عبداللهی: کارنامه گرو از تیام بهتر است/ شفر نیازی به دستیار ندارد

عبداللهی: کارنامه گرو از تیام بهتر است/ شفر نیازی به دستیار ندارد

9474
18:29
14 آبان 1397
مدیر فنی باشگاه استقلال می‌گوید کسانی که مسئولیت در باشگاه دارند، تلاش می‌کنند تا مشکلات را حل کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر فنی باشگاه استقلال می‌گوید کسانی که مسئولیت در باشگاه دارند، تلاش می‌کنند تا مشکلات را حل کنند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، نصرالله عبداللهی مدیر فنی باشگاه استقلال در حاشیه دومین سالگرد مراسم درگذشت منصور پورحیدری اظهار کرد: من و آقای پورحیدری از همان روز اول که هم‌اتاقی بودیم به هم نزدیک شدیم. ما خیلی باهم بودیم. خانم‌شان هم بچه محل ما بود. هم بازی هم که بودیم. منصور خیلی بچه با تربیتی بود. در این مدت چهل سال من یک حرف بد از زبان او نشنیدم. همه ما در عصبانیت ممکن است حرف‌های بدی بزنیم. این حسن را به نظرم هیچ‌کس نداشت. بعد از انقلاب تمام زندگی‌اش را برای باشگاه استقلال گذاشت. یکی از ارکانی که استقلال توانست روی پای خودش بایستد آقای پورحیدری بودند. ایشان انسان با وجودی بودند.

او در مورد تساوی استقلال با تیم ماشین‌سازی در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: همه تلاش می‌کنند تا نتیجه‌ها خوب شود اینکه چقدر موفق باشیم دیگر خدا می‌داند.

عبداللهی در مورد شعارهای «حیا کن رها کن» که در ورشگاه علیه شفر سر دادند گفت: هوادران باید تحمل کنند. ما با آقای شفر قرارداد داریم. یک مقدار باید تیم را تقویت کنیم. چند بازیکن مصدوم داریم که ان‌شاءالله درست می‌شود.

وی درمورد مشکلات باشگاه و بحران‌های باشگاه گفت: همه از مدیریت باشگاه تا کسانی که مسئولیت در باشگاه دارند درتلاشند تا این مشکلات را حل کنند. نشست‌ها و کمتیه‌های فنی برقرار شده تا به این مشکلات رسیدگی شود.

او در مورد اینکه شفر به دستیار احتیاج ندارد گفت: واقعا هم ایشان به دستیار احتیاج ندارند. دستیار را باید خود سرمربی انتخاب کند. همه آن‌هایی که در کمتیه فنی هستند خودشان مربی هستند اما در کل باید دستیار را سرمربی تیم انتخاب کند.

او ادامه داد: شرایط تیم بهتر خواهد شد. ما بازیکنان مصدوم به تیم برگردند و چند بازیکن به تیم اضافه شوند وضعیت تیم بهتر می‌شود. لیست دقیقی در حال حاضر مد نظر نیست اما قرار است تا خلاء های موجود را برطرف کنیم.

مدیر فنی استقلال در مورد وضعیت بد بازیکنان خارجی استقلال گفت: این بازیکنان را مربی تیم انتخاب کرده است. بالاخره بگیر نگیر دارد. شما تیام را ببینید در عجمان موفق نشده. وقتی رزومه تیام را با گرو می‌گذاریم کنار هم، رزومه گرو بهتر است. ولی تیام کارش در استقلال گرفت ونتیجه داد اما گرو نتیجه نداده است. وقتی این اتفاق افتاده باید درموردش بررسی‌های لازم صورت گیرد.

