عابدینی: آقای فتح‌الله‌زاده من که خوابم، تو که بیداری مراقب خودش باش

عابدینی: آقای فتح‌الله‌زاده من که خوابم، تو که بیداری مراقب خودش باش

12414
12:35
18 شهریور 1394
مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: آقای فتح‌الله‌زاده شما که می‌گویید من خوابم پس به من حرجی نیست تو که بیداری مراقب خودت باش.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: آقای فتح‌الله‌زاده شما که می‌گویید من خوابم پس به من حرجی نیست تو که بیداری مراقب خودت باش.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، امیر عابدینی در مورد اظهارات جدید علی فتح‌الله زاده مبنی بر اینکه عابدینی خواب است و شهر خوی زمین خاکی ندارد گفت: اول اینکه من با فتح‌الله زاده شوخی کردم و یک متن طنزآمیز را در اینستاگرام منتشر کردم و گفتم فتح‌الله زاده در نوع خودش بی نظیر است گاهی اوقات خواب می‌بیند و خواب‌هایش را به گونه‌ای تعریف می‌کند که خودش هم باور می‌کند رخ داده او در خواب‌هایش پل‌آف و پلی استیشین و خوی را هم با هم قاطی می‌کند چه کنیم حاجی خودمان است این متن من به شوخی بود. نمی‌دانم چرا او این همه به هم ریخته است.

وی افزود: به هر حال علی فتح‌الله زاده است یک روز در جلسه‌ای با داریوش مصطفوی و فتح‌الله زاده نشسته بودیم فتح‌الله زاده گفت که من در تیم ملی هم بازی کرده‌ام! که مصطفوی گفت من کارنامه تیم ملی در دستم است تو در کدام تیم ملی بازی کرده‌ای؟ که گفت تیم ملی جوانان. البته ایشان فکر می‌کند حافظه ما یاری نمی‌کند که چنین صحبت‌هایی را بیان می‌کند حالا هم که صحبت از سال 47 و 48 می‌کند. این سالها پرسپولیس نبوده است آن تیم پیکان بود که بازیکنانش همگی به پرسپولیس آمدند و قهرمان جام دوستی شد و تیم وسکای شوروی را هم برد.

عابدینی در مورد اینکه فتح‌الله زاده گفته در زمان مدیریتش 4 بار پرسپولیس را برده است گفت: خوب این مسئله چه ارتباطی به من دارد او در زمان مدیریتی که با من داشت چه کرده است.

پرسپولیس در زمان مدیریت من در سال 77 هم قهرمان حذفی شد و هم لیگ در سال‌های 74، 79 و 80 هم قهرمان شدیم. آقای فتح‌الله زاده حافظه همه ما خوب کار می‌کند. نمی‌دانم چطور صحبت از 8 گل به پرسپولیس می‌کنید. تیم استقلال 6 تایی است و این برد 6 تایی در تاریخ ماندگار شده اما من هرگز 6 انگشتم را به کسی نشان نداده‌ام زیرا این کار هواداران است نه من. شما مدرک 8 گل را از کجا می‌خواهی بیاوری؟ گل زدن و گل خوردن که در فوتبال نیاز به مدرک ندارد اسنادش در تاریخ وجود دارد. دروازه‌بان‌های پرسپولیس، طاووسی، اخگرخوانی و مودت بوده‌اند که در تاریخ عمرشان 8 گل نخورده‌اند. آقای فتح‌الله زاده تو که می‌گویی من خواب هستم پس به من حرجی نیست تو که بیداری مراقب خودت باش آن 8 گل را نیز در خواب دیده‌ای؛ البته من نه خواب هستم و نه خودم را به خواب زده‌ام.

وی در مورد جلسه‌ای که شب گذشته با طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت گفت: در این جلسه او می‌خواست از نظرات من استفاده کند و با حوصله هم حرفهایم را گوش کرد می‌خواهد گروهی در کنارش باشند. من هم دیدم بی معرفتی است که دعوت او را برای حضور در جلسه قبول نکنم.

 

 

2051

نظرات کاربران