهری در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه قنبرزاده اعلام کرده یکی از مدیران پرسپولیس تا ساعت 3 صبح با بیرانوند صحبت می‌کرده و منظورش چه کسی است، تاکید کرد: من شخصا با آقای قنبرزاده ساعت 1 بامداد در خصوص انتقال قطعی بیرانوند صحبت کردم که او رقمی را اعلام کرد که مورد قبول ما نبود و ما هم رقمی گفتیم که قرار شد به ما پاسخ بدهند. به هیچ عنوان من به بیرانوند پیامک نزدم.

20441

 

نظرات کاربران
ا.ا
بیرانوند سراسر حاشیه است ارزونی خودشون
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۹:۰۰
پاسخ
3
3
امیر کبیر
دیگه تموم شد بیخیال شین اینجوری بیرانوند نابود میشه انشالاه آخر فصل بدون هزینه میاد
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۵:۱۱
پاسخ
1
1
فرهبد6
منصوریان بدجور با آینده ش بازی کرد...تا منصوریان تو نفت هست بازیکن خوبی از ترس سمت نفت نمیره..حالا هم نگه ش داره و تو آسیا باهاش حذف بشه
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۲:۵۸
پاسخ
2
4
ایدا سادات
مطمان باش نفت حذف می شه تو اسیا
۰۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۴۴:۱۶
0
1
فرهبد6
ای بابا دیگه تموم کنید قضیه بیرانوند رو...مردم که بازیچه شماها نیستند..مگه مهلت انتقالات تموم نشده پس واسه چی هی بحثش رو باز میکنید
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۵:۵۸
پاسخ
2
26