عباس ترابیان: جلسات کمیته‌ فنی فوتسال یک نمایش است

عباس ترابیان: جلسات کمیته‌ فنی فوتسال یک نمایش است

773
11:45
26 بهمن 1393
رییس سابق کمیته‌ فوتسال با بیان این که برگزاری جلسات کمیته‌ فنی فوتسال صرفا یک نمایش است، تاکید کرد: دیگر در جلسات این کمیته‌ شرکت نمی‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس سابق کمیته‌ فوتسال با بیان این که برگزاری جلسات کمیته‌ فنی فوتسال صرفا یک نمایش است، تاکید کرد: دیگر در جلسات این کمیته‌ شرکت نمی‌کند.

به گزارش وب سایت نود،  عباس ترابیان جلسات کمیته‌ فنی فوتسال را صرفا یک نمایش ارزیابی کرد و افزود: کمیته‌ فنی فوتسال از آنجا که لازم است گاهی اوقات تصمیمات کمیته‌ فوتسال را به چالش بکشد باید مستقل باشد و بتواند با اختیار کامل عمل کند.

عضو کمیته‌ فنی فوتسال تصریح کرد: اگر قرار باشد کار این کمیته‌ نمایشی باشد و زیر نظر رییس کمیته‌ فوتسال کار کند به هیچ عنوان منشا خیر نخواهد بود و نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. جلسات این کمیته‌ و نحوه عملکرد آن فقط یک نمایش است که بگویند ما جلسه تشکیل داده‌ایم در حالی که نباید به مردم دروغ گفت.

وی خاطر نشان کرد: در ابتدا قرار بود برای اعضای کمیته‌ فوتسال حکم زده شود و شرح وظایف افراد دقیقا مشخص گردد، اما متاسفانه تاکنون هیچ کدام از این قول‌ها عملی نشده است. اگر کار بخواهد به همین منوال باشد و تجدید نظر اساسی در نوع فعالیت این کمیته‌ صورت نگیرد من دیگر در آن شرکت نمی‌کنم.

 

2051

نظرات کاربران