عبدالله‌زاده: آرزو می‌کنم در جام ملت‌ها باشم

عبدالله‌زاده: آرزو می‌کنم در جام ملت‌ها باشم

1218
12:32
13 مهر 1393
بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: هدف و آرزوی من حضور در جام ملت‌های آسیاست.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: هدف و آرزوی من حضور در جام ملت‌های آسیاست.

به گزارش وبسایت نود، احمد عبدالله‌زاده ، در مورد دعوت شدنش به تیم ملی فوتبال اظهار داشت: همه بازیکنان این آرزو دارند که به تیم ملی دعوت شوند و من هم بسیار خوشحالم. خوشبختانه لیگ کاملا دیده می‌شود و کادر فنی تیم ملی به همه بازیکنان توجه دارد.

وی در مورد اینکه فکر می‌کرد در اردوی پرتغال تیم ملی حاضر باشد، خاطرنشان کرد: بعد از اعلام فهرست اولیه بسیار امیدوار بودم. تمام توانم را در لیگ برتر گذاشته بودم و خدا را شکر که این فرصت را پیدا کردم که در تیم ملی باشم.

بازیکن تیم فولاد خوزستان درباره اینکه فکر می‌کند فرصت بازی در جام ملت‌های آسیا را هم خواهد داشت یا نه، تصریح کرد: تمام هدف و آرزوی من همین است. جام ملت‌ها بزرگترین رویداد فوتبالی قاره آسیاست. فعلا در آغاز راه هستیم و امیدوارم در اردوی پرتغال عملکرد خوبی داشته باشم تا بتوانم نظر کی‌روش و اعضای کادر فنی را جلب کنم.

عبدالله‌زاده در مورد جوانگرایی در تیم ملی گفت: حضور بازیکنان جوان در کنار نفرات با تجربه تیم ملی بسیار مفید خواهد بود و تجربیات بازیکنان به مرور در اختیار نفرات جوان قرار خواهد گرفت.

وی در این باره که تیم ملی توانایی موفقیت در آسیا را دارد، یادآور شد: ایران یکی از تیم‌های قدرتمند فوتبال قاره است و توانایی موفقیت در آسیا را دارد.

عبدالله‌زاده درباره حضور علی کریمی در تیم ملی تاکید کرد: کریمی یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است و حضورش از نظر فنی و حتی روحی و روانی برای ما بازیکنان مفید است.

1140

نظرات کاربران