عباس ترابیان: کفاشیان برود من هم می روم

عباس ترابیان: کفاشیان برود من هم می روم

1252
15:09
11 دی 1395
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال می گوید در صورتی که کفاشیان از کمیته فوتسال برود و شخصی بیاید که در حد سرپرست فعلی کمیته نباشد، او هم از سمتش کناره گیری خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال می گوید در صورتی که کفاشیان از کمیته فوتسال برود و شخصی بیاید که در حد سرپرست فعلی کمیته نباشد، او هم از سمتش کناره گیری خواهد کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، گفته می شود علی کفاشیان به خاطر بازنشستگی با نامه ای از سازمان بازرسی برای منع کار در کمیته فوتسال مواجه شده است و مهدی تاج رئیس فدراسیون هم به دنبال گرفتن مجوزهای لازم برای کفاشیان است.

عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در این خصوص گفت: من از این موضوع خبر ندارم. فعلا که آقای کفاشیان دارد با جدیت کارش را دنبال می کند. ما هم در کنار کفاشیان هستیم تا اگر نیازی داشته باشد به او کمک کنیم.

ترابیان تاکید کرد: اگر کفاشیان در کمیته فوتسال بماند که ما هم در کنارش به کارمان ادامه می دهیم؛ در غیر اینصورت اگر شخص دیگری رئیس کمیته فوتسال شود که در حد کفاشیان نباشد و احساس کنم حضورم لازم نیست، من هم از فوتسال می روم.

 

2051

نظرات کاربران
مهدی پسرک ابی
خخخ هردوتاتون باهم برید در رو هم پشت سرتون ببندید سوز میاد...
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۲:۲۹
پاسخ
0
7
ashkan
رسیدی یه زنگ بزن
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۴:۱۶
پاسخ
0
9