عباسی: تراکتورسازی از قلعه‌نویی برنامه خواست

عباسی: تراکتورسازی از قلعه‌نویی برنامه خواست

4322
21:31
11 اردیبهشت 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خبر داد که این باشگاه از امیر قلعه‌نویی برای فصل آینده برنامه خواسته است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خبر داد که این باشگاه از امیر قلعه‌نویی برای فصل آینده برنامه خواسته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، درحالی‌که طی روزهای گذشته امیر قلعه‌نویی از وضعیت مبهم خود در تیم تراکتورسازی برای فصل آینده خبر داده بود، مدیرعامل این باشگاه اعلام کرد که باشگاه تراکتورسازی از وی برنامه و لیست بازیکنان خود برای فصل آینده را خواسته است.

سعید عباسی درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه تراکتورسازی هنوز از امیر قلعه‌نویی برای سال آینده درخواست برنامه نکرده است، اظهار داشت:چندی پیش من از قلعه‌نویی درخواست کردم که لیست بازیکنان مورد نظر و برنامه خود برای سال آینده را به باشگاه بدهد تا این موضوعات را در هیئت‌مدیره بررسی کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی افزود:همچنین از قلعه‌نویی درخواست کرده‌ایم تا کمبودهای موجود در پست‌های مختلف را به ما اعلام کند تا هر چه سریع‌تر بتوانیم نسبت به انجام آنان اقدام کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با وجود این موضوع، قلعه‌نویی هنوز برنامه و لیست بازیکنان خود برای فصل آینده را به ما نداده چون او هم همانند همه مجموعه، تمام تمرکز خود را بر روی دیدارهای حساس باقی‌مانده در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر گذاشته اما در هر صورت قرار است او در اسرع وقت این کار را انجام داده و برنامه خود برای فصل آینده در اختیار باشگاه بگذارد.

 

2020

نظرات کاربران
اردا
قلعه نوعی منتظر میمونه ببینه استقلال چندم میشه تا تصمیم بگیره چون استقلال اول نشه قلعه نوعی میره اونجا من شخصا دوس دارم خطیبی یا یه مربی خارجی خوب برا تراختور جذب بشه هیچ اعتقادی به قلعه نوعی ندارم
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۳۹:۱۸
پاسخ
12
16
اهرلی تراختور عشقی
اقای عباسی فصل قبل گفتی یه تیمی میبندیم بدون حرف و حدیث قهرمان میشیه حالا که سهمیه هم نگرفتیم.ببینیم فصل اینده چیکار میکنی
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۶:۵۷
پاسخ
4
26
تیراختور عشق اذربایجان
بازی با استقلال ازمون سختی براته امیرخان........اگه وا بدی دیگه تو تیم ما جایی نداری....
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۹:۴۳
پاسخ
13
28
.........
امیرخان دوست داریم.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۸:۵۲
5
11