عابدینی: بحث استیل‌آذین مطرح نیست بلکه هدایتی را بدهکار می‌دانند

عابدینی: بحث استیل‌آذین مطرح نیست بلکه هدایتی را بدهکار می‌دانند

11629
14:24
14 اردیبهشت 1394
نماینده باشگاه استیل‌آذین گفت: مسئولان سازمان خصوصی‌سازی هدایتی را بدهکار می‌دانند و به همین دلیل فکر می‌کنم صلاحیت این شرکت رد شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - نماینده باشگاه استیل‌آذین گفت: مسئولان سازمان خصوصی‌سازی هدایتی را بدهکار می‌دانند و به همین دلیل فکر می‌کنم صلاحیت این شرکت رد شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از  فارس، امیر عابدینی پس از جلسه کوتاهی که با مسئولان سازمان خصوصی‌سازی داشت، اظهار داشت: فعلاً چیزی مشخص نشده و همه مسائل به جلسه فردا موکول شده است. آن چیزی که مشخص است این است که شرکت استیل‌آذین مدنظر مسئولان نیست بلکه بحث حاج حسین هدایتی است که او را بدهکار می‌دانند که آن هم رقم عمده‌ای نیست.

وی ادامه داد: ما به دنبال مشخص شدن این موضوع هستیم و می‌خواهیم بدانیم رقم چقدر است که اگر شخص دیگری وارد شد بدانیم که شرایط چگونه بوده است.

سیدجعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی نیز در مورد اینکه شخص بدهکار چه کسی است؟ گفت: من اسمی از شخصی نیاوردم فقط گفتم که یکی از سهامداران شرکت استیل‌آذین در سیستم بانکی بدهکار است و  همین موضوع باعث شده تا هیأت واگذاری صلاحیت را تأیید نکند.

عابدینی در واکنش به صحبت‌های سبحانی تصریح کرد: ما اگر بدانیم آن شخص چه کسی است او را اخراج می‌کنیم اما هم اکنون به جان فرزندم به من اسمی نگفته اند. اگر قرار باشد من اطلاعی بدهم باید اطلاعات درست بدهم. با بگم بگم نمی‌توان مسئله‌ای را گفت من اگر حرفی می‌زنم از اطلاعات درست است اما در گذشته بگم بگم‌هایی که می‌گفتند اطلاعات غلط می‌دادند.

سبحانی در خصوص اینکه شخص بدهکار چه کسی است گفت: اگر قرار بود اسم شخص را بگوییم در جلسه اعلام می‌کردیم. فردا بدهکار مشخص می‌شود که یکی از سهامداران شرکت استیل‌آذین است. اگر شرکت استیل‌آذین بخواهد ریز جزئیات را خواهیم گفت اما در مسائل کلی تنها می‌توانیم همین صحبت را بیان کنیم.

1140

نظرات کاربران
تاتا
100 میلیارد 100 میلیاردی از بانک وام می گیرند و بدهی بانکی دارند هِه هِه مردم هم طرفداری می کنند
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۱۱:۵۲
پاسخ
1
0
مسعود مرادی
دکتر دادکان گفته بود که دوس دارم این مزایده انجام بشه و به تیمم خدمت کنم ولی مطمینم انجام نمیشه و مشخصه چرا. دمت گرم دکتر که انقدر باهوشی و همه پیش بینی هات درسته.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۳:۵۲
پاسخ
4
13
افخم
عابديني چرا سنگ هدايتي را به سينه مي زنه؟ قول پستي چيزي بهش دادن كه داره خودشو مي كشه؟
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۱:۵۱
پاسخ
49
13
ماهان
آقایان همه مامیدانیم هدایتی دلسوز است ودرعمل اینو ثابت کرده آقایان می خواهند منافع شخصی شان را حفظ کنند
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۶:۴۹
پاسخ
2
47
REZA
خودتون خسته نکنید این دو تیم به دو شرکت خودرو ساز واگذار میشه ...سایپا و ایران خودرو تمام
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۵:۴۹
پاسخ
6
33