طعنه مورینیو به تیم گواردیولا: بازیکنان سیتی با کوچکترین بادی به زمین می خورند

طعنه مورینیو به تیم گواردیولا: بازیکنان سیتی با کوچکترین بادی به زمین می خورند

7464
11:22
18 آذر 1396
سرمربی منچستریونایتد بازیکنان تیم منچسترسیتی را متهم به صحنه سازی در بازی هایشان کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد بازیکنان تیم منچسترسیتی را متهم به صحنه سازی در بازی هایشان کرد. 

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در آستانه دربی حساس روز یکشنبه شهر منچستر ضمن تمجید از تیم گواردیولا با کنایه عنوان کرده بازیکنان این تیم به آسانی بر زمین می افتند و تعادل شان را از دست می دهند. 

مورینیو به نقل از Sky Sport به خبرنگاران گفته:

سیتی تیم خوبی است. آن ها خوب دفاع می کنند و به از دست دادن توپ واکنش خوبی نشان می دهند. ریتم و حرکات ترکیبی خوبی هم در خط حمله دارند. آن ها بازیکنانی شگفت انگیز و مربی فوق العاده دارند. اگر از من بپرسید از چه چیزی درباره آن ها خوشم نمی آید باید بگویم که بازیکنان سیتی به سادگی تعادل شان را از دست می دهند. با کوچکترین وزش بادی به زمین می افتند. 

مورینیو همچنین روبان زردی که پپ گواردیولا در هفته های اخیر برای آزادی زندانیان سیاستمداران کاتالونیا بر لباسش زده گفته:

گواردیولا یک شهروند آزاد است و می تواند هر کاری که می خواهد بکند اما شک دارم قوانین به ما مربیان اجازه رساندن پیام سیاسی را بدهند. من پپ را می شناسم و از احساسش نسبت به کشورش آگاه هستم اما نمی دانم قوانین چه چیزی می گویند. فکر می کنم به من اجازه داده نخواهد شد تا پیام سیاسی ارسال کنم. 

مورینیو که در این فصل چند بار از هواداران منچستریونایتد انتقاد کرده و از سوت زدن آن ها در واکنش به تعویض نشدن لوکاکو در بازی با تاتنهام ناراحت شده بود در این باره گفته:

دیگر قصد انتقاد کردن از هواداران تیمم را ندارم و دیگر در این مورد حرفی نمی زنم. به ما پول داده می شود تا کار خودمان را به بهترین نحو انجام دهیم نه اینکه از هواداران انتقاد کنیم. من اینجا نیستم تا درباره رفتار هواداران حرف بزنم. کار من این است که باعث خوشحالی آن ها شوم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
ارتش سرخ
دوستان با یه تیمی کل کل کنید که یه افتخاری داشته باشه سیتی که
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۵:۲۲
پاسخ
6
19
مصطفی پاشا
آقای همیشه حاشیه تیم پپ لیورپول نیست که توبوسی دفاع کنی یا آرسنال نیست که گلزن نداشته یاشه تیم سیتی مثل خود مربیش شاداب وبالذت بازی میکنن وارزادرسون واوتامندی گرفته تا سانه دی بروین استرلینگ آگوءرو همه تشنه گل زدن وپیروزی هستند خودت آماده کن پپ خوب بلده مچت بخوابونه
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹:۱۷
پاسخ
14
16
عظیم
کاملا حقیقت داره،بازیکنان تیمهای گواردیولا همیشه و در هر فرصتی که بدست بیارن دست به تمارض میزنن تا تیم مقابلشون رو ده نفره کنن و نتیجه بگیرن. تمارض جزو تاکتیکهای گواردیولا بوده و هست.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۶:۲۳
پاسخ
19
52
jd.dri
احسنت !! خود "شانس واردیولا" وقتی من سیتی دقیقه 97 تو زمین خودش گل پیروزی رو مقابل وستهام قعر نشین زد از خوشحالی چند بار بالا و پائین می پرید و از هیجان چیزی نمونده بود چمن ها رو هم بخوره !!! اونوقت قبل بازی با من یو گفته: "باور کنید گل زدن به تیمهای مورینیو کار خاص و مهمی نیست !!!
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۳:۲۲
9
14
محمود
افرین از کجا فهمیدی این تاکتیک شما باید بری جای پپ و مورینیو رو بگیری واقعا حیفی حا....خدای تمارض و خشونت تیمهای مورینیوست
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۹:۳۴
19
8
نورالله
پوگبادعاکردبازیکنای سیتی خداکنه مصدوم شن.شمادعاکنین طوفان بیادهمه زمین بخورن.اون آرسنال بودبرادردخیانذاشت ببازین.استرلینگ آگویرو.وپپ بزرگ براهمه ترسناکن
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵:۱۵
پاسخ
39
13
عمرتاجی
آقای خاص موجب خنده شدی اینروزا.آقای خاص جمله خاص.بایدبهش گفت.تودربی همون بازیکنادرمقابل بازیکنان قلدرت.طوفان میشن خودشون.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸:۲۲
پاسخ
49
11
مستاجر خدا
فقط دوست دارم گل ببینم توی این بازی هیچ کدوم واسم فرق ندارن
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲:۵۳
پاسخ
35
14
محمود
دوس داری چگونه باشن بازیکنایی سیتی اقای خاص مثل پوگبا باشن که با کف استوک کفشاش رفت رو رون پای ببرین یعنی واقعا باید اینگونه بازی کنن تا شما خوشحال باشین
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸:۲۷
پاسخ
54
14