عالیشاه: مهم 3 امتیاز بازی بود که کسب شد/جونیور با انتقاد ضعیف می‌شود

عالیشاه: مهم 3 امتیاز بازی بود که کسب شد/جونیور با انتقاد ضعیف می‌شود

1883
20:46
28 مهر 1398
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهم 3 امتیاز بازی بود که کسب شد. بعداز چند هفته تعطیلی شخصاً از نظر بدنی شرایط خوبی نداشتم.

به گزارش وب‌سایت نود، امید عالیشاه پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل پیکان درمورد این بازی اظهار داشت: در ابتدا بگویم که امیدوارم دیگر هیچ مسابقه‌ای بدون حضور تماشاگران برگزار نشود، چرا که بازی امروز در حد محلات و بی‌روح بود. فوتبال بدون تماشاگران ارزش ندارد. مسئولان باید به فکر باشند و پیشنهاد می‌کنم متخلفان را جور دیگری جریمه کنند.

وی ادامه داد: بازی خوبی بود. بعد از چند هفته تعطیلی نتیجه خوبی گرفتیم. هر زمانی که وارد ترکیب شوم تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. امروز هم تمام توان خود را به کار گرفتم که اول تیم نتیجه بگیرد و بعد هم من عملکرد خوبی داشته باشم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درمورد عملکرد جونیور، خاطرنشان کرد: من همبازی وی هستم و نمی‌توانم اظهار نظری داشته باشم. فکر می کنم او هنوز کاملاً با شرایط آشنا نشده است. جونیور بازیکن ما است و با انتقاد کردن از وی فقط او را زیر سوال برده ضعیفش می‌کنیم. او باید حمایت شود تا در لحظات حساس به درد تیم بخورد.

عالیشاه درمورد اینکه پرسپولیس بعد از مدت‌ها توانست دو گل در یک مسابقه به ثمر برساند، گفت: مهم 3 امتیاز بازی بود که کسب شد. بعداز چند هفته تعطیلی شخصاً از نظر بدنی شرایط خوبی نداشتم و خدا را شکر که توانستیم در این بازی بی‌روح برنده شویم.

4416

نظرات کاربران
سعیدپولیس
خداوکیلی وقتی امید اومد بازی جون گرفت یه پاس گل عااااالی هم فرستاد امیدوارم آقای سرمربی از سید و امید بیشتر استفاده کنه امید مردشم از جونیور بهتره به عشق پرسپولیس زنده هستم..
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۳۵
پاسخ
1
60
عشقم پرسپولیس ولاغیر...
"هرچی کالدرون بگه" ❤❤❤❤❤❤
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۳۶
پاسخ
5
42
حسن قوژد
با اینکه بردیم خوب روون بازی نکردیم بازی با پدیده بهتر بودیم علیپور داره خوب بازی میکنه پاس گل داد و خوب بود کلن داور م ماشالا حوصله انگار نداشت بدوه ودیر سوت میزد اونم اشتباه زیاد داشت
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۰
پاسخ
3
54
TT فراتر از باشگاه ✔
جونیور، بودیمیری دیگر است !!و شاید ضعیف تر!!!
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳:۰۶
پاسخ
83
12
tt حیف از اسم باشگاه
و صد البته به شماها ارتباطی ندارد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۸:۰۱
5
86
سلمان
آفرین عالی بازی کردی امید جون امیدوارم بازی بعدی گل بزنی تو خیلی بازیکن خوبی هستی و مطمئن هستم که خودت رو ثابت میکنی .
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۵۵
پاسخ
1
77