طاهری : سپاهان و کرانچار به یکدیگر اعتماد کردند

طاهری : سپاهان و کرانچار به یکدیگر اعتماد کردند

1225
09:05
10 دی 1396
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: ما و آقای کرانچار به یکدیگر اعتماد کردیم، این نتایج خوب هم آرام‌آرام به‌دست آمد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: ما و آقای کرانچار به یکدیگر اعتماد کردیم، این نتایج خوب هم آرام‌آرام به‌دست آمد.

به گزارش وب سایت نود، محسن طاهری درباره پیروزی 4 بر صفر سپاهان مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند. همان‌طور که دیدید، ما همانند هفته‌های قبل در زمین بی‌نقض ظاهر شدیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم. در هفته‌های گذشته هم بچه‌های ما خوب بازی می‌کردند، اما توپ‌های‌شان به گل تبدیل نمی‌شد. خدا را شکر در بازی مقابل پدیده دقت بیشتری به خرج دادند و بازی را بردند. ما چهار گل به ثمر رساندیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم، اما دیگر بچه‌ها با همان چهار گل کار را جمع کردند.

وی در ادامه افزود: امیدوارم بدشانسی‌هایی که در هفته‌های گذشته می‌آوردیم تمام شده باشد؛ یعنی باید بدشانسی‌ها تمام شود. البته امیدوارم بچه‌ها این را هم فراموش نکنند که بازی مقابل پدیده تمام شد و دیگر نباید مغرور این برد پرگل باشند. امیدوارم روند روبه‌رشدی که تیم ما داشته است ادامه پیدا کند. در جایی که ثبات باشد، قطعاً نتیجه هم هست. کسانی که به یکدیگر ایمان داشته باشند، بدون شک نتیجه هم می‌گیرند. ما و آقای کرانچار به یکدیگر اعتماد کردیم، این نتایج خوب هم آرام‌آرام به‌دست آمد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد بازیکنان مدنظر این تیم برای نقل‌وانتقالات نیم‌فصل گفت: نفر خاصی مدنظرمان نیست. اگر نفر شایسته‌ای را پیدا و احساس کنیم که به دردمان می‌خورد، قطعاً جذب خواهیم کرد. در این مورد با آقای کرانچار هم بحث و گفت‌وگو می‌کنیم. نظر کمک‌های او را هم می‌گیریم. اگر صلاح بدانند، بازیکن جدید هم می‌خریم.

طاهری با اشاره به عملکرد ابراهیم عالمه، دروازه‌بان سوری جدید تیم سپاهان، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله که او همیشه برای سپاهان خوب باشد. عالمه که خوب بود، امیدواریم ادون حسنی هم خوب باشد. امسال ما سعی کردیم از مدیربرنامه‌ها دور باشیم. اینها بعضی از بازیکنانی را معرفی می‌کنند که کیفیت لازم را ندارند. این بازیکنان خارجی که امسال به تیم اضافه شدند، مدنظر مربی و تمام عواملی که بودند که درخواست جذب آنها را داشتند.

وی با بیان اینکه سپاهان پنجشنبه هفته جاری در چارچوب هفته هجدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور بازی سختی مقابل مقابل پارس جنوبی جم خواهد داشت، یادآور شد: اینکه یک تیم بخواهد به جم برود و با آن جمعیت و فشار بازی کند، قطعاً زیر فشار هوادار قرار می‌گیرد. امیدوارم با تمریناتی که بچه‌ها در طول هفته انجام می‌دهند، بتوانیم در جم هم نتیجه خوبی بگیریم.

 

2051

نظرات کاربران
ناصر
امیدوارم بیاید بالا کورس قهرمانی باید بین تیمای پرسپولیس تراکتور و سپاهان باشه تا لیگ جذاب باشه الان پیکان و پارس جم بالای جدول هستن که جذابیت لیگ رو پایین آوردن
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴:۱۱
پاسخ
0
21