عادل فردوسی پور با اشاره به ناکامی در خصوصی شدن باشگاه ها: یک سال مردم را سر کار گذاشتند

عادل فردوسی پور با اشاره به ناکامی در خصوصی شدن باشگاه ها: یک سال مردم را سر کار گذاشتند

4710
12:35
23 تیر 1394
مجری برنامه نود ضمن تاکید بر اینکه مشکلات بسیار زیادی سر راه خصوصی سازی وجود دارد تاکید کرد در اقتصاد بیمار ما هرگز این اتفاق نمی افتد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مجری برنامه نود ضمن تاکید بر اینکه مشکلات بسیار زیادی سر راه خصوصی سازی وجود دارد تاکید کرد در اقتصاد بیمار ما هرگز این اتفاق نمی افتد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس، عادل فردوسی پور در نخستین نشست آسیب‌شناسی خصوصی‌سازی باشگاه‌های ورزشی، گفت: همه چیز ما به همه چیزمان می‌آید. لیگ برتر ما در حالی دارد شروع می‌شود که هنوز 4 تا تیم صاحب ندارند و خیلی از تیم ها تمرین نمی‌کنند. فکر می‌کنم مشکلات خیلی زیاد است. از کپی رایت گرفته تا حق پخش و مسایل دیگر.

وی افزود: هیچ راهکار قانونی برای این واگذاری انجام نشده است. من بارها با آقای پوری حسینی در این زمینه حرف زده‌ام. مشکلات زیاد است. یک سال مردم را سر کار گذاشتند. بنده خدا آقای پوری حسینی مجبور بود هر روز مصاحبه کند و تقصیر هم نداشت. به نظرم ابزاری برای این واگذاری وجود ندارد و دولت نمی خواست بقیه از این دو باشگاه استفاده کنند. یک بار بحث اهلیت را مطرح کردند و یک بار بهانه دیگری آوردند.در اقتصاد بیمار فوتبال ما هرگز از این اتفاق ها نخواهد افتاد.

فردوسی پور در ادامه گفت: دوستان می‌گویند یک سری ها اهلیت ندارند. ما نفهمیدیم که این اهلیت‌ها را چه کسانی تایید می‌کنند. این مشکل باید ریشه‌ای حل شود. با برگزاری یکی دو جلسه اتفاقی نمی‌افتد.

وی ادامه داد: باشگاه‌های ما با این وضعیت نمی‌توانند استقلال مالی داشته باشند چون ابزار آن را ندارند. اصلا ما آمدیم و استقلال و پرسپولیس را واگذار کردیم، بقیه تیم ها چطور؟تا زمانی که اقتصاد ما پویا نشود این قائله به سرانجام نمی رسد.

 

 

2051

نظرات کاربران
محمد امين
سلام برنامه نود كي شروع ميشه اگه ميشه در مورد بازي هاي يورو 2016 هم مطلب بزاريد
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۸:۰۵
پاسخ
0
2
حسین
یک سری از ادما فقط ادعا دارند حرف میزنند ولی در عمل هیچ عادل جون خودتو ناراحت نکن فقط ما هوادارا خون به جگر میشیم که این هم برای اقایون اصلن مهم نیست
۲۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۶:۰۱
پاسخ
1
24
پیمان65
گل گفتی
۲۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۰:۳۷
پاسخ
1
27