طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان خالی می‌ماند

طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان خالی می‌ماند

1709
13:27
18 آذر 1397
همانطور که پیش از این هم پیش بینی می‌شد، در جلسه هماهنگی مشخص گردید ورزشگاه زیبای نقش جهان با توجه به ادامه عملیات عمرانی برای بازی امروز (یکشنبه) پذیرای تماشاگران نخواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام پندار خمارلو، در جلسه هماهنگی پیش از بازی سپاهان و پرسپولیس که شب گذشته انجام شد، اعلام شد که طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان اصفهان برای بازی امروز هم پذیرای تماشاگران نخواهد بود و به این ترتیب از ظرفیت 40 هزار نفری استفاده خواهد شد. همچنین با توجه به اینکه سکوی پشت نیمکت پرسپولیس حائز ظرفیت کافی برای استقرار سهمیه هوادران این تیم نخواهد بود، جایگاه دیگری برای آنها در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه تدارک لازم دیده خواهد شد تا امنیت برای نیمکت و هواداران پرسپولیس فراهم باشد. در این جلسه هماهنگی رنگ لباس دو تیم که مشخص است مورد تاکید قرار گرفت. دروازه‌بان‌های پرسپولیس و سپاهان هم به ترتیب طوسی و سبز می پوشند.

آخرین خبر از اردوی پرسپولیس اینکه، سرخپوشان شب گذشته در جلسه فنی شرکت کردند تا شنونده آخرین توصیه‌های فنی سرمربی باشند. آنها صبح امروز بعد از بیداری، نرمش و کشش سبکی را در هتل انجام دادند. پس از آن، صبحانه و ناهار را به صورت مشترک در ساعت 10 و 30 دقیقه سرو شد. اعضای این تیم بعدازظهر پس از صرف نوشیدنی و شرکت در جلسه فنی راهی ورزشگاه خواهند شد تا در بازی عقب افتاده از هفته دوازدهم برابر سپاهان قرار بگیرند. همچنین پرواز بازگشت سرخپوشان هم ساعت 21 و 30 دقیقه امشب اعلام شده است.

1870

سایت باشگاه پرسپولیس
نظرات کاربران
مهیاس دختر همیشه سرخ
فکر کنم طبقه دوم ورزشگاهم پرسپولیسیه که درست نمیشه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳:۱۸
پاسخ
1
6
علی
واقعا جای تاسف داره فوتبال ایران با برنامه ریزی و تدبیر این مسئولا پیشرفت نمیکنه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸:۰۵
پاسخ
0
3
غــرش طــوفــان زرد
حیف شد! شکست سرخ هــای پایتخت در حضور 75 هزار نفری هواداران طلایی پوش مزه دیگه ای داشت..
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰:۱۲
پاسخ
7
3
عماد
مسئولین دیدن اگه منتظر بمونن تا ورزشگاه کااامل به پایان برسه یه دهه دیگه باید افتتاحش کنن با خودشون گفتن همینطوری نیمه کاره افتتاحش کنیم تا بیشتر از این حرف و حدیث پیش نیاد...تاااااسف
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱:۵۸
پاسخ
1
47
ARYOBARZAN
بلاخره باید تو این بازی یه پوئن به پرسپولیسی ها بدن/فردا همین ساعت طبقه دوم نقش جهان قابل استفاده میشه...
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱:۴۲
8
4