1870

نظرات کاربران
Farhad
ما تا شما و امثال شما مثل مظلومی و قلعه نویی داریم دیگه احتیاجی به دشمن نداریم
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۳۰
پاسخ
1
8
حمید
گروه تو ۵سال گذشته جمع گلهاش ۱۰تا نبوده منظور از کارنامه احتمال کارنامه تحصیلیشه؟!
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳:۲۰
پاسخ
1
8
مریم
این ک بازیکن بگیر نگیر داره دقیقا یعنی چی !!!! جالبه تیمی ک مدیر فنیش این استدلال رو داره باید براش گریست گرو چ کارنامه درخشانی داره ک ما خبر نداریم امسال هر چی بازیکن خرید شده همشون ضعیفن و در حد تیم استقلال نیستن بازیکنایی ک رفتن کجا و اینا کجا
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶:۴۶
پاسخ
1
3
ققنوس سرخ
یعنی عملکرد بازیکن تو زمین اصلا"مهم نیست. خب اگه اینجوریه من مارادونا رو پیشنهاد میدم چون کارنامه اش از تیام و گرو هم بهتره !!!!!
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۵۶
پاسخ
3
17
Ali
بچه ها این حرف عمو نصی رو زیاد جدی نگیرید داره شوخی می‌کنه
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۳۵
پاسخ
2
10
هوادار
شرایط تیم بهتره میشه ؟ بعد ۱۱ هفته دیگه کی می خواد بهتر بشه ؟ این حرفت هم مثل گرو از تیام بهتره رو میزارم به حساب فرافکنی
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۰:۳۰
پاسخ
5
8
Fc taj
حاجی بیدار شو ازخواب فصل تموم شد هنوز امیدواری که شرایط بهتر بشه حذفی و آسیا که حذف شد لیگ هم که افتضاح دیگه چیزی نمونده که بهتر بشه آره شفر نیازی به دستیار نداره بلکه خودش باید بره مربی بی سواد و بدون تاکتیک چقدر باید حرص بخوره هوادار جلوی هر تیمی چه ضعیف چه قوی توخونه و خارج از خونه هم نداره همه بازیا شانس میاره که چند گل نمیخوره و برعکسش فقط دو سه موقعیت گل ایجاد میکنه مشکل استقلال وقتی شروع شد که از تریم و دالیچ به شفر ارزون و بدون تیم رسیدیم
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۳۰
پاسخ
6
11
از ماست که بر ماست
هوادارا به جای آنکه برای مسیولین بی کیفت استقلال حیاکن رهاکن بگن که حتی تفاوت آشکار یه بازیکن بزرگ(تیام)رو با یه بازیکن معمولی نمیدونه،به مربیش میگن. نمیخوام بگم شفر خوبه ها اصلا اما اگه شفر هم بره یکی بدتر میارن مشکل باید از ریشه حل شه
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۴۸
پاسخ
3
12
هوادار آبی
حرف حق گفتی ، اگه با تعویض مربی جواب میگرفتیم الان عربستان قهرمان جام جهانی بود پس واقع بین باشید در ضمن هواداری تیم پیروزی اینقدر خوشحال نباشند یه روزی مربی داخلی خوب تیم پیروزی می چرخوند و.....
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۱۲
5
1
زندگیم استقلال
آره نیاز به دستیار نداره.با همین فرمون برید جلو.این هم از پیشکسوت.و اون هم کمیته فنی که یعنی کشک،کمیته فنی رو فقط واسه ساکت کردن پیشکسوتای مخالف انتخاب کردن. خدا رحمت کنه پورحیدری و ناصرخان حجازی.تا پورحیدری بود امیدی داشتیم.از وقتی رحمت خدا رفت تیم به تمام معنا یتیم شد. این تیم،تیم نمیشه
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱:۴۸
پاسخ
3
15
استقلال
برای هوادار بایدی وجود نداره، تیام که توی سری آ بوده رو میگی گرو ازش رزومه بهتری داره! متاسفم واقعا
