عبداللهی: قلعه‌نویی نظرش را گفته، اما ما بازی خوبی از استقلال دیدیم

عبداللهی: قلعه‌نویی نظرش را گفته، اما ما بازی خوبی از استقلال دیدیم

6201
13:46
26 اردیبهشت 1397
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که سرمربی ذوب‌آهن نظرش را داده، اما ما همه چیز را خوب دیدیم و ایرادی در بازی نبود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که سرمربی ذوب‌آهن نظرش را داده، اما ما همه چیز را خوب دیدیم و ایرادی در بازی نبود.

به گزارش وب سایت نود، نصرالله عبداللهی، درباره برتری سه بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی سختی بود، بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و زحمت کشیدند، اما باید از تماشاگران استقلال به صورت ویژه تشکر کرد که بیشتر از همه زحمت کشیدند و حمایت کردند.

وی در مورد اعتراض ذوب‌آهنی‌ها به قضاوت داور عمانی تصریح کرد: فکر می‌کنید حق استقلال نبود پیروز شود؟ هر کسی نظرش می‌دهد، اما چرا باید بازیکنی از استقلال اخراج می‌شد؟

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات امیر قلعه‌نویی مبنی بر اینکه حریف بحرینی بازی کرد، گفت: نظر قلعه‌نویی بوده و باید از خودش بپرسید. ما که بازی را می‌دیدیم، همه چیز خوب بود و ایرادی نداشت.

عبداللهی در رابطه با درخشش تیام و هت‌تریک او تصریح کرد: تیام بازیکن بین‌المللی و حرفه‌ای است. علاوه بر این، بامزه هم هست و مانند برخی از بازیکنان بداخلاق نیست. باید یادی هم از ساموئل بکنیم که به خاطر مرگ او متأسف شدیم. البته از دور او را می‌شناختم.

وی در مورد خداحافظی امید نورافکن با استقلال گفت: او خداحافظی نکرده و هنوز وضعیتش مشخص نشده است.

 

2051

نظرات کاربران
آبی دوست
متاسفانه آقای قلعه نوعی فرافکنی میکنه و علیه استقلال جو درست میکنه کاملا مشخص بود ذوب آهن از نظر فنی به استقلال باخت و گل ذوب آهن هم اتفاقی بود و با چاشنی شانس مثل بازی رفت. متاسفانه قلعه نوعی بی دلیل اتهامات سنگینی به استقلال میزنه در صورتی که خودش هم میدونه استقلال همیشه متضرر بوده ،استقلال فقط هوادار داره و بدنه اجرایی فدراسیون اصلا به نفعش نیست و برعکس فدراسیون به نفع پرسپولیس کار میکنه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷:۴۰
پاسخ
0
7
arya pad
شفر عالی جواب شو داده .. ما اصلا وقت فکر کردن بهش نداریم ..خخخخخ
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۰۲
پاسخ
7
35
محمدامین
یه دونه ای عمو نصی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱:۳۸
پاسخ
6
29
امیرحسین
قلعه نویی خیلی وقته برای همه استقلالی ها تمام شده. این ادبیات این گفتار این برخورد رو نمی خواهیم آقا ! تیم ما شخصیت دارد .
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۰۲
پاسخ
7
32
jd.dri
آقای عبداللهی ! از کسی که به زبان مادری خودش هم تسلطی نداره و تو هر جمله از صحبت هاش حداقل یه غلط واضح وجود داره .... چه انتظاری میشه داشت ؟!!!!!!! البته خودش صرفنظر از سوابق نه چندان درخشان اخلاقی در فوتبال ما بازیکن خوبی برای باشگاهش و تیم ملی بوده و زحمت کشیده ... ولی ایراد اصلی متوجه مدیران "باشگاههای فرهنگی ورزشی" است که اونو در رآس تیم فوتبال شون قرار میدن و انتظار دارن همه چیز عالی و بدون نقص انجام بشه !!!
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۱۹
پاسخ
3
20
میلانی اصیل
هردو خوب بودن!ذوب موقعیت هاش عالی بود!استفاده نکردن!انصافا داور هم تحت تاثیر جو ورزشگاه بود!شاید هرداوری بود همینجوری قضاوت میکرد!درکل فکر میکنم الدحیل 90درصد میره فینال و قهرمانه!
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۷:۴۳
پاسخ
21
10
امیر آبی
آقای عبداللهی تعصب نباید مانع گفتن حقیقت بشه.. بله، شاید اگر داور دیگری بود تیام یا باقری رو اخراج می کرد اما خوشبختانه این اتفاق نیفتاد.. در کل حق استقلال بود به مرحله بعد بره
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱:۱۷
پاسخ
14
25
Abedi
شما که بلدی حقیقتو بگی اینم بگو که داوری عین مسات فقط اخراجی میگرفت بازی رفت نصف ذوب اخراج بودن و بازی برگشت با نصف تیم باید میومدن آزادی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴:۲۸
4
13
وفا
مکتب امیرخان تنش زایی وحاشیه است دراستقلال با اجیر کردن عده ای هرروز شعار مرگ بر این وان رایج بودخدارا شکر با رفتنش ارامش برگشت سواد فوتبالیش هم اوت دستی دراستقلال هم با علی علیزاده بود ضربات ایستگاهی مصدوم کردن حریف وهتاکی وفحاشی به حریف وداور است بادانش روز فوتبال بیگانه است نباید حرفهایش را جدی گرفت
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۲۲
پاسخ
9
35
امیر آبی
بازیکنان استقلال بعد از بازی از بی احترامی بعضی تماشاگرنماها به امیر قلعه نویی ابراز ناراحتی کردن... خود رحمتی هم که بیشترین مشکل رو با قلعه نویی داشت رفتارش رو تغییر داد. بنابراین شما و دوستانی مثل شما بهتره یاد بگیرن و احترام رو جایگزین بی احترامی کنن. امیر خان خسته نباشی، دوستت داریم..
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۱۸
8
8
حسن سرخدل
دوباره .هشدار.بیانیه.فراخوان.جریمه.ووو.اثرش را روی داور گذاشت.....اینجوری بالا امدن از شکست ۶بر۱ هم بدتر......
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۲۶
پاسخ
51
9
Ebi
آب یخ میتونه برا لحظاتی اثربخش باشه
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۱۲
5
22
farhad777
تو هم شدی مستاجر خدا همه جا هستی چرا همش دنبال امار تیم اول پایتختید می ری یا بگم تیام بیاد خخخ
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴:۱۲
4
26
خطاب به بالایی
ببین داری سکته میکنی ها..... مواظب باش از دیشب تا حالا زیر تمام اخبار سرورت داری نطق میکنی.....
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۸:۳۲
4
28