عبور استراماچونی از قلعه‌نویی؛ استقلال رکورددار جدید تاریخ لیگ برتر

عبور استراماچونی از قلعه‌نویی؛ استقلال رکورددار جدید تاریخ لیگ برتر

13491
10:55
10 آذر 1398
استقلال برای هشتمین بازی پیاپی موفق به زدن بیش از 2 گل شد و رکورد جدیدی در تاریخ لیگ برتر به نام خود ثبت کرد.

به گزارش وب سایت نود، روند بردهای پیاپی استقلال با تساوی مقابل سپاهان متوقف شد و این تیم در لحظات پایانی هفتمین برد متوالی خود را از دست داد. این تیم اما باز هم در خط حمله غیرقابل مهار نشان داد و حتی خط دفاع سپاهان که بهترین عملکرد را در تاریخ لیگ برتر تا پایان هفته یازدهم داشت نتوانست مقابل این تیم مقاومت کند. سپاهان در این بازی برای اولین بار در خانه گل خورد و پس از 7 ماه در جریان بازی گل دریافت کرد و بیش از یک بار دروازه‌اش باز شد.
آخرین دیداری که استقلال در آن موفق به گلزنی نشد، دربی بود که برابر رقیب دیرینه خود با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. پس از آن بازی، آتش‌بازی آبی‌پوشان هیچ‌گاه متوقف نشده است. استقلال در بازی هفته پنجم 2 گل به ذوب‌آهن زد هرچند که به تساوی 2-2 دست یافت پس از آن گل گهر سیرجان را 2 بر یک مغلوب کرد. بعد از این بازی قدرت حمله استقلال مضاعف شد و سایپا 4 گل، پارس جنوبی 2 گل، تراکتور 4 گل و صنعت 5 گل از استقلال دریافت کردند تا بهترین آمار گل زده لیگ را داشته باشد. استقلال پس از آن به نساجی و سپاهان هم 2 گل زد تا برای هشتمین بازی متوالی بیش از یک گل زده باشد که این اتفاقی تاریخی در لیگ برتر محسوب می‌شود.
در ادوار قبلی، تنها دو تیم موفق شده بودند که در 7 بازی متوالی بیش از یک گل بزنند که هدایت هر دو تیم بر عهده امیر قلعه‌نویی بوده و استراماچونی در جدال با ژنرال موفق شد به تنهایی رکوددار لیگ شود. سپاهان در لیگ نهم از هفته پانزدهم تا بیست و یکم در هر بازی حداقل 2 گل زده است. ذوب‌آهن در لیگ هفدهم با هدایت قلعه‌نویی از هفته هجدهم تا بیست و چهارم در هر بازی بیش از یک گل زده است. شاگردان استراماچونی این فرصت را دارند که رکورد خود را در ادامه مسابقات بهبود بخشند.
 

نظرات کاربران
دانیال
سال آینده شیخ، قائدی و استرا میرند و ما میمونیم و استقلال مون....
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۳۰
پاسخ
39
343
تاجی
خوشم میاد به هیچ تیمی رحم نمیکنه چه میزبان چ میهمان دمت گرم مربی
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰:۰۴
پاسخ
48
348
دانای
تنها آرزوم بعنوان ی استقلالی قدیمی اینه که تیم از لیگ کناربکشه این سناریو تاکی باید ادامه داشته باشه چرا همیشه حق تیم چه بیرون زمین با مدیریت های جهت دار و چه وسط زمین باداوری های مفتضح خورده میشه و کسی نیست هیچ کاری کنه
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸:۱۷
پاسخ
69
237
tajii
فقط بگو استراشاه
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲:۴۱
پاسخ
38
285