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳:۴۲
پاسخ
3
13
Asad
جناب عبداللهی از زمان مدیریت فتح الله زاده بود که بها دادن بیش از حد به بازیکنا و بالا بردن نرخشون شروع شد و متاسفانه تا الانم شده یه سنت برای استقلال فقط دستپاچه این برای خریدن و زمانی هم که دچار چالش میشین تشکیل انواع کمیته های مختلف از مربیا و پیشکسوتاتون که فقط اش رو شور میکنه الان خود شفر هم با این همه احضار به کمیته فنی سرگیجه گرفته مگه میشه یه مربی کلاس جهانی یهو اینهمه دچار افت بشه ؟ و بعد ۱۱ هفته هنوز نتونه ترکیب تیمو بشناسه من برای رحمتی احترام قائلم اما معتقدم که سیستم بجا مونده از قبل باعث شده که حتی بازیکنی مثل اون هم بتونه تاثیرات خارج از وظیفه تو تیم بذاره خدا وکیلی کدومتون میتونین بهش چیزی بگین یا استفاده یهویی از جوونایی که تازه پیرهن استقلالو به تن کردن و شدن نور امیدتان؟ چرا برانکو جوونا شو خیلی اروم وارد بازی میکنه آیا برای این نیست که بفهمند بدست آوردن پیراهن پرسپولیس اسون نیست و باید براش بجنگند و تلاش کنن اما الان تو استقلال هر کسی اومد راحت پیر اهن تیمو تنش کرد و تشویق شد و به اندازه خیلی از بازیکنای قدیمی مانند امثال همین پورحیدری و حجازی و شاید حتی بیشتر از اونا براشون هورا کشیدن خب دیگه مشخصه که یه ماه بعدش همه شون طاقچه بالا میذارن ، جناب عبداللهی شفر یا هر مربی خارجی دیگه با این طرز تفکر نهادینه شده توی تیم هرگز موفق نمیشن چه برسه به امتحان پس داده های ایرانی ، خدا خودش جواب اونایی رو که برای رسیدن به صندلی استقلال و پرسپولیس دلسوزانه ! موجب افتشونو فراهم میکنن بده ، هوادارای هر دو تیمم جدا باید هوشیار باشند.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰:۲۱
پاسخ
2
23
سعید
تیام کارش در استقلال گرفت چون دلار3 تومن بود و قراردادش350 هزارتا ولی الان یه عده بازیکن از حسادت میخوان بترکن مانع اوج گرفتن خارجی ها میشن نمونش هم بعد بازی السد که تو رختکن علنی اعتراض کردن به دستمزدشون این در حالیه که گرو و نیوماید تو اولین بازیشون مقابل تراکتور تو همون چند دقیقه خیلی عالی ظاهر شدن ولی بعدش....
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷:۵۴
پاسخ
2
18
رضا
اینم از سطح اطلاعات یکی از مدیران استقلال
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۸:۳۵
پاسخ
2
26
حسام
یه حرفی می زنی عمو نصی! شفر همش بهانه می گیره تیم عوض شده.خب فصل بعد هم همینه یه تعداد بازنشسته میشت.یه تعداد شما عذرشونو می خواین یه تعداد هم ناراضی هستند و خواهند رفت یه تعداد هم قطری جایی میرن.چند تا مصدوم هم که همیشه داریم.پس بهانه جوره.و این تیم قرار نیست درست بشه چون بهانه جور است!!من هوادار دیگه هیچ عذری را نمی پذیرم.اگر نمی تونید همتون با هم همین الان کنار برید!خسته شدیم دیگه!بازی با پدیده هم همینه.بهترین حالت تساوی!!!
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۵۸
پاسخ
3
22
فرمانده کجایی؟
عمو نصی از شما بعیده یعنی بازیکنی که بهترین تیمش استرشوندس سوئد بوده رو با بازیکنی که با پیراهن یوونتوس به دوناروما گل 40 متری زده مقایسه میکنی؟
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۱۹
پاسخ
29
31