عبدالله ویسی: اخراجم کنند تا از استقلال خوزستان بروم!

عبدالله ویسی: اخراجم کنند تا از استقلال خوزستان بروم!

1766
11:28
20 آبان 1396
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اخراجم کنند تا از استقلال بروم!

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اخراجم کنند تا از استقلال بروم!

به گزارش وب سایت نود، عبدالله ویسی درباره مشکلات باشگاه استقلال خوزستان و صحبتهای حیدری، مدیرکل ورزش استان خوزستان مبنی بر اینکه هرکس نمی تواند کاری کند از استقلال برود، به رادیو تهران گفت: می روم. اصلا مرا اخراج کنند تا بروم. مگر آن سالی که از استقلال رفتم، مشکلات این تیم حل شد؟ مگر وقتی سیروس پورموسوی از استقلال خوزستان رفت مشکلات حل شد؟ اگر با رفتن من مشکلات حل می شود، اشکال ندارد من هم از استقلال جدا می شوم.

وی درباره اینکه حیدری گفته بود وظیفه ویسی پیدا کردن اسپانسر نیست، تاکید کرد: خود حیدری مرا دنبال اسپانسر فرستاد. من برای مذاکره با چهار، پنج اسپانسر به تهران رفتم. خود حیدری جواز مذاکره با این اسپانسرها را صادر کرده بود. در فصل نقل و انتقالات بنده دنبال اسپانسر بودم.

سرمربی استقلال خوزستان یادآور شد: وظیفه من بود دنبال کارهای تیم باشم ولی چون مصاحبه کرده ام که استقلال خوزستان صاحب ندارد، به آقایان برخورده است. چرا باید به مردم دروغ بگوییم؟ چرا باید کلک بزنیم و ریاکاری کنیم؟

ویسی با بیان اینکه استقلال خوزستان را به عنوان تیم قهرمان و با ۲۰ بازیکن سطح بالا تحویل داده بود، افزود: همان موقع ۴ میلیارد سازمان لیگ و پول قهرمانی و تبلیغات را داشتیم ولی وقتی استقلال را تحویل گرفتم، ۱۳ میلیارد تومان بدهی داشتیم. انتظار دارند «شق القمر» کنم؛ اشکالی ندارد. به ما برسند و این انتظار را هم داشته باشند. اگر نتوانم کاری کنم از استقلال می روم.

وی همچنین در خصوص صحبتهای علی کریمی درباره مسئولان فدراسیون فوتبال و عدم شفافیت مسائل مالی این فدراسیون، گفت: من صد درصد موافق کریمی ها، خداداد عزیزی ها، مایلی کهن ها و دادکان ها هستم. کریمی هرچه می گوید درست است چه حرفش خوب باشد چه بد. علی کریمی یک اسطوره است و امکان ندارد دروغ بگوید. او یک ماه در لیگ مربیگری کرد و دید که چه خبر است. باید در این فوتبال جنگید.

سرمربی استقلال خوزستان در پایان گفت: خیلی ها می گویند اگر در این فوتبال فساد وجود دارد، شما در آن چه می کنید. ما هم از فوتبال برویم که بقیه آنرا هم فساد بگیرد؟ باید با این مسائل در فوتبال مقابله کنیم و بجنگیم. چرا باید علی کریمی، محمد مایلی کهن، رسول کربکندی از این فوتبال برود؟ شما که فوتبال را نابود کردید باید بروید.

 

2051

نظرات کاربران
البوغبیش
ویسی واقعا حرف حق رو گفتی
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰:۰۵
پاسخ
0
13