عابدزاده: در دیداری دوستانه هم به زمین می‌رویم تا برنده شویم

عابدزاده: در دیداری دوستانه هم به زمین می‌رویم تا برنده شویم

2814
00:09
21 شهریور 1397
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، این تیم در دیدارهای دوستانه هم به دنبال پیروزی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، این تیم در دیدارهای دوستانه هم به دنبال پیروزی است.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر عابدزاده پس از برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ازبکستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در ابتدا پیروزی تیم ملی را به همه تبریک می‌گویم. این بازی برای ما یک مسابقه دوستانه بودیم، اما می‌خواستیم از نام ایران دفاع کنیم.

وی در ادامه افزود: خیلی خوشحالم که توانستیم بازی را ببریم. البته ما به این بازی‌ها نگاه دوستانه نداریم و به زمین می‌رویم تا برنده شویم.

عابدزاده در خصوص اینکه مثل پدرش در خروج‌ها شجاع نشان می‌دهد، گفت: هر بازیکن سبک خاص خودش را دارد و من هم از بچگی زیر نظر پدرم کار کردم و سعی کرده‌ام خوب بازی کنم. دروازه‌بانی فقط خروج نیست و باید بازی با پا، عکس‌العمل و شرایطم را هر روز بهتر کنم تا به تیم ملی کشور کمک کنم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص شرایط خود در تیم باشگاهی‌اش تصریح کرد: خوشبختانه در این مدت سه برد با تیم باشگاهی‌ام به دست آورده‌ایم و با 9 امتیاز در رده چهارم جدول هستیم و امیدوارم بتوانیم سهمیه اروپا را کسب کنیم.

 

1004

نظرات کاربران
hp
به نظرم بازی کردن عابدزاده یه پیام آشکار برای بیرانوند داشت: " اگر میخواهی به ترکیب اصلی برگردی، بهتره از ایران خارج بشی". اگر این مسئله درست باشه شاهد لژیونر شدن بیرانوند در نیم فصل خواهیم بود
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۳:۵۹
پاسخ
35
29