طاهری: کسر امتیاز پر‌سپولیس را تهدید نمی‌کند

طاهری: کسر امتیاز پر‌سپولیس را تهدید نمی‌کند

945
09:44
05 بهمن 1394
سرپرست باشگاه پر‌سپولیس درباره شکایت مانوئل ژوزه از این باشگاه در کمیته‌ انضباطی فیفا، اظها‌ر کرد: به هو‌اد‌ا‌ران قول می‌دهم که خطر کسر امتیاز پر‌سپولیس را تهدید نمی‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پر‌سپولیس درباره شکایت مانوئل ژوزه از این باشگاه در کمیته‌ انضباطی فیفا، اظها‌ر کرد: به هو‌اد‌ا‌ران قول می‌دهم که خطر کسر امتیاز پر‌سپولیس را تهدید نمی‌کند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، علی اکبر طاهری با حضور در مراسم تشییع پیکر مرحوم "همایون بهزادی"، اظها‌ر کرد: مرحوم بهزادی اسوه و یکی از اسطوره‌های باشگاه پرسپولیس است. مردی بزرگوار که از تحصیلات بالایی هم در بین هم نسلان خود برخوردار بود. من درگذشت بهزادی را به خانواده او و جامعه فوتبال تسلیت می‌گویم.

وی درباره تقبل هزینه‌های مراسم‌های این مرحوم نیز گفت: این کار وظیفه باشگاه پرسپولیس بود. ایشان خیلی برای باشگاه ما زحمت کشیده بود و ما باید این کار را انجام می‌دادیم.

طاهری درباره وضعیت سوشا مکانی نیز گفت: سوشا بازیکن ماست اما به رای دادگاه احترام می‌گذاریم. بعد از صدور رای دادگاه فدراسیون فوتبال درباره او تصمیم‌گیری می‌کند و بعد از آن ما باید ببنیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم.

 او در پایان درباره شکایت مانوئل ژوزه به فیفا نیز گفت: در حال بررسی این پرونده هستیم اما هواداران مطمئن باشند که کسر امتیاز پرسپولیس را تهدید نمی‌کند.

 

2051

نظرات کاربران
پرسپولیسیه دوآتیشه
آقای طاهری حتما سریع پیگیری کنید. نه اینکه بذارید هروقت خواستن کسر امتیاز کنن دست به کارشید. امسالخوب پیش رفتین در باره کنترل حاشیه ها. پس اینحاشیه هم کنترل کنید تا آرامش تیم بهم نریزه. درضمن بخاطر فوت جناب بهزادی به همه تسلیت میگم الالخصوص خانواده محترمشون و امید وارم خدا صبر بده
۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۱:۱۸
پاسخ
0